Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Doutníčky místo cigaret

Příspěvekod Radegast » neděle 18. 3. 2012 20:39

Není moc míst, kde se dnes dá podiskutovat s nadšenými kuřáky o kouření, a tak se zeptám zde:

Rád bych z cigaret přešel na doutníčky. Raději čistý tabák než dehet. Ale jaké, poraďte! Ať má filtr a je lehký tak, aby se dal lehce šlukovat jako cigareta a neurvalo mi to plíce. Příchuť nevadí. Mám rád běžnou tabákovou chuť, ale rád si dám i nějakou tu vanilku. Inu doporučte.

Předem díky, Karel
Radegast
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 3. 2012

Re: Doutníčky místo cigaret

Příspěvekod antaric » čtvrtek 22. 3. 2012 11:33

Určitě jsi na správném místě, jsme ostatně i historicky a vývojově největší český web pozitivní ke kouření.

Pokud jde o doutníčky, nejsem znalec, asi bude potřeba, aby se zkusil vyjádřit někdo jiný. Nicméně co vím a pamatuju, tak doutníky (myslím opravdové doutníky) se prý kouří i jinak, nešlukují se. Jiná technika kouření možná bude v některých ohledech zdravější, v jiných zase škodlivější, než u klasických cigaret. Z hlediska obsahu možná bude doutník víc "poctivě tabákovější", otázkou ale, jestli chutnější, nikotinově dostatečný apod.
Ale potvrdit to musí někdo jiný.
Osobně si myslím, že přecházet z cigaret na doutníčky kvůli lepší prevenci zdraví nedává moc smysl.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Doutníčky místo cigaret

Příspěvekod Dara » pátek 23. 3. 2012 23:31

Moja kamarátka sa snažila raz nahradiť cigarety ( Karelia Slims najsilnejšie) práve cigarkami, či cigarillami, či doutníčkami, nazvyme to ako chcete. Naozaj netuším, aká to bola značka. Ale viem že po pár dňoch sa na to vykašlala. Myslím si že ochutené cigarky čo sa u nás predávajú sú na spestrenie, ako doplnok niekam do podniku alebo pre príjemné chvíle. Ale nie na intenzívne denné fajčenie...
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Doutníčky místo cigaret

Příspěvekod qwertak » neděle 25. 3. 2012 16:36

já sem taky nedávno přešel z cigaret na doutníčky, takže můžu poradit.
V poslední době sem zkusil celkem hodně a nejvíce mi zachutnaly Colts Vagnila a Alcapone sweets(koňak)
Oba dva jsou s filtrem a nejsou ani moc silné.
qwertak
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 4. 9. 2011

Re: Doutníčky místo cigaret

Příspěvekod Michal :D Marlboro » sobota 29. 12. 2012 20:49

qwertak píše:já sem taky nedávno přešel z cigaret na doutníčky, takže můžu poradit.
V poslední době sem zkusil celkem hodně a nejvíce mi zachutnaly Colts Vagnila a Alcapone sweets(koňak)
Oba dva jsou s filtrem a nejsou ani moc silné.




Já si občas koupím nějakej ten doutník na spestření .... Colts vanila mi taky chutná nejvíc ale podle mě je asi tak 3x silnější než moje oblíbené červené marlbora
Michal :D Marlboro
nováček
 
Příspěvky: 7
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 12. 2012

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků