Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

DEN S CIGARETOU - kdy v průběhu dne kouříte

Příspěvekod David77 » neděle 19. 7. 2020 5:28

Kolik cigaret denně vykouříte a popiště, v kolik hodin dáte, první , druhou cigaretu a další v průběhu pracovního dne a jak to máte o víkendu, zda je tam jiný režim.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: DEN S CIGARETOU - kdy v průběhu dne kouříte

Příspěvekod david.p » úterý 11. 8. 2020 9:15

Od doby, co jsem začal kouřit i elektronku, tak namísto dvou krabiček (i více) mi většinou stačí 30-35 cigaret denně. Hned po probuzení si zpravidla dávám dvě cigarety, po hygieně následuje další. Celkově po probuzení potřebuji dostatečně doplnit nikotin :lol: . Pokud jsem v kanceláři, tak se snažím nekouřit další cigaretu za méně než hodinu, ale hodně potahuji z elektronky. A i jako zapřísáhlý kuřák kouřím výhradně elektronku také v autě. Když mě během dne nic neomezuje, tak si zapaluji zhruba po půlhodině, ale zejména doma se mi stává, že kouřím jednu za druhou. :D
Naposledy upravil david.p dne středa 27. 7. 2022 17:57, celkově upraveno 2
david.p
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 4. 2019
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: Camel

Re: DEN S CIGARETOU - kdy v průběhu dne kouříte

Příspěvekod Anna20 » neděle 16. 8. 2020 18:31

Já kouřím 60 denně první si dám hned po probuzení to si dám 3 po sobě potom po snídani si dám další 2 potom si dám jednu cestou do práce a další 2 po příchodu do práce potom kouřím v práci s koleginěmi každou půl hodinu 2 cigarety když mám polední přestávku tak si dám další 4 cigarety po pracovní době kouřím přibližně každých 30 minut 2 nebo 3 cigarety a večer před spaním si dám 4 cigaret
o výkendu kouřím také tak 2 až 3 cigatety za 30 minut někdy i více
Anna20
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 5. 2019
Kouření: pravidelně
Počet denně: 60
Značky: L&M Davidoff Lucky Strike

Re: DEN S CIGARETOU - kdy v průběhu dne kouříte

Příspěvekod Karolina95 » pondělí 17. 1. 2022 10:47

Ahoj
Denně vykouřím 40 cigaret první cigaretu kouřím chvíli po probuzení tak do 5 minut to si dám dvě cigarety
Potom snídám a potom se líčím a oblékám ještě si dám cigaretu než jedu do práce cestou si v autě vykouřím ještě dvě cigarety v práci kouřím s kolegyní s kanceláře Katharinou první cigaretu si dáme ještě než začneme pracovat pak spolu chodíme kouřit přibližně každou půl hodinu většinou jednu občas i dvě cigarety po sobě v práci každá vykouříme krabičku pak si ještě zapálím cestou z práce po práci kouřím zhruba každou půl hodinu o výkendu kouřím přibližně stejně
Karolina95
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 1. 2022
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: LM Camel

Re: DEN S CIGARETOU - kdy v průběhu dne kouříte

Příspěvekod judy235 » neděle 4. 2. 2024 13:44

Ahoj, prvni cigaro si davam rano v kuchyni, druhy nez odejdu z bytu. Cestou do prace dam jedno nebo dve v aute. V praci chodim s kolegyni tak jednou za hodinu. Když to jde, chodíme i častěji. Dalsi pak zas v aute cestou domu. Doma pak kourim cca kazdou hodinu. Posledni cigo si davam po vecerni sprse. No a kdyz si jdeme s babama o vikend nekam sednout, beru si krabicku navic
judy235
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 4. 2. 2024
Kouření: pravidelně
Počet denně: 18
Značky: L&M

Re: DEN S CIGARETOU - kdy v průběhu dne kouříte

Příspěvekod Davidoff43 » pátek 22. 3. 2024 19:30

Kouřím hned po vstávání, cestou na autobus a při každém přestupu, takže za první 2 hodiny dne kouřím tak 4-5. Kouřím každou hodinu v práci, většinou dvě cigarety. Cestou domů také cca 3-4 a doma každých 20 až 30 minut. Miluji to!
Davidoff43
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 9. 2022
Bydliště: Německo u hranic (Cheb)
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: Davidoff classic, Marlboro red

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron