Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Kuřačky na webkamerce

Příspěvekod David77 » neděle 15. 1. 2012 19:57

Poslední dobou mě velice vzrušují kouřící ženy, dívky , které mají kamerku (webku) a jsou přihlášené na nějakém chatu a píšou si s jinými uživateli.
Jak jsem zjistil, najde se dost žen dívek (asi 35%), které si doma u počítače zapálí cigaretu a přitom si povídají s jinými uživateli. Některé si ještě dopřávají vínko a podobné alkoholické dobroty.

Mezi chatujícími kuřačkami se najdou velmi silné kuřačky, ale většina je tak průměr. Velmi mě vzrušuje se dívat na kouřící dívku na webkamerce. Často také při spuštění typuji, jaké si za chvíli nebo později zapálí cigaetu. Vždy se snažím se dívat na samé kuřačky, ale ne vždy se to nakonec podaří.

Zatím jsem poměrně často na erotickém serveru AMATERI. Sice je to hodně o sexu, erotice, ale ženy, dívky diskutující i na jiná témata. Mám tam už vyhlídlé pěkné kuřačky a dokonce jsem tam s jednou chatoval. Vždy si pak musím u počítače také zapálit. To už vydržet prostě nejde.


Jaké máte vy zkušenosti s kuřačkami na webových kamerách - chatu?
Kam nejraději chodíte?

Znáte nějakou velmi silnou kuřačku?

Jaké znáty chaty s webkamerkou?


Těším se napříspěvky.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Kuřačky na webkamerce

Příspěvekod muryru » středa 18. 1. 2012 17:33

taky preferuji zachycení reálných kuřaček ze života, candid, jak se říká.:-) To co děláme my s antaricem, to je potom specifická záležitost,jde o reálné kuřačky, které většinou oslovíme, když je někde vidíme kouřit (a nejde o to, jestli je nafotíme ihned nebo po domluvě), ale pak je to takové, doufám civilní, pózování, možná už trochu jinde než klasický candid. Mě baví víc nechat tu přirozenost, antaric je asi trochu víc specializovanej na modeling (vrcholem toho budiž jedny z posledních focení, tj. Alžběta a Hanka, v antaricově režii). Líbí se mi to, asi budem do budoucna volit oba přístupy - čili pečlivé focení modelingového typu, i rychlá improvizovaná focení nejlépe ihned po oslovení a domluvě. Třetí přístup, tajné paparazzi focení kuřaček bez jejich vědomí (tj.klasický a nejrozšířenější smoking candid), nejspíš přenecháme jiným. Mě by to i bavilo, ale nemám na to moc techniku a hlavně nemám dar nenápadnosti :-)))))
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Kuřačky na webkamerce

Příspěvekod muryru » středa 18. 1. 2012 20:31

Trochu jsme utekli od pův.tématu, to co píše Ppss, ty kuřačky na chatech, to se mi líbí, to jsou reálné kuřačky. Ale je to mnou nepříliš probádané území, ale tip od Ppss právě zkoumám :-))
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Kuřačky na webkamerce

Příspěvekod antaric » středa 18. 1. 2012 21:30

Ještě na chvilku od tématu uteču :-) Paparazzi - osobně se tomu věnovat nechci, není to forma, která by mi byla lidsky blízká. Cítím, že pokud má focení nějaký účel a není to davová ilustrační fotka, pak by dotyčný subjekt měl o záměru vědět a souhlasit. V tomhle i ve mně přirozeně rezonuje postoj "co sám nerad, nedělej druhým".
Modelling, resp. akcentace modellingových prvků v záměrech v mých fotkách. Už jsme se o tom bavili i např. s Katmarem, shodli jsme se, že pravděpodobně většině uživatelů a milovníků kuřaček je dost jedno "jak se to nafotí", moc nebo vůbec to neocení. Nicméně to, co je do toho vloženo, je vloženo se záměrem. Má to povznést úroveň výš zejména proto, aby to bylo více reprezentativní, více oslovilo vnější svět. Zejména ten, který zatím nerozumí tomu, že ženy s cigaretou jsou krásné. Těm lidem je potřeba zprostředkovat něco víc, autenticky je přesvědčit. Vypadá-li to profesionálně, pak jen lépe, hodnota celého projektu roste. Roste i prestiž, o to víc je pravděpodobnější úspěch promluvit dál do společnosti, získat si další respekt. Koneckonců i lookbook, který ukazujeme kuřačkám při oslovení, coby ukázku naši práce, se zdá, má účinek (po počátečních rozpacích) - že i když řada kuřaček se pro spolupráci nerozhodne, dokáže říct, že fotky jsou hezké a povedené, že se jim to líbí a že na tom něco je.
Možná z pojmu modelling se stalo všeobecně trochu zaklínadlo. Přitom podstata slova je v modelování. Modelování postavy, modelování polohy, modelování pózy, modelování křivek, modelování výrazu, modelování atmosféry. Ne prkenná umělá stylizace, ale co nejvěrnější a nejpůsobivější zachycení, spolu se zdůrazňováním toho, co zdůraznit chci. Že to není jen o cigaretě, ale také o dalších přednostech, o působení a zprostředkování dojmu. Správná fotka má mít duši, případně i srdce. Protože kuřačka je osobnost, je to někdo, kdo s fotoaparátem komunikuje (byť mnohdy přirozenější je, aby jeho přítomnost nevnímala). V širším slova smyslu je fotomodelling i souhrn poznatků či pouček, jak nefotit blbě. Blbě ve smyslu, že trojrozměrný objekt se přenáší na dvourozměrnou plochu, je tu omezení objektivů, omezení světla a další technická omezení, která dovedou zbytečně zkreslit. Je přeci třeba škoda vyfotit ženu jako tlustou, když ve skutečnosti tlustá není, jen zapracovalo nevhodné zkreslení dané podmínkami nebo jen nevhodnou pózou. Je toho víc, je to o pečlivé soustavné práci, studiu a přemýšlení. I když to spousta lidí neocení, nerozumí, nedokáže. Byť třeba umí podvědomě říct, tahle fotka se mi líbí víc (ale neví proč). Osobně se v tomhle snažím jít výš, studiem a zkušenostmi. A možná s touhle přidanou hodnotou víc než do vlastních řad to chci dělat právě kvůli vnějšímu světu, který chceme víc oslovit a získat uznání pro náš projekt. Opravdu měnit předsudky ve společnosti.
A ještě jedna věc - kvůli které asi sotva kdy budou moci být moje fotky zařazeny do segmentu "časopisového profesionálního modellingu". Je to proto, že na ženách nepoužívám žádné retuše. Jednak je to zkreslení skutečnosti a jednak, co jsem kdy viděl a co si víc všímám, je retuš zpravidla skoro vždy poznat, je nepřirozená. Dávám přednost jiné cestě - autentickému fotomodellingu, blízkému realitě. Pokud se mi moje fotka nelíbí, nepoužiju ji. Říká se, že každá žena je krásná. Jen je potřeba s tím umět pracovat, využit předností. Koneckonců i Petra 009 chtěla retušovat, neudělal jsem to však a přesto se dostala do finále Miss Kuřačka 2011. Tohle je umění fotografie. Každý se soustředil na zprostředkované a akcentované přednosti. Které jsou reálné, ne upravené.

Jinak zpátky k Ppss :-) Webkameru nepoužívám, trochu z principu, ale spíš, že kvalita je mizerná - ve smyslu, co jsem se kdy v ní viděl, byla to hrůza. Ani v tomhle směru nevyhledávám někoho druhého s webkamerou, měl-li bych nabídnout rovnocenné podmínky. Obecně jsou chaty, nejen ty webchatové, lidsky dost chvostová záležitost. Naprostá většina lidí tam chodí s přístupem "tak tady jsem a zabavte mě", aniž by vyvinula jakékoli vlastní úsilí. Někdy je to přehlídka marnosti a primitivismu s nahotou lidských charakterů. Otázkou je, jestli v takové situaci umožňovat tak rychlý vstup do soukromí či intimna formou webkamery.
Na chat obecně nezanevírám, ať už na ten s obrazovou nebo bez obrazové podoby. Sám používám (ten textový). Dají se tam potkat dobří lidé a lidé, co mohou znamenat (několik z nich už hodně můj život ovlivnilo). Jen, že chat je zpravidla smetiště lidí, kde se může přes anonymitu ukázat (přesto nebo právě proto), co by lidé v běžném životě normálně nevyjevili.

Závěr - nejlepší je nakonec stejně reálný svět :-) Tomu se nevyrovná ani webkamera, ani fotky, ani videa - ani ta moje :-) Ale samozřejmě je to většinou o nedosažitelnosti toho reálného světa.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron