Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Jak snížit počet cigaret denně?

Příspěvekod kuřákLuky » neděle 31. 3. 2019 20:45

Ahoj
Je mi 16 let a bude to už pomalu rok co pravidelně kouřím denně cca 8 cigaret za den a asi 3 roky co jsem vůbec kouřit začal ale to bylo dříve jen sem tam cigaretka. Nesmírně mi to chutná a vlastně od mala mi cigarety hrozně voněly a hrozně líbily, prostě jsem byl rád u kuřáků :D
Kouření miluju a ani si nějak nedovedu představit se cigaret nadobro zbavit protože to už prostě věc která ke mě patří.
Vzhledem k mému věku(nemám žádný plat a tenčí se mi finance) a i kvůli menšímu dopadu na zdraví bych rád kouření omezil alespoň na ty 3 cigarety denně jenže jsem to prostě vůbec takto omezit ještě nedokázal a dělá mi to fakt problémy.
Ráno si dávám první pak asi za 2 h druhou po obědě třetí přes to odpoledne zhruba ty 4 a jednu před spaním.
Máte nějaký dobrý trik jak toho docílit? Neraďtě ať kouřím silnější cigarety, kouřím hodně silné(L&M red,P&S black) a když mám slabé, třeba nějaké práskačky tak to je třeba i krabička za den protože mě prostě jedna taková cigareta pořádně neuspokojí a ani mi nějak nechutnají, mají slabou chuť, prostě jak vzduch. Takže je už ani nekupuju.
kuřákLuky
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Muž
Registrován: 31. 3. 2019
Kouření: pravidelně
Počet denně: 6
Značky: Balené tabák PS Black

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron