Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Poradíte mi?

Příspěvekod Ricluc » pondělí 14. 8. 2023 10:47

Ahoj všichni.
Od včerejška jsem přihlašeným uživatelem této stránky a rád bych tímto všechny srdečně pozdravil.
Už delší dobu jsem tuto stránku znal a až do včerejška koukal na obsah "jen tak"...
Delší dobu jsem si nemohl přiznat, že se mi ženy a dívky kuřačky líbí, zejména proto, že jsem z nekuřácké rodiny.
U nás doma bylo a bohužel je kouření považováno za něco hodně zlého, co hodně ničí zdraví a peněženku.
Nyní jsem si konečně sám před sebou přiznal, že mně skutečně kuřačky přitahují a řekl o tom i svým nejbližším přátelům.
Před asi měsícem jsem začal kouřit a zkoušel experimentovat s různými značkami. Zatím jsem zkoušel Davidoff gold, Modré LM, LM loft, Marlboro gold, Ld pink, Rothmans s mentolem a Camel white.
Nejvíce mi chutnaly Camelky a Rothmans. Poradíte mi co dál a jak se rozkouřit?
Ricluc
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 13. 8. 2023
Kouření: příležitostně
Počet denně: 5
Značky: Rothmans

Re: Poradíte mi?

Příspěvekod Ricluc » pondělí 14. 8. 2023 10:49

Rovněž bych se rád seznámil s nějakou hezkou slečnou kuřačkou. Líbí se mi zejména blondýnky s modrýma očima :D
Ricluc
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 13. 8. 2023
Kouření: příležitostně
Počet denně: 5
Značky: Rothmans

Re: Poradíte mi?

Příspěvekod bobo » středa 16. 8. 2023 19:32

Nelámej to přes koleno. Prostě kuř, jak ti to zrovna bude příjemné. A také jak se píše všude - podle tvých možností si zkus vytvořit rituály - při cestě do práce, při čekání na něco apod.
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Re: Poradíte mi?

Příspěvekod Ricluc » neděle 3. 9. 2023 18:03

V poslední době jsem zaznamenal zvláštní, přesto příjemný pocit.
Začal jsem kouřit více cigaret (10 denně) a přidal jsem i jednorázové cigarety (Vuse go jahoda).
Čím dál, tím častěji cítím neodolatelnou potřebu si zakouřit a mnohem více si to vychutnávám.
Myslíte, že se konečně dostavila závislost?
Ricluc
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 13. 8. 2023
Kouření: příležitostně
Počet denně: 5
Značky: Rothmans

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků