Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Přestal jsem :(

Příspěvekod AnonymRadsi » pátek 11. 11. 2011 15:52

Tak jsem přestal.. začal jsem chodit do posilovny a mám strach, že bych to neudejchal.. i poslední dobou mi to přestalo chutnat, bylo mi blbě.. a měl jsem strach ze škodlivosti.. přesto bych pořád rád kouřil, mám plný šuplík krabiček.. ale nevím co mam dělat :(
AnonymRadsi
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 9. 2011

Re: Přestal jsem :(

Příspěvekod antaric » pátek 11. 11. 2011 21:00

Tak to je tedy hodně smutný. Určitě od nás nečekej, že Tě budeme podporovat jedním nebo druhým směrem.
Patrně ses nestačil stát závislým, abys cígo potřeboval, měl na něj neodolatelnou a nezbytnou chuť. Pokud opravdu chceš kouřit a do tohodle stavu se dostat, pak pokračuj dál, přijde to. Spolu s tím víc chutí.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Přestal jsem :(

Příspěvekod AnonymRadsi » pátek 11. 11. 2011 21:25

Ale já tu chut mám, ale ne zas tak silnout.. i se mi zdá o cigaretách.. ale přestal jsem kvuli tomu, že mi to přestalo chutnat + jsem měl obavy, že to v posilovně neudycham :( ale ted se zbavuju toho potěšení :(
AnonymRadsi
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 9. 2011

Re: Přestal jsem :(

Příspěvekod antaric » pátek 11. 11. 2011 21:37

Kombinace různých činností udýchá jak kdo. Někdo ano, někdo ne, každý je originál. Existují ale vrcholoví atleti, typu oštěpař Jan Železný, kuřák - a jak udýchal své výkony. Je to opravdu individuální a nic neplatí automaticky. Jak rádi tvrdí protikuřácká lobby.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Přestal jsem :(

Příspěvekod AnonymRadsi » sobota 12. 11. 2011 12:43

Já bych rád do budoucna věnoval hodně sportu, travil hodně času v posilovně a tak.. ale mam pravě z toho strach no, ale zase rád bych si zapalil.. protože to je jedina činnost kdy jsem pryč od všeho dění a mam chvili klid, což by mi ted dost bodlo.
AnonymRadsi
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 9. 2011

Re: Přestal jsem :(

Příspěvekod David77 » sobota 12. 11. 2011 13:07

Ahoj,
je to těžký, každé má klady a zápory, ale myslím, že by jsi měl kouřit pokud chceš. Navyknout si můžeš na cigarety tak, že je budeš kouřit pravidelně u různých situacích a budeš mít okolo lidi, kteří ti i cigaretu nabídnou nebo ti jí rovnou připálí. Tím tě podpoří v kouření. Ideální je si stanovit počet denně minimálně vykouřených cigaret (př: 10 )a vždy to dodržovat, pak závislost přijde sama. Dobré je i kouřit silné cigarety tj. min. 0,8 mg/nikotinu. Mě moc chutnají vanilkové Black Devil.
Jinak na výdrž je dobré mít občas u sebe nějaký sprej na astma či si lehce zacvičit a časem uvidíš. Maximálně bych počet cigaret na čas lehce omezil, ale jinak určitě si zapaluj dál pokud máš z toho radost a dobrý pocit.

Ahoj
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Přestal jsem :(

Příspěvekod AnonymRadsi » sobota 12. 11. 2011 15:00

Já z toho mam radost, dobrej pocit.. je mi fajn... ale nemam s kym kouřit a tak.. Před chvili jsem si zapalil a je mi strašně blbě :((
AnonymRadsi
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 9. 2011

Re: Přestal jsem :(

Příspěvekod AnonymRadsi » sobota 12. 11. 2011 20:01

Já vím :( Já byl tak spokojenej, když jsem kouřil.. a ted je mi po jedný tak šileně blbě :( Je mi blbě až do ted :( Tomu se smát asi nebudu, když mě to odradí :(
AnonymRadsi
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 9. 2011

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků