Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Dotazník z webu

Příspěvekod David77 » sobota 12. 7. 2014 21:21

Dal jsem na web tématické otázky na kouření cigaret. Konkrétně tyto otázky:

1) Od kolika let kouříte cigarety a kolik v průměru za den?
2) Kouří váš partner(ka)? Vadí vám to?
3) Chcete s kouřením přestat? Co by vás donutilo s tím seknout? (zdraví, partner, prachy)
4) Co vám kouření přináší a co naopak vám bere?
5) Kdyby šel vráti čas, začali by jste kouřit nebo ne?
6) Mají dle vás cigarety nějaký praktický význam pro člověka? (uklidnění)
7) Od kolika let by jste tolerovali svému dceři/synovi kouřit a dokonce si před vámi i zapálit?
8) Kouříte i v bytě a kde všude si případně zapálíte?
9) Jaký máte názor na těhotné kuřačky s cigaretou? Znáte nějakou z okolí? Vadí těhotné ženě dle vás třeba 3-4 denně?
10) Kouříte i na zakázaných místech svoji cigaretu? Povolili by jste někde kouření, kde je to teď zakázané?
11) Jaký máte názor třeba na 11-13 letou holku, která na zastávce s kamarádkami kouří?
12) Názor a zkušenosti s elektronickou cigaretou?

Níže budu kopírovat zajímavé odpovědi na níže uvedené otázky.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod David77 » sobota 12. 7. 2014 21:22

Zajímavá odpověď poměrně silné kuřačky.

1) Od kolika let kouříte cigarety a kolik v průměru za den? - od patnácti krabičku denně.
2) Kouří váš partner(ka)? Vadí vám to? - kouří, nevadí.
3) Chcete s kouřením přestat? Co by vás donutilo s tím seknout? (zdraví, partner, prachy) - nechci.
4) Co vám kouření přináší a co naopak vám bere? - chutná mi to, bere asi zdraví, ale zatím s tím problém nemám.
5) Kdyby šel vráti čas, začali by jste kouřit nebo ne? - klidně.
6) Mají dle vás cigarety nějaký praktický význam pro člověka? (uklidnění) - kuřák má ten pocit, ale je to blbost.
7) Od kolika let by jste tolerovali svému dceři/synovi kouřit a dokonce si před vámi i zapálit? - je mu necelých 14 a zatím nekouří. Ale počítám že začne, kouříme všichni.
8) Kouříte i v bytě a kde všude si případně zapálíte? - všude kde můžu. Doma, v autě, v hospodě atd...
9) Jaký máte názor na těhotné kuřačky s cigaretou? Znáte nějakou z okolí? Vadí těhotné ženě dle vás třeba 3-4 denně? - gynekolog mi řekl, že kdybych s tím ze dne na den sekla a stresovala se tím, bylo by to pro kluka horší než tři cíga denně po jídle.
10) Kouříte i na zakázaných místech svoji cigaretu? Povolili by jste někde kouření, kde je to teď zakázané? - někdy. Povolila, abych mohla kouřit všude.
11) Jaký máte názor třeba na 11-13 letou holku, která na zastávce s kamarádkami kouří? - že se posere jak Alík.
12) Názor a zkušenosti s elektronickou cigaretou? - nemám, kouřím jen normální mentolky.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod David77 » neděle 13. 7. 2014 13:59

1) Od kolika let kouříte cigarety a kolik v průměru za den? -Od 32, počet - původně 20-40, nyní 0
2) Kouří váš partner(ka)? Vadí vám to? -Jsem sám; vadilo by mi to
3) Chcete s kouřením přestat? Co by vás donutilo s tím seknout? (zdraví, partner, prachy). Přestal jsem; zdraví
4) Co vám kouření přináší a co naopak vám bere? už nekouřím
5) Kdyby šel vráti čas, začali by jste kouřit nebo ne? Takové kdyby nemám rád
6) Mají dle vás cigarety nějaký praktický význam pro člověka? (uklidnění) - ano, možnost uspokojit silnou potřebu, jiné silné potřeby nejdou vždy uspokojit tak snadno
7) Od kolika let by jste tolerovali svému dceři/synovi kouřit a dokonce si před vámi i zapálit? Co znamená "tolerovat"?
8) Kouříte i v bytě a kde všude si případně zapálíte? už nekouřím
9) Jaký máte názor na těhotné kuřačky s cigaretou? Znáte nějakou z okolí? Vadí těhotné ženě dle vás třeba 3-4 denně? Hloupé ženské; neznám; těhotné ženě to vadí stejně jako netěhotné ale vadí to navíc plodu
10) Kouříte i na zakázaných místech svoji cigaretu? Povolili by jste někde kouření, kde je to teď zakázané? nekouřím; nepovolil
11) Jaký máte názor třeba na 11-13 letou holku, která na zastávce s kamarádkami kouří? hloupá holka
12) Názor a zkušenosti s elektronickou cigaretou? lepší než klasika, zkušenosti nemám
LUF
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod David77 » neděle 13. 7. 2014 14:00

Jé, to je dlouhý :)

1) Od kolika let kouříte cigarety a kolik v průměru za den?
- Od 16, 10-20, takže průměr 15.

2) Kouří váš partner(ka)? Vadí vám to?
- Nekouří a nevadí. Snažím se v přítomnosti nekuřáků nekouřit (obecně). Je to moje dobrovolný rozhodnutí. Vadí mi, když mi to ale předem preventivně zakážou.

3) Chcete s kouřením přestat? Co by vás donutilo s tím seknout? (zdraví, partner, prachy)
- Nechci. Těhotenství, plánování těhotenství, dítě. Asi i zdraví. A nevyslovený případný přání partnera.

4) Co vám kouření přináší a co naopak vám bere?
- Nebere mi nic. Možná že to stojí peníze? Ale to je svobodná volba. Přináší relax, socializaci - většinou se nejlíp seznamuje, nebo řeší nějaký věci "na cígu", to je známá věc. Chodí i nekuřáci.

5) Kdyby šel vráti čas, začali by jste kouřit nebo ne?
-Těžko říct. Asi jo.

6) Mají dle vás cigarety nějaký praktický význam pro člověka? (uklidnění)
- viz 4. Taky prý zahnání hladu a mírný zrychlení metabolismu, u někoho podpora střevní peristaltiky.

7) Od kolika let by jste tolerovali svému dceři/synovi kouřit a dokonce si před vámi i zapálit?
- Radost bych z toho neměla nikdy. V 16 bych ho ale asi nezabila.

8) Kouříte i v bytě a kde všude si případně zapálíte?
- V kuchyni, občas u sebe v pokoji, na balkóně.

9) Jaký máte názor na těhotné kuřačky s cigaretou? Znáte nějakou z okolí? Vadí těhotné ženě dle vás třeba 3-4 denně?
- Nezodpovědnost. Znám. Nevím.

10) Kouříte i na zakázaných místech svoji cigaretu? Povolili by jste někde kouření, kde je to teď zakázané?
- Ne a ne. Zákazy se mi zdají opodstatněný. Jen mě mrzí, že se to musí zakázat a lidi to neomezí z vlastní iniciativy. Jakože schází ohleduplnost.

11) Jaký máte názor třeba na 11-13 letou holku, která na zastávce s kamarádkami kouří?
- Nafackovat.

12) Názor a zkušenosti s elektronickou cigaretou?
- Smrdí jak bolavá noha.
Hildegarda Čtvrtá
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod David77 » neděle 13. 7. 2014 14:00

1) Od kolika let kouříte cigarety a kolik v průměru za den?
Od sedmnácti a nepravidelně.
2) Kouří váš partner(ka)? Vadí vám to?
Nekouřila.
3) Chcete s kouřením přestat? Co by vás donutilo s tím seknout? (zdraví, partner, prachy)
Chci, já sama.
4) Co vám kouření přináší a co naopak vám bere?
Odreagování.
5) Kdyby šel vráti čas, začali by jste kouřit nebo ne?
Nezačala bych.
6) Mají dle vás cigarety nějaký praktický význam pro člověka? (uklidnění)
Ano
7) Od kolika let by jste tolerovali svému dceři/synovi kouřit a dokonce si před vámi i zapálit?
Od osmnácti.
8) Kouříte i v bytě a kde všude si případně zapálíte?
Jen venku.
9) Jaký máte názor na těhotné kuřačky s cigaretou? Znáte nějakou z okolí? Vadí těhotné ženě dle vás třeba 3-4 denně?
Vadí
10) Kouříte i na zakázaných místech svoji cigaretu? Povolili by jste někde kouření, kde je to teď zakázané?
Nekouřím a spíše bych ještě omezila.
11) Jaký máte názor třeba na 11-13 letou holku, která na zastávce s kamarádkami kouří?
Nechápu takové.
12) Názor a zkušenosti s elektronickou cigaretou?
Jen zběžná.
houkalka
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod David77 » neděle 13. 7. 2014 14:00

1) Od 18., momentálně se to hýbe kolem 15. denně (bývalo to víc, ale i míň)
2) Nemám partnerku. Pokud bych měl, je mi jedno, jestli kouří. Když jo, zapálíme si spolu a když ne, tak aspoň vykouřím míň, protože se ji s tím snažím nebtěžovat 15x denně.
3) Byl bych radši, kdybych nekouřil, ale nedá se říct, že bych chtěl přestat. Donutilo by mě asi zdraví.
4) Je to prostě chvilka pohody, klidu. Bere mi to peníze a zdraví.
5) Těžko říct.
6) Ano, psychicky to člověku může pomoct.
7) Toleroval bych to od 15., ale zapálit by si přede mnou mohl asi až v 18.
8) Ne, doma nekouřím. Kouřím tam, kde to není zakázaný(většinou).
9) Spíš negativní, škodí tím dítěti.
10) Asi bych zrušil zákazy kouření v hospodách. Jinak ale zákazy kouření, ač nerad, většinou dodoržuju.
11) Bych jí to nejradši urazil od huby. Netvrdím, že jsem to v tom věku taky nezkusil, ale dával jsem si sakra pozor, aby mě nikdo neviděl. Asi nejvíc mě rozčiluje to, jak jsou tyhle děcka dneska oprsklý.
12) Pro mě nemá význam, protože já jsem spíš než na nikotinu závislý ne kouření jako takovým(je to pro mě takový rituál)
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod David77 » neděle 13. 7. 2014 14:01

Nikdy jsem nekouřil (jen zkoušel).Zkoušel jsem asi v jedenácti s klukama v lese a málem jsem se zeblil.Od té doby nic.
Příjde mi naprosto tupé za to vyhazovat peníze, já utrácím peníze za využitelnější věci.
Kdyby začalo kouřit moje dítě, považoval bych to hlavně za svou chybu že jsem děcko špatně vychoval.Pokud dítě mít budu, budu ho vést proti kouření protože to podle mě nedává absolutně nic jen závislost.
Kuřáky považuju za psychicky slabé lidi kteří prostě musí kouřit aby se nezbláznili ale jinak proti nim nic nemám.Kouření na veřejnosti mi nevadí protože je to jednou za čas a nejsem citlivka aby mi třeba přes jeden večer vadil blbý cigaretový kouř.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod David77 » neděle 13. 7. 2014 14:01

1) Od kolika let kouříte cigarety a kolik v průměru za den?
Od 17, 10-15 cigaret denně, je mi 24

2) Kouří váš partner(ka)? Vadí vám to?
Nekouří a jsem za to rád, úplně by mi to nevadilo, ale vidím v tom i nevýhody

3) Chcete s kouřením přestat? Co by vás donutilo s tím seknout? (zdraví, partner, prachy)
Rád bych kouření omezil, nepřestal úplně. Donutily by mě asi zdravotní problémy

4) Co vám kouření přináší a co naopak vám bere?
Přináší společnost a uklidnění, žere mi prachy

5) Kdyby šel vráti čas, začali by jste kouřit nebo ne?
Asi ne, jsem s tím spojený

6) Mají dle vás cigarety nějaký praktický význam pro člověka? (uklidnění)
uklidnění stopro

7) Od kolika let by jste tolerovali svému dceři/synovi kouřit a dokonce si před vámi i zapálit?
18 let
8) Kouříte i v bytě a kde všude si případně zapálíte?
V bytě málokdy, když se učím celou noc, tak ano, jinak si to doma zakazuju. Kouřím na zastáce a před školou, pak když to na mě přijde

9) Jaký máte názor na těhotné kuřačky s cigaretou? Znáte nějakou z okolí? Vadí těhotné ženě dle vás třeba 3-4 denně?
Neznám a u těhotných mi to vadí. Sám to před těhotnýma típám

10) Kouříte i na zakázaných místech svoji cigaretu? Povolili by jste někde kouření, kde je to teď zakázané?
Na zakázaných ne, má to svůj účel a nerad s tim obtěžuju lidi. Nepovolil

11) Jaký máte názor třeba na 11-13 letou holku, která na zastávce s kamarádkami kouří?
Dělat by to neměly, ale co naděláš.

12) Názor a zkušenosti s elektronickou cigaretou?
El. cigaretu sem měl, ale chybělo mi u ní takový to cítění kouře v krku
Ollam
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod David77 » neděle 13. 7. 2014 14:02

Já jsem co se týče kouření cigaret takové malé specifikum

1. kouřit jsem začala cca ve 13..a teď vykouřím tak 4 až 5 cigaret tak jednou za čtvrt roku
2. můj muž kouří a vadí mi to jak kdy... docela mě iritovalo, když si dal cigáro a pak mi šel dát pusu..už to nedělá. Jinak mi to nevadí
3. já v podstatě ani nekouřím...a nesekla jsem s tím, odeznělo to...a těch pár cigaret na nějaké oslavě beru spíš jako svádění ďábla :)
4. přinášelo mi to rozptýlení, bralo mi to vůni ženy...
5. začala...každá zkušenost má svojí hodnotu
6. jo, uklidňuje, zaměstnává, odvádí pozornost
7. cca 14 až 15
8. u nás v bytě se nekouří, máme malé děcko
9. těhotným ženám samozřejmě kouření vadí, stejně tak jako kojící, já sama jsem to nedělala, nelíbí se mi to...ovšem nemůžu někomu zasahovat do jeho svobody.
10.jak kde...tam kde se pohybují děti by to mělo být zakázané...lidi nemají rozum bohužel.
11. proč jen holku? i u takhle malých kluků je to out
12. nezkoušela jsem, připadá mi to legrační
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod David77 » neděle 13. 7. 2014 14:02

1) Od 15 let, dříve krabička/týden, dnes krabička/jeden a půl dne, i méně.
2) Nevadí, sama jsem kuřák.
3) Nechci. Možná by mě donutila vážná zdravotní komplikace.
4) Přináší uklidnění a obírá o čas.
5) Začala bych jistojistě kouřit i kdybych se vrátila časem.
6) Když jsem ve stresu, odbourá ho kouření. Nevím, jestli nikotin, spíš to tahání a pohyb rukou.
7) Mladší sestře bych i teď nejraději urazila ruku, když ji vidím s cigaretou. Ale tohle je stejně věc, která zakázat nejde. Prostě bych to přehlédla, ale nepodporovala.
8) Raději venku, v zimě v kotelně.
9) Když žena plánuje otěhotnět, měla by přestat. Když otěhotní kuřačka, není vůbec zdravé, přestat nahned kouřit, naopak.
10) Kouřím. Povolila bych kouření všude, kde jsou ty výborné odpadkové koše pro kuřáky. A zakázala bych to všude, kde ty koše nejsou. Hrozné, házet nedopalky po zemi.
11) Každý nějak začal.
12) Na chvíli to stačí, ale efekt to má asi stejný, jako hrát na flétnu místo kouření.
FamousTroublemaker
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod David77 » neděle 13. 7. 2014 14:02

1) Od kolika let kouříte cigarety a kolik v průměru za den? Kourim od 14 a momentalne kourim tak 10 cigaret denne.
2) Kouří váš partner(ka)? Vadí vám to? Kouri
3) Chcete s kouřením přestat? Co by vás donutilo s tím seknout? (zdraví, partner, prachy) nechci, i pres zdravotni problemy a malo financi porad kourim, myslim, ze bych byla schopna prestat kvuli osobe, na ktere mi fakt zalezi
4) Co vám kouření přináší a co naopak vám bere? Prinasi mi to muj zpusob odpocinku, odreagovani, uklidneni... A bere to finance. Hodne
5) Kdyby šel vráti čas, začali by jste kouřit nebo ne? Asi ano, jsem neponaucitelna
6) Mají dle vás cigarety nějaký praktický význam pro člověka? (uklidnění) Mne osobne uklidnuji.
7) Od kolika let by jste tolerovali svému dceři/synovi kouřit a dokonce si před vámi i zapálil? To opravdu nemuzu komentovat vzhledem k tomu, od kolika kourim ja. Uvidim az budu mit deti, to uvidim vse uplne jinak
8) Kouříte i v bytě a kde všude si případně zapálíte? Obcas v mem pokoji, jinak na balkone a vsude po venku
9) Jaký máte názor na těhotné kuřačky s cigaretou? Znáte nějakou z okolí? Vadí těhotné ženě dle vás třeba 3-4 denně? Podle me ano, ale vim, ze je tezke prestat.. Ale kvuli diteti cokoliv
10) Kouříte i na zakázaných místech svoji cigaretu? Povolili by jste někde kouření, kde je to teď zakázané? Kourim na zastavkach
11) Jaký máte názor třeba na 11-13 letou holku, která na zastávce s kamarádkami kouří? Nebyla jsem jina... Ale je to hloupe
12) Názor a zkušenosti s elektronickou cigaretou? Mam ji, nepouzivam.. Neni nad klasickou cigaretu
Lululunjcc
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod Katmar » úterý 15. 7. 2014 8:38

Kde na webu je ten dotazník k vidění?
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod Gizela » čtvrtek 24. 7. 2014 16:30

1. Kouřím od 15 let a 10 za den
2.Manžel je nekuřák a nevadí mu,že kouřím
3. Nechci přestat, pouze kdyby nastaly zdravotní problémy
4.Kouření přináší uvolnění a bere finance
5.Asi bych začala kouřit znova
6. Cigareta je pro uklidnění o u ženy udržení váhy
7.O tom jsem nepřemýšlela, mám malé dětí, asi bych tolerovala věk 15 let
8.Kouřím na terase domu a venku, vbytě ne kvůli dětem
9.Těhotná kuřačka by neměla okamžitě přestat , ale omezit kouření. Mám přítelkyni ,která kouři. Já sama v době těhotenství , jsem po konzultaci s lékařkou, omezila kouření na 2-3 cigarety a skončila jsem zcela v 5 měsíci
.
10 Na těchto místech nekouřím
11. Je to rozhodně příliš brzy/ poškození zdraví/
12.EL. cigaretu mám, ale kouřím ji vyjímečně
Gizela
uživatel
 
Příspěvky: 22
Pohlaví: Žena
Registrován: 24. 7. 2014
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlborky

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod Vašek » pondělí 4. 8. 2014 8:54

1) Od kolika let kouříte cigarety a kolik v průměru za den?
Od 16 let, 20 cigaret denně.
2) Kouří váš partner(ka)? Vadí vám to?
Partnerka kouří svátečně. Líbí se mi to.
3) Chcete s kouřením přestat? Co by vás donutilo s tím seknout? (zdraví, partner, prachy)
Zatím mne nikdo nedonutil.
4) Co vám kouření přináší a co naopak vám bere?
Kouření mi přináší pohodu. Chutná mi to.
5) Kdyby šel vráti čas, začali by jste kouřit nebo ne?
Asi ano.
6) Mají dle vás cigarety nějaký praktický význam pro člověka? (uklidnění)
Ano, částečně.
7) Od kolika let by jste tolerovali svému dceři/synovi kouřit a dokonce si před vámi i zapálit?
Od 17 let.
8) Kouříte i v bytě a kde všude si případně zapálíte?
Kouřím tam kde se to hodí. Doma chodím na zahradu.
9) Jaký máte názor na těhotné kuřačky s cigaretou? Znáte nějakou z okolí? Vadí těhotné ženě dle vás třeba 3-4 denně?
Není to vhodné. Měla by to přerušit.
10) Kouříte i na zakázaných místech svoji cigaretu? Povolili by jste někde kouření, kde je to teď zakázané?
Kde je zákaz, tam nekouřím. Povolil bych to na nádražích a restauracích. Hlavně tam, kde to nemusí vždycky vadit.
11) Jaký máte názor třeba na 11-13 letou holku, která na zastávce s kamarádkami kouří?
Je to dosti brzy.
12) Názor a zkušenosti s elektronickou cigaretou?
Mám ji doma. Používám ji občas.
Vašek
nováček
 
Příspěvky: 6
Obrázky: 8
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 2. 2009
Bydliště: Letohrad
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Winston modré 100

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod Dara » středa 6. 8. 2014 11:27

1) Začala som na vysokej škole. V súčasnosti 15-20 denne, niekedy viac, niekedy menej.
2) Áno, fajčí. Samozrejme mi to nevadí.
3) Nechcem prestať, ale môj názor by zmenili napr. zdravotné problémy.
4) Potešenie, príjemný pocit, pohodu... a berie mi čas.
5) Áno, začala by som.
6) Praktický význam? Asi aj áno, nútia človeka sa na chvíľu zastaviť, psychicky aj fyzicky si oddýchnuť.
7) 18
8) V byte sa snažím nefajčiť, aj keď niekedy (najmä v zime) to poruším.
9) V tehotenstve treba s fajčením pomaly prestať. Ja som s tým nemala problém, takže nevidím dôvod prečo by to nezvládli aj iné mamičky.
10) Priznám sa, že niekedy si zapálim u seba v kancelárii. A povolila by som v otvorených kaviarňach v nákupných centrách.
11) Veľmi negatívny.
12) Máme jednu doma, ja ju nepoužívam, nechutí mi to.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod David77 » středa 3. 9. 2014 7:05

1) od 13, zhruba půlku krabičky
2) Ano, nevadí.
3) Nechci. (Přestat by mě donutilo určitě těhotenství.)
4) přináší: uklidnění, cigarety mi chutnají ; bere: peníze
5) Ano, stejně bych opět začala.
6) Ano, myslím že člověka uklidní.
7) od 15 bych to tolerovala ale nezapálila bych si s ní/ s ním, od 18 bych si s ním/ s ní i zapálila
8) Ano, kouřím u okna v ložnici.
9) Ano, vadí. Nechápu, jak někdo může v období těhotenství kouřit.
10) Na zákazech nekouřím.
11) Je mi to jedno, je to jejich boj.
12) Zkoušela jsem, ale moc mi to nechutnalo
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod David77 » středa 3. 9. 2014 7:05

Sam nevim jak to mam, jsem schopnej vykourit krabicku u kompu nebo dva tejdny nekourit, ted zrovna jsem tri dny nekouril ani nehulil a predtim 4 jointy denne a ciga.

Ty chute se dost stridaj. U partnerky by mi to vzhledem k tomu, ze sam kourim, nevadilo. Ale nadsenej bych nebyl.

Na koureni mi vadi, ze pak smrdim a stoji to dost penez, ale zadnej cas bych rozhodne nevracel lol, to bych pak mohl rovnou pretacet na kazdou blbost dokola.

Tehotna zena by podle mne rozhodne kourit nemela, jestli kouri, tak je to krava. Po dobu tehotenstvi to neni hrozny vydrzet, zvlast kvuli diteti.

Na mistech, kde je to zakazany nekourim, krome dvorku na stredni kdyz jsem tam jeste chodil.

Snazim se bejt ohleduplnej kurak, kdyz jde proti mne mama s hodne malym ditetem, tak klidne prejdu na druhou stranu, abych je neprudil.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod David77 » středa 3. 9. 2014 7:06

750: moc tomu nevěřím, celé je to jenom v hlavě. Prostě jsem chtěla přestat kouřit, protože mě bolelo v krku a bála jsem se rakoviny, zahodila jsem cigára a vůbec nic hroznýho se nestalo. Peníze neubývaly tím strašným tempem, nesmrděla jsem, všechno bylo ok..ale potom mě přestalo bolet v krku :)) žádný lék nepomůže, pokud to člověk nemá v hlavě jasně srovnaný.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod David77 » středa 3. 9. 2014 7:06

1.od 13 let.Jak kdy nekdy 3dene,nekdy 2 jindy 5,ale nekdy jen 1z tyden.
2.ano,ne nevadi
3.nevim,ani ne
4.uklidnuje me,chutna mi,zazene dlouhou chvili,ale stoji moc penez.
5.nevim
6.uklidneni,zahnani dlouhe chvile
7.od 15
8.venku
9.ano znam.myslim si,ze by nemeli uplne skoncit.Ale meli by to aspon trochu omezit.
10.ne a ne
11.meli by toho nechat.Mysli se,ze jsou frajerky.
12.ty jspu super,dobre,chutnaji mi a ten kour voni..
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Dotazník z webu

Příspěvekod David77 » středa 3. 9. 2014 7:06

1. od 24 let, průměrně krabičku
2. partner nekouří, nevadí mu to
3. přestala bych kvůli nemoci
4. bere mi to prachy, smrdim a dává mi to chvilku mého jediného sebepoškozování
5. nezačala bych
6. pro mě je to ukradnutá chvilka v práci, nebo osamělé přemýšlení na balkoně
7. nikdy bych si nezapálila se svým potomkem i kdyby mu bylo 40
8. v bytě bych si nikdy nezapálila, kouřím na balkoně nebo v kavárně, nebo mimo lidí
9. těhotná ženská s cigaretou je hnus, znám kuřačky s naprosto zdravýma dětma.
10. na zákazech nekouřím, nemusím hulit všude.
11. věřím, že to dělá z frajeřiny a nezůstane u toho dlouho
12.žádné
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Další

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron