Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Příspěvekod Strasidilko » čtvrtek 22. 1. 2009 12:56

pravda,zrovna střízlivá jsem v tom metru nebyla,ale ze sedačky jsem nepadala :-))Nejhorší pro mě byla ale škola,tam vydržet nekouřit fakt nešlo :-DD
Strasidilko
VIP uživatel
 
Příspěvky: 162
Obrázky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 6. 10. 2008
Bydliště: Kladno

Škola a alkohol

Příspěvekod Katmar » čtvrtek 22. 1. 2009 14:41

Strašidilko:
Jo tak ty jsi taky holka podle mého gusta. Kouření - škola - alkohol - to tak k sobě nějak patří. Ve skutečnosti to všechno prodlužuje mládí :-)
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod JerryRose7 » pátek 23. 1. 2009 0:27

"Zlá holka" :) Spousta spolužaček chodila kouřit na hajzlíky a my je vždycky bránili, zákaz kouření 400 metrů kolem školy mi připadá jako naprostá demence...
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Příspěvekod Tato » pátek 23. 1. 2009 15:13

Ačkoliv jsem vášnivý kuřák a štvou mne protikuřácké zákazy, musím s některými Vašemi názory nesouhlasit. Dle zákona je na mnoha místech kouřit zakázáno a my se jim musíme podvolit. I ten nejblbější zákon je zákon. Občanská neposlušnost je v podstatě neúčinná, je třeba zákon změnit nebo zrušit. Průvodčí ve vlaku nemohla dělat nic jiného a už vůbec si též zapálit. Fakt, že se spokojila s domluvou znamená, že je též kuřačkou a nebo alespoň tolerantní nekuřačkou. Jinak by postupovala tvrději. Kouření v metru akorát z radikalizuje nekuřáky.
Z výše napsaného plyne. Je třeba dělat vše proto, aby se změnila nálada ve společnosti. Vstupujte proto do různých intrnetových diskuzí, byť organizovaných odpůrci kouření a žádejte svobodu pro kuřáky, případně pište i o tom, co Vám kouření dává. Dnes by si člověk po prohlédnutí internetu či poslechu médiíí myslel, že téměř všichni jsou proti kouření nebo že všichni kuřáci chtějí přestat. Ať mají naši zákonodárci zpětnou vazbu a nezkreslený názor. Fakt, že se u nás pořád ještě smí kouřit v restauracích je zapříčiněn, že mezi nimi je plno rozumných lidí odesákem Kuberou počínaje a komunistou Kováčikem konče.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod larry » pátek 23. 1. 2009 18:58

muryru píše:..
Když jsem na té trase sloužil před 10-11 lety já, vždycky jsem si vybral ty nejhezčí kuřačky, a trávil s nimi "příjemné pracovní chvíle", většinou jsem nějakou posadil k sobě do VIP služebního oddílu, kde mohla při cestě kouřit a ženy toho zhusta využívaly. V nočních vlacích v prázdných kupé jsem krásným kuřačkám dovoloval kouřit skoro všude - v mé přítomnosti.
Ale tehdy bylo zároveň ve vlacích dost legálních kuřáckých prostor.
A plná nástupiště kouřících osob. Dnes už bych se ani nechtěl k železnici, kde jsem v ranném mládí strávil dva skvělé a krásnými kuřačkami nabité roky, vrátit.

Taky vzpomínám na časy s režijkou...
Najezdil jsem toho v rychlících moc. Závěr roku 2007 znamenal konec příjemným chvílím s kuřačkami ve vlacích - a že jsem jich měl hodně!

Třeba ty rajcovní ženy kolem 45 let, jedoucí na služební cesty a přímo dravé, jen aby mohly celou cestu dýmat - krabička hnědých Peter (1,3 mg nikotin, 21 mg dehet) z Prahy do Chebu lehla popelem a vysmátá dáma mi dala na rozloučenou pusu...

...ooh, velká škoda, kdo nezažil, neuvěří!

:))
larry
uživatel
 
Příspěvky: 40
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 4. 2007

Příspěvekod Strasidilko » pondělí 26. 1. 2009 13:04

Katmar:jestli to prodlužuje mládí,tak už mi zbylo jen to kouření,to asi na tom stím mládím nebudu až tak dobře,asi mi jen tam máma neříká že se mám přestat telit že je ze mě skoro ošudlaná třicítka :-DDD
Strasidilko
VIP uživatel
 
Příspěvky: 162
Obrázky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 6. 10. 2008
Bydliště: Kladno

Příspěvekod antaric » pondělí 26. 1. 2009 17:42

Myslím, že larrymu a muryru asi všichni závidíme... :-) I když bohužel, díky změnám, které mezitím ve společnosti nastaly - už jsou to všechno jen vzpomínky :-(
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Katmar » úterý 27. 1. 2009 9:45

Strašidilko:
To s tím mládím musíš taky něco udělat. Kouření si udržuješ, tak se ještě přihlaš na nějaký kurs, abys měla školu a začni chlastat - to můžeš jakémkoli věku :-).
Moje žena je mladá stále. Kouří, víno neodmítne nikdy a na nějaké to školení sem tam taky zajdeme. A to je jí 35.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Kouření přes zákaz

Příspěvekod david.p » středa 26. 8. 2020 14:00

Na zastávkách MHD a perónech jsem kouřil vždycky, ale zásadně někde na kraji, kde jsem tím nikoho přímo neobtěžoval. Kuřácká kupé jsem nezažil, tak jsem při delších cestách vlakem v nouzi potupně chodil kouřit na záchod. Chápu, že to není k těm, co tam jdou po mně, zrovna ohleduplné, ale v tomhle případě je závislost silnější než ohledy na druhé :lol: . Každopádně poslední roky MHD ani vlaky prakticky nevyužívám.

A dokud jsem na kolejích neměl balkon (kde je kouření také oficiálně zakázáno), tak jsem běžně kouřil v pokoji i na chodbě. Také vždycky potěší hotelový pokoj bez požárního čidla, ale na druhou stranu ve veřejných uzavřených prostorech zákazy neporušuji. Snad kromě nějakého toho cíga na koncertě v narvaném klubu, kde kdyby člověk odešel, tak už by se nedokázal vrátit zpět :lol: .
david.p
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 4. 2019
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: Camel

Předchozí

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků