Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Líbání s kuřačkou

Příspěvekod Martina A » středa 8. 8. 2012 19:16

Ahoj všichni,
myslím, že už tu tohle téma asi určitě bylo, ale nějak jsem ho nedohledala, a tak zkouším založit nové. Jsem kuřačka asi od 17 let a nikdy jsem nebyla v situaci, kdy bych se jakožto NEkuřačka líbala s kuřákem. Měla jsem štěstí na samé kuřáky, ale už to bylo jiné, když sama kouřím. :lol:
A tak by mě zajímalo jaké to pro nekuřáka je, líbat se s kuřačkou, třeba chvilku poté, co dokouří. Jistě znáte ten okřídlený výrok o vylizování popelníku. :lol: Ptala jsem se na to svojí sestřenice, která nekouří, a ta říkala, že líbat se s kuřákem chutná SLADCE. Hodně mě to překvapilo, i když je pravda že třeba po marihuaně zůstane v ústech jakási nasládlá chuť. Tak se nestyďte a pište svoje názory, budu se těšit. ;) :)
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod Gaan » středa 8. 8. 2012 20:13

hehe, tak jakkoliv jsi ty mohla mít štěstí na kuřáky, tak já měl štěstí zase jen na nekuřačky, takž opravdu k tomuto tématu bohužel nemohu mnoho přispět.
Gaan
uživatel
 
Příspěvky: 43
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 1. 2011
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro Gold

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 22. 8. 2012 18:30

Ahoj Martino,co ti mám povídat... :) Je to pěkné ;) samozřejmě i s nekuřačkou,ale s kuřačkou je to takové jiné-příjemnější ta spojitost kouře a dámského parfému a co se týče chuť v pusince,tak jsem měl možnost jak po dokouření,tak i během kouření a větu o líbání popelníku naprosto nesnáším,protože ten kdo to tvrdí-neví o čem mluví...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod Martina A » pondělí 27. 8. 2012 15:37

No tak to je super, ale kdo ví jak to má dalších 99% chlapů. :) Škoda, že se neozvalo více jedinců. :)
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod 1nemo2 » pondělí 27. 8. 2012 19:40

Mě se to moc líbí, je to něco zvláštního :)
1nemo2
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 22. 11. 2009

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod sportovec30 » úterý 28. 8. 2012 11:14

Je to HNUS.

Jsem sportovec, od detstvi zavodne plavu a jezdim na kole, pred ctyrmi lety jsem zacal behat maraton (uzasne mimochodem), ziju zdrave, pohyb, jidlo, sport (zadne nuceni, je to pro me zivotni styl, miluju to).
Zamiloval jsem se do divky, ktera od puberty kouri. Sice mi to hned rekla, ale nemohl jsem si pomoct, laska si nevybira. Je ji 33, me bude letos na podzim 36. Jsme spolu dva roky a kdyz to reknu strucne, trpim jako pes :?

Libat jako nekurak holku, po tom co kourila, je opravdu HNUS. Sileny smrad spaleneho papiru a tabaku vsude v puse, dech ze by to porazilo i kravu, a navic ta priserna chut.. Ja ji nechci nijak omezovat, at si kouri kdyz chce, je to jeji telo, jeji zivot, ale libat se s ni proste nemuzu, kdyz predtim kourila. Zveda se mi u toho kybl. Jako ja to tu pro vas nechci nijak moc dramatizovat, ale doslova je mi na zvraceni, kdyz to citim na svem jazyku a navic se pri tom musim nadechnout, ale vsude to je citit, nejen chuti, ale pachem. Navic to ma na obleceni, ve vlasech a nejhorsi, na prstech. Kdyz mi pri tom jeste hladi po obliceji, proste se nemuzu na nic soustredit ani kdybych chtel a i kdybych se moc snazil, proste z toho vypadnu.

Na zacatku vztahu se nam dvakrat stalo, ze jsem se musel omluvit a bezet s plnou pusou na zachod. Nejsem zadna citlivka, jezdim se sanitkou a jsem zvykly vidat mrtve i potrhane lidi pri vyjezdech, ale pach popela a neceho shoreleho UVNITR cloveka mi proste strasne vadi. Pripomina mi to smrt, spaleni, shoreni neceho organickeho, konec, mrtvy popel, navic UVNITR cloveka.. Navic uvnitr cloveka ktereho MILUJETE, ktery je pro vas tim jedinym na svete, ktereho mate tak silnou potrebu za kazdou cenu chranit, udrzet ho zdraveho a silneho, a ktery sam svemu telu tohle provadi.

Z prednasek a predkladani informaci uz jsem davno vyrostl, navic je kazdy dospely, svobodny a zodpovedny v prvni rade sam za sebe. Vsichni ale vime, ze vdechovani spalin, karcinogenu a odpadnich plynu vzniklych shorenim cehokoliv, z takove blizkosti proste neni uplne zrovna ZDRAVI POSILUJICI zvyk. Ale to je kazdeho z vas vec, to ja respektuju. Jenom me osobne to prijde jako strasna neucta k tomu telu. Moje telo je muj hrad, jsem v nem najemnikem na tento zivot (coz je dlouha doba). Ja osobne nejsem priznivcem zivota v polorozpadle barabizne, navic s ohorelymi zdmi, plotem, ci shorelou travou kolem, s pachem spaleniste uvnitr, se shovanymi a z dohledu ukrytymi kybly popela a mazlaveho dehtu kdesi ve sklepe. Nikomu to nechci cpat, je to jen osobni nazor a muj pocit, ale ja to tak proste vnimam. Kdyz vidim svuj vypracovany hrad, peclive opracovavany, je mi doslova lito vsech tech spalenistem smrdicich tel. Snad vas tento nazor moc nepodrazdi, ale chtel jsem se nejak uprimne vyjadrit, popsat co citim, co vnimam.

A nehorsi je, videt takto zit cloveka, ke kteremu citite ten nejsilnesi pocit ze vsech pocitu znamych lidem na zemi, lasku. Je to pro me bez velkeho prehaneni doslova utrpeni, videt mou polovicku s cigaretou v ruce, byt si vedom vsech nasledku a vystrah, varovanich pred moznymi a pravdepodobnymi dusledky pro ni, a co hure, pro nase deti.

Drtiva vetsina mych znamych, pratel a lidi z meho okoli jsou take sportovci, rok co rok vozime domu medaile, zastupujeme nase rodna mesta, reprezentujeme nasi zemi ve svete. Obcas se krom novin nekdo z nas objevi v televizi, delame nasi zemi i vam vsem vizitku (a nemyslim, ze zrovna spatnou), a proc? Jenom proto, ze umime v necem byt lepsi nez ostatni. Umime se dlouhodobe drzet tech zdravejsich veci a dlouhodobe si vydrzet odrikavat ty mene zdrave. Diky mnoha dalsim vecem, ale i diky prave tomuto, muzeme stale dokazovat vice nez ostatni, byt lepsi nez ostatni, a dosahovat toho, ze je na nas tolik lidi hrdych. Nikdo z nas nekouri. Mezi mymi prateli jsou pouze ctyri, kteri kdysi kourili, uspesne prestali a jsou sami na sebe hrdi. A manzelka Honzy mi uz kolikrat otevrene vyjadrila vdecnost (jeji rodice kourili, ona ne), kvuli ni samotne i jejim detem, protoze jsem to byl ja, kdo mu pomohl prestat. Povim vam, to je nadherny pocit.

A s tim, kdyz tohle vsechno nosite v hlave, vite jak telo funguje, vazite si toho sveho tela vice nez ostatni jejich, a take se o nej starate lepe nez nez ostatni o ta sva, znate statistiky a cisla, vite, jak vypadaji silove a motoricke schopnosti dlouho kouricich lidi nebo vnitrek kurakova tela na pitevnim stole, kdyz zijete zdravy zeleny uspesny zivot, s tim vsim v hlave, se pokousite libat kuracku, jen proto, ze se vase blaznive srdecko zamilovalo do jedne takove... Potom s tim vsim... Libani kuracky je utrpeni. I psychicky, citit jak si nici telo, mucit se pohledem na ten horici kram v jeji ruce. I fyzicky, citit to spaleniste z jejich krasnych vlasu, dechu, prstu, jazyka, proste vsude. :cry: Pro nekuraka utrpeni. Takze my jsme skoncili na tom, ze bud se libame, nebo pani kouri. Ne jako nejake vydirani, ale jako neco, co proste dokazu tolerovat. Bohuzel, tedy pani i pije a kdyz prebere, vyzaduje libani a neznosti nehlede na dehet a cigaretovy dym, na coz me telo reaguje silnym pocitem odporu a zaludkem na vode aniz bych s tim mohl ja sam vedome neco delat, takze pak dochazi k hadkam, ale jinak se nam spolu zije dobre. Je to o tom, kolik je clovek schopen tolerovat cloveku, ktereho miluje.


Ja vim, ze nejsem asi typicky nekurak a ze spolu mymi kamarady a vsemi sportovne zalozenymi lidmi u nas jsme pro vas asi trochu extrem, ale my proste, jako nejvice vsem na ocich zastupci zdrave zijicich lidi, jsme zkratka vuci cigaretam mnohem citlivejsi. Clovek vi vic, jak jeho telo funguje, vazi si sveho tela, je vnimavejsi, citi co to s nim dela, co zvladne s dehtem v plicich a co bez. No jak jsem to shrnul uz nahore, vsichni vime, ze uplne zdravi posilujici zvyk to koureni neni. Libani kuracky je pak utrpeni nejen chuti a vuni, ale i psychicky.

Snad vam nevadi, ze jsem se tu rozepsal. Nekdo tu psal, ze ho zajima nazor ostatnich 99% chlapu, nebo tak neco. Musel jsem se tu kvuli tomu registrovat, mail, heslo, login, overovani, atd. A v tom je zdejsi problem, vetsina z vas tu je kuraku a nazor nekuraku jako ten muj, bude vzdy v drtive mensine, protoze nekuraci sem samozrejme sami od sebe casto neprijdou, a kdyz ano, nestoji jim za to ta prace se registrovat a neco psat. Mno, zivot je o toleranci, zijte zdrave ci nezdrave, to je na vas, ale zijte tak, abyste si v den smrti nemuseli nic vycitat. Preju vsem nekurakum, aby se nikdy nezamilovali do kuracek, ktere nedokazou dlouhodobe prestat. A preju vsem kurakum kteri toto ctou, pevnou vuli, pokud ji budou chtit nekdy pouzit!
sportovec30
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 28. 8. 2012

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod Martina A » úterý 28. 8. 2012 12:28

Děkuji za dlouhý příspěvek, takto jsem se už dlouho nenasmála. Ale jak říkáte, je to váš názor a nikomu ho nenutíte, že?
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod antaric » úterý 28. 8. 2012 13:15

sportovec30: Tak předně, děkuji za kultivovaný příspěvek, i za to, že jste si dal práci s registrací atd. Že jste uměl napsat něco, co není jen výkřik a útok, ale má to hlavu a patu, bez ohledu na to, jak na věc nazíráme - a že i nejspíš stojíme na opačné straně názorů. Toho si vážím a tomu prostor nechávám. Náš projekt by měl být i ukázkou tolerance a přijetí, pokud jde o smysluplnou diskuzi. Na rozdíl od zbývající společnosti, militantních nekuřáků, včetně zaslepených osob typu doktorka Králíková a někteří nejmenovaných politiků, vášnivě hájící zájmy "názorů většiny společnosti" (to, že jde o chybnou interpretaci statistik, je jiná věc a manipulace).

K obsahu příspěvku - na rozdíl od Vás si nemyslím (a i spousta z nás), že život je jen o rozumu, o vrcholových výkonech, ambicích, dokazování něčeho někomu, neustálém drilu atd. Život má své jiné rozměry. A především, že člověk může být svobodný už jen ve svém přemýšlení a uvažování.

Mimochodem - asi znáte úsloví "Sportem ku trvalé invaliditě". Určitě nevzniklo závistí či nepřejícností. A určitě v tom také není nic automatického, stejně jako pro kouření také neplatí nic automaticky.
Odkazujete se na to, jak nikdo ze sportovců kolem vás nekouří. Odkazujete se na ty, co vozí medaile. Ale zapomínáte, že i mezi těmi, co vozí či vozili medaile, byli a jsou aktivní kuřáci - namátkou oštěpař Jan Železný. Národ se mu klaněl a každému je jedno, že kouří - dokázal víc než nekuřáci. Nic neplatí automaticky.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod antaric » úterý 28. 8. 2012 13:24

A abych se sám vyjádřil k vlastnímu tématu a otázce - líbání s kuřačkou: Mám období, kdy v rámci ohleduplnosti bych o tom neměl mluvit a psát, přesto něco k tomu napíšu. Líbání s kuřačkou, zvlášť pokud je to osobní (a tím pádem intimnější) je jednou z nejkrásnějších věcí na světě. Miluju tu chuť, tu vůni, to teplo, pusinka na pusinku, rty na rty... Bez té chuti by mi něco chybělo, nebylo to ono. Ostatně - bezprostředně po vyčištění zoubků je chuť pusinky moc divná, bléé - naštěstí to lze změnit hned několika potáhnutími z cigarety - chuť je znovu tak, jak má být... A ještě lepší podoba líbání s kuřačkou je, když oba kouří, oba vdechují, vydechují, z pusinky do pusinky, předávají si kouř... Cítím a vnímám, že je to ještě daleko intimnější a osobnější prožitek, i pokud k sobě cítíte i lásku. Pak máte i pocit, že "obyčejnému" líbání něco chybí, že už to nechcete nikdy jinak...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod Katmar » úterý 28. 8. 2012 13:37

Re: sportovec.
Děkujeme za příspěvek a ceníme si, že je veden ve vysvětlujícím a nekonfrontačním duchu.
Na lidech je právě krásné to, že jsme každý jiný, každý máme jiné záliby, představy, touhy, chutě...
Tvému stavu rozumím a musím říct, že to máš velmi těžké. Mít v lásce takový rozpor se musí opravdu snášet špatně.
S láskou k druhé osobě je to vždy těžké. Nikdy nenarazíme na člověka, který by byl úplně ideální ve všech aspektech. Jak vypadá, jak mluví, jak se obléká, jak myslí, jak zachází s penězi, jakou má představu o dovolené, o výchově dětí, jak chce mít vymalovaný pokoj, jaká se mu líbí vůně, jaký má rád sport, kde rád tráví čas, co rád jít, jaký má rád nábytek, zda kouří, jak moc pije či nepije, jaký je řidič, jak je obětavý, jak je pracovitý a mnoho dalších aspektů/vlastností.
Nad tím vším je láska, která dokáže pohled na některé věci pokřivit / přikrášlit.
Kouření samotné je prostě jeden z mnoha bodů, které utváří vztah dvou lidí. Někdo by nesnesl že je druhý tlustý, sprostý, špinavý, pije, utrácí atd.
Ty prostě patříš mezi skupinu lidí (asi jich je většina), kterým kouření nechutná a smrdí. Sám se musíš rozhodnout, jakou prioritu má tento aspekt pro Tebe a Tvůj vztah v porovnání s ostatními vlastnostmi milované dívky.
Vždycky říkám, že "každá situace má řešení a vždy víc než jedno" - zvykneš si, dívka kvůli tobě přestane kouřit, rozejdete se, bude kouřit jen když nebude čekat setkání s Tebou a podobně.
Zde nepatříme k těm, kteří by Tě přesvědčovali o tom, že kouření je voňavé, krásné, lepší než parfém. Každý člověk má svou pravdu a my se snažíme prosazovat, aby ji i nadále mohl mít.

Já jsem například nekuřák ale kouření u žen a dívek mne vždy přitahovalo a proto jsem si vždy vybíral pouze z kuřaček. Mě by nikdy nenapadlo oslovit NEkuřačku. Mám dlouholetou kuřačku za manželku. Jsme svoji 20 let, máme 3 krásné zdravé děti (dnes 2 již dospělé). Mě osobně vůně cigarety naprosto přitahuje, vzrušuje, miluju, když manželka kouří v práci, kuchyni, koupelně, při sprchování, při sexu. Miluju, když na mne při rozhovoru vyfukuje kouř, miluju, když se vrátí odněkud a cítím z ní cigaretový kouř.
Zase jsou jiné věci, které na manželce nesnáším - rozhazuje peníze, dle mého názoru toleruje příliš mnoho dětský "přestupků" a podobně. Tak je to vždy ze vším - pro dlouhodobý vztah (a to nejen osobní, ale pracovní, kamarádská atd.) jsou vždy potřeba dvě věci: Neporušovat vzájemně odsouhlasená pravidla a to i nepsaná a dokonce i nevyřčená, ale předpokládaná a za druhé respekt k přesvědčení (bytí) toho druhého.
Rád bych také věděl, proč jsi sem do tohoto fóra příspěvek napsal.
Očekáváš, že Ti poskytneme nějakou radu?
Očekáváš že tě budeme přesvědčovat, že to není pravda?
Očekáváš, že Tě zde budeme kamenovat/pomlouvat a podobně :-) ?


Jsme skupina lidí, která ví, že je v menšině a že naše názory se asi nebudou líbit mnoha lidem. Přesto si užíváme radosti života, vědomi si toho, že právě rozmanitost je jeho největší krásou :-)

Přeju Ti hodně štěstí s Tvojí přítelkyní a mnoho lásky, která možná umožní urovnat váš vzájemný rozpor k oboustrannému prospěchu.

Nebudu zakrývat, že pro nás, by bylo ideální, pokud by si si v líbání s kuřačkou našel zalíbení a radost. Možná bychom Ti mohli nabídnout možnost nafocení Tvé dívky a to s cigaretou i bez ní a třeba by si svůj názor trošku změnil, zmírnil a v každém případě byste oba získali další zkušenost.

Rozhodně jsme rádi za Tvé zapojení do diskuze - vítejte na stránkách :-)
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod muryru » úterý 28. 8. 2012 15:04

S kuřačkou jsem zažil hned své první opravdové skutečné líbání vůbec, jako velmi mladý teenager na rande v krásném zámeckém parku ve Veltrusích. Holka byla jen o rok starší, ale podstatně zkušenější, a dokonale mě zasvětila a mix její vůně s vůní cigarety byl neodolatelný, vzrušující, ano, jak píše Martina, sladký! Zažil jsem později samozřejmě několik nekuřaček, a vždycky mi u intimních chvilek tak trochu něco chybělo, čím neříkám, že je u mé partnerky kouření nezbytné - láska přebije leccos, ale rozhodně souhlasím, že intimní chvíle s kuřačkou včetně líbání jsou jednou z nejkrásnějších věcí na světě! V jistém období jsem měl pocit, že hodně snů, které jsem měl, se mi postupně naplnilo, ale nechtěl bych teda už žít jen ze vzpomínek :(
Není rozhodující, jestli je chlap kuřák nebo nekuřák, měl jsem období pravidelného,ale nikoli silného kouření, období občasného kouření, i období nekuřácké - a ve všech obdobích mě kuřačky, i líbání s nimi, přitahovaly a "chutnaly" stejně - sladce,libě,mám pocit že cigareta kouřená pěknou ženou VONÍ :!: . Byť ono vzájemné kouření z pusinky do pusinky, asi vrchol líbání s kuřačkou, jsem opakovaně zažil jen s jedinou kuřačkou, protože ne všechny pro podobné věci mají pochopení, navíc v mládí jsem většinou nepřiznal, že na kouření u ženy nějak výrazně ulítávám, dokonce jsem si myslel, že je to naprosto normální a musí to přitahovat každého chlapa! a spíš jsem si kouření cigarety u partnerky vychutnával tak mimochodem....byť některé moc dobře věděly, že s cigaretou mi imponují a v rámci různých předeher třeba foukly oblak dýmu do obličeje.....většinou bývá zvykem zápalit si po intimních chvilkách (líbání, sexu atd.), mě vždycky navnadilo kouření PŘED TÍM a bavilo i při tom. Krom vizuálního dojmu v tom ona vůně hrála zcela určitě důležitou úlohu.
Píšu v minulém čase,asi proto,že nic podobného v současnosti neprožívám, štěstí v lásce se mi vyhýbá...
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod fugas » úterý 28. 8. 2012 20:50

Tak tohle vážně nechápu Martino. Založila jste téma, požadujete názor nekuřáka, a když vám sem někdo
napíše svůj názor, tak vám to připadá šměšné. Proč? Chtěl jsem taky něco napsat, ale abych byl někomu pro smích,
tak to raději ne.
fugas
uživatel
 
Příspěvky: 18
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 12. 2010

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod Starcraft » středa 29. 8. 2012 10:08

Musím souhlasit s fugasem, taky jsem se chtěl přidat ale asi nebudu psát nic.
Starcraft
nováček
 
Příspěvky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 6. 2012

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod Martina A » středa 29. 8. 2012 19:02

Antaricu, děkuji za tvůj obsáhlý příspěvek, já jsem bohužel neměla dostatek sil se o něco takového pokoušet - ostatně většinou je to jako mluvit do dubu.
Fugas: Omlouvám se, ale ta vyčerpávající litánie na téma "žena-spalovna" mě opravdu trochu vyvedla z míry, že nešlo reagovat jinak. Ale pokud by se tu takových názorů mělo sejít více, asi mi ani nebude vadit, když se tu neobjeví. Slýchám jich ostatně ve svém okolí víc než dost.
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod fugas » středa 29. 8. 2012 21:59

No, on to ten sportovec podle mě taky dost přehání, já mám strach spíš o jeho zdraví.
Sport na vrcholové úrovni není vůbec zdraví prospěšný. A s tím zápachem s úst kuřačky to není tak hrozné.
Od té doby co nekouřím tak mi to taky moc nevoní ale kuřačky mě stále vzrušují. Stačí chvíli počkat až se vydýchá, pak už to jde.Pokud tedy ta jeho nekouří jednu za druhou, to bych měl asi taky s líbáním problém.
Jinak ze svého okolí (malé město) neznám žádný případ rakoviny plic, zato jsem znal nejméně 10 mladých lidí,
kteří zemřeli na nadměrné pití alkoholu.
fugas
uživatel
 
Příspěvky: 18
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 12. 2010

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod Dara » sobota 1. 9. 2012 13:05

Zaujímavá diskusia.
O bozkávaní sa s fajčiarkou očami nefajčiara by možno vedela čo-to povedať moja partnerka. Nikdy s tým ale nemala problém, neskôr začala aj sama fajčiť.
Čo sa týka sportovcovho príspevku. Poznám z počutia omnoho viac ľudí, ktorí si spôsobili vážne zdravotné problémy športom než ľudí ktorí si ich spôsobili fajčením. Vrcholový šport je navyše sústavnou extrémnou záťažou na ľudský organizmus, nehovoriac o tom že absolútne zbytočnou a neprinášajúcou žiaden úžitok spoločnosti. Osobne nemám rada ľudí, ktorí majú pocit že šport je spása ľudského organizmu... A milý sportovec nehnevaj sa, ale z Tvojho príspevku som cítila niečo ako povýšenosť alebo pocit nadradenosti. Či už v športe alebo zdraví hrá veľkú rolu aj genetika a dedičnosť. Veľká časť ľudí jednoducho nemá vrodené predpoklady na to, aby sa napríklad atletike mohla venovať. To ale neznamená že tí, ktorí tieto predpoklady majú sú lepšími ľuďmi než tí ostatní.... Nič v zlom, v praveku by boli Tvoje atletické schopnosti určite cenené, pri love zvery mohli byť užitočné...no ich užitočnosť pre dnešnú spoločnosť je viac než diskutabilná. Medaile nenakŕmia hladných, nevyliečia chorých ani nenaučia deti čítať.... dotácie ktoré štát dáva do športu by to ale dokázali. Preto si myslím, že Tvoja povýšenosť nieje na mieste! Ako si napísal, v našom tele sme nájomníkmi na celý život, ale či je to doba dlhá alebo krátka, o tom my nerozhodujeme.... Tú dobu si ale chcem na tomto svete užiť. Tlačiť svoje telo cez nejaké limity považujem za stratu času... prečo by som utekala dlhé kilometre a potila litre potu? Na to je predsa bicykel, auto, vlak a iné dopravné prostriedky... radšej sa prirodzenou chôdzou prejdem po lese, tak mám aspoň čas vnímať aký je svet okolo krásny a úžasný. To, že niekto neničí svoje telo nadmernou námahou neznamená že si svoje telo neváži... Ako tak čítam ako píšeš o svojej priateľke, mám pocit že si trošku paranoidný. Možno by Ti pomohlo keby si prestal myslieť na posúvanie hlúpych nezmyselných limitov a začal radšej pracovať na svojom vnútri.... Tvoju priateľku určite trápi, že Ti jej cigarety tak vadia... možno svojim prístupom jej spôsobíš stres, ktorý jej uškodí omnoho viac než cigarety. Život nieje priamka, má mnoho rozmerov, zákutí, smerov... Skús nad tým porozmýšľať. Ak Ti priateľka takéto excesy znáša, musí Ťa skutočne milovať... To si od Teba zaslúži aby si sa nad svojimi postojmi (podľa mňa hrozne detinskými) zamyslel. Držím Ti k tomu palce!
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod Martina A » sobota 1. 9. 2012 18:35

Dara, palec nahoru, super příspěvek!
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod Katmar » sobota 1. 9. 2012 23:03

Naprosto souhlasím, s Darou - bez výjimek :-)
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod muryru » sobota 1. 9. 2012 23:22

Sportovec: dle mě trochu účelový, cíleně protikuřácký, příspěvek, byť věřím, že pan sportovec to tak opravdu myslí. Nicméně jeho aktivita na stránkách spočívá jen v jednom přihlášení kvůli sepsání tohoto příspěvku.
Jinak já osobně celý život sleduji různé sporty a sportovce opravdu zblízka, a rozhodně neplatí, že sportovci = Mirkové Dušínové, kteří nevědí, co je to cigareta, alkohol a další požitky..Leckdy bychom se hodně divili a platí to i u špičkových sportovců, reprezentantů. A v době minulé dvojnásob. Samozřejmě lze žít zdravě, mít antikuřácké postoje jako v zmiňovaném příspěvku, ale ani omylem nemůže pan sportovec mluvit za "všechny sportovně založené lidi, do jejichž mluvčího se pasuje...
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Líbání s kuřačkou

Příspěvekod peterhh » pondělí 3. 9. 2012 4:59

Suhlasim s Muryru....ale nie celkom s Darou.

Ved aj sport podobne ako cigaretka prinasa prijemne pocity, po sporte sa citi clovek fajn, pomaha telu aj dusi, kedze sa vylucuju endorfiny ktore prinasaju pocit stastia. Takisto posobi myslim aj cigareta, pri nej takisto pomahame dusi, prinasa pocit uvolnenia, stastia a pohody. Samozrejme vrcholovy sport uz nie je o tej pohode ale len o vysledkoch...
peterhh
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 238
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 4. 2007
Počet denně: 0

Další

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků