Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Darkside smoking

Příspěvekod anonym » čtvrtek 28. 7. 2022 9:54

Zdravím ostatní milovníky kouření a kuřaček.
Vím že to zní hrozně divně, ale nejen že jsou pro mě ženy kuřačky hrozně sexy.
Mě přitahuje i ten vliv kouření na plíce, zejména kuřácky kašel.
Takový ten poctivý kašel z cigaret u krásné kuřačky je pro mě hrozně krásný zvuk. A nejen kašel, líbí se mi ta představa prokouřených plic uvnitř toho krásného těla.
Anglicky se to nazývá darkside smoking fetish a podle množství videi na internetu, to má docela dost lidí. Chtěl bych vědět jestli tady nenajdu někoho jako jsem já, komu se líbí když se kuřačka kašle
a přesto dobrovolně dává přednost požitku z cigaret před zdravím.
Věřím, že tu najdu pochopení.
anonym
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 2. 2008
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Javanese jorgen

Re: Darkside smoking

Příspěvekod Sarkan » pondělí 1. 8. 2022 19:17

Zdravím,

mně se také líbí kouření u krásných žen včetně všeho špatného, co je s tím spojeno. Přijde mi to nejen velmi estetické, když žena zapaluje cigaretu, vtáhne do sebe kouř a elegantně ho vydechne. Moc se mi líbí, že ten kouř je plný jedovatých látek a že si tím dotyčná krásná žena ničí zdraví - ale přesto kouří a vychutnává si to. Dobře to ví, a přesto má odvahu si zapálit a vychutnat si cigaretu, i přes všechna varování na krabičkách "Kouření může zabíjet".

Je to riskantní, odvážné, porušující pravidla, zlobivé. A i proto se mi kuřačky tolik líbí. :-)

Docela hezky to vyjadřuje i tento článek: https://www.muzivcesku.cz/cigarety-jsou-vznesene/
Sarkan
VIP uživatel
 
Příspěvky: 35
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 11. 2009

Re: Darkside smoking

Příspěvekod anonym » úterý 2. 8. 2022 8:13

Děkuji za odpověď a článek.
Naprostou souhlasím, moc se mi líbí, když je na ženě na první pohled a poslech poznat, že miluje kouření.
Ví že má prokouřené plíce a že by měla přestat, ale přesto je pro ní vášeň a láska k cigaretám víc, než strach o vlastní zdraví. Radši zvolí požitek před rozumem a to mě přitahuje.
anonym
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 2. 2008
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Javanese jorgen

Re: Darkside smoking

Příspěvekod Sisian » úterý 2. 8. 2022 8:26

Málokdo to veřejně přizná, ale je to tak. Darkside smoking opravdu frčí (a nejen u dospělých)...
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Re: Darkside smoking

Příspěvekod Sarkan » úterý 2. 8. 2022 16:48

Ještě bych doplnil, že se mi moc líbí vůně ženy, která kouří, tzn. vůně cigaretového kouře michana s parfémem. A taky je krásné líbat kuřačku, která právě kouří, cítit ten škodlivý kouř, který do sebe vtahuje.
Sarkan
VIP uživatel
 
Příspěvky: 35
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 11. 2009

Re: Darkside smoking

Příspěvekod Kasoun » středa 3. 8. 2022 10:39

Já to nemám spojeno se škodlivostí kouře, to mě zas tak nebere, ale rozhodně vůni kuřaček miluju (přesně, jak popisuješ) a rovněž líbání s kuřačkou je pro mě velmi příjemné ... A co se mi ještě líbí je to, když vidím, jak je na cigaretách závislá ... Jak si prostě musí zapálit a strašně ji trýzní, když nemůže ...
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Re: Darkside smoking

Příspěvekod godfather » pondělí 22. 1. 2024 9:56

Darkside smoking fetish tady má jistě vícero z nás. Jak už většina z vás vystihla přede mnou. Kuřácký kašel, černé plíce, nezdravá inhalace kouře a silná závislost. To jsou základní prvky, které silnou kuřačku dělají nesmírně sexy. Já bych možná ještě doplnil třeba vizuální efekt, který dlouhodobé kouření způsobuje. Příjde mi neskutečně atraktivní např. zažloutlost zubů nebo prstíků, mezi kterýma se každou chvíli znovu ocitne cigaret, tudíž nemají absolutně žádnou možnost získat původní barvu. Je zajímavé, že k darkside sf jsem zprvu zaujímal spíše negativní postoj, postupem let jsem si ho ale dost oblíbil. Našel jsem na internetu plno smoking fetish modelek, které se touto problematikou zabívají a vydělávají slušné peníze a úplně jsem jim propadnul.
Mimochodem otázka na závěr. V rámci darkside sf je určitě téma i kouření v těhotenství. Mě osobně příjde těhotná kuřačka neskutečně sexy a solidně mě to vzrušuje, ačkoliv je tam ten racionální aspekt. Možná právě kvůli tomuto aspektu mi těhotná kuřačka evokuje něco velmi špatného a to mě prostě rajcuje.
Jak jsou na tom ostatní? Co vy a těhotné kuřačky? Líbí se vám, vzrušují vás?
godfather
uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 3. 2015
Kouření: příležitostně
Počet denně: 5
Značky: Camel

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron