Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Tabák, Dutinky, Papírky - Balení

Příspěvekod AnonymRadsi » sobota 15. 10. 2011 13:24

Zdravím.. chtěl bych se optat na pár věcí.

Tak první věc je, že bych chtěl sehnat 3 druhy tabáků - Ochucený(jahoda,vanilka), Energetický(Viděl jsem RedBull), Kvalitní klasický tabák..

S tím, že si koupím dutínky a budu je míchat dohromady.. podle mě to může udělat celkem dobrou chut :)

Ale.. jak se to balí? Z těch dutínek to bude určitě vypadávat ten tabák.. existuje něco na to, aby to z toho nepadalo?

Nebo připadně kdyby mi někdo doporučil nějakej dobrej tabák byl bych rád :)
AnonymRadsi
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 9. 2011

Re: Tabák, Dutinky, Papírky - Balení

Příspěvekod tabaky » úterý 17. 1. 2012 15:37

Red Bull je jen značka tabáku a pokud vím, tak s výrobcem nápojů má společné jen jméno a to shodou okolností proto, že jeden indiánský náčelník se také jmenoval Red Bull neboli Rudý Býk :)

Z dutinek tabák při běžném nošení vypadává skoru stejně jako z normálních cigaret, ale samozřejmě záleží na řezu konkrétního tabáku.

Pro mě je nejlepší vypěstovat a zpracovat si vlastní tabák. Je to dobré odregování a zábava a hodně se toho člověk naučí a pochopí. Navíc nejsem odkázán na to, jestli náhodou někdo vyrobil něco, co mi chutná lépe než výrobek někoho jiného.
tabaky
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 17. 1. 2012

Re: Tabák, Dutinky, Papírky - Balení

Příspěvekod renegade » sobota 21. 1. 2012 15:59

Cau,

Pro anonyma, zkusil bych se podivat po West tabaku(40g cca 70 - 75 Kc). Dost lidi, si ho pochvaluje a kupujou ho. k dostani v temer kazdy trafice
renegade
VIP uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 4. 2008
Bydliště: klatovy

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron