Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

U které příležitosti vám cigareta nejvíc chutná?

první ranní cigareta, resp. po delší abstinenci
11
29%
při kávě, spolu s atmosférou (doma, kavárna apod.)
4
11%
v hospodě, restauraci - u piva, vína a jiného pití
5
13%
na párty, akcích, diskotékách
5
13%
při pracovním procesu či při kuřáckých pauzách
1
3%
ve stresových situacích (hádky, nedorozumění, konflikty apod.)
0
Žádná hlasování
při čekání (na někoho, na autobus, vlak) - zkrácení chvíle
1
3%
při sledování např. sportovních zápasů a jiných činností
0
Žádná hlasování
při řízení auta (ostatní dopravní prostředky jsou už bohužel zapovězeny)
2
5%
při telefonování, smskování
0
Žádná hlasování
po sprše, koupeli, či přímo ve vaně
3
8%
na večerním balkoně, lavičce, ve tmě, při sledování hvězd, i v přírodě atd.
6
16%
při procházce venku či při venčení psa a jiných mazlíčků
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 38

U které příležitosti vám cigareta nejvíc chutná?

Příspěvekod antaric » pondělí 18. 8. 2008 19:45

I když jsme se mnozí v jedné sousední diskuzi shodli na tom, že první ranní cigareta patří k těm nejlepším a nejslastnějším, možná při porovnání s kouřením při různých příležitostech to nemusí být u všech kuřaček a kuřáků stejné. Zejména pro ty, kteří kouří příležitostně.

V anketě si můžete vybrat příležitost, kterou vy kuřačky a kuřáci máte nejraději - kdy si ji nejvíc vychutnáte, případně kdy kouříte nejvíc. Záměrně vynechávám varianty "po sexu" a "při sexu" - přecijen nepatří mezi ty běžné a všední, ačkoli by mnozí tuto možnost zaškrtli jednoznačně, zvlášť muži :-)

Pokud jsem nějakou jasnou příležitost vynechal, napište ji sem do vlákna, anketu doplním.

Stávající systém fóra (phpBB verze 2) bohužel neumí zaškrtnout více odpovědí, vyberte tedy tu, kterou opravdu cítite jako nej. Připadně upřesněte vlastním příspěvkem níže.
Naposledy upravil antaric dne pondělí 18. 8. 2008 20:18, celkově upraveno 1
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » pondělí 18. 8. 2008 20:16

Řada činností, které jsem zařadil do ankety, je mi blízká, každodenní, jiné mám spíše odpozorovány od jiných. Za sebe jsem vybral volbu "první ranní cigareta, resp. po delší abstinenci". Ta chutná opravdu nejlépe a patří k nejoblíbenějším. Až si skoro říkám, že to ráno by mohlo být i víckrát denně :-)

Jinak k ostatním pravidelným a oblibeným příležitostem patří čekání na bus či tramvaj, kuřácké pauzy v práci (bez nich by to asi nešlo - uvolnění a nabití do dalšího souvislejšího soustředění, kromě toho mě často u nich napadne dobré řešení úkolů, které zrovna zpracovávám). Někdy pak i jen tak, na balkoně, lavičce či v přírodě, při přemýšlení, pozorování (nejlíp kuřaček :-) ).

No, i když jsem tu odpověď záměrně vyřadil z možností, tak se musím přiznat, že cigarety při sexu byly tak krásné, hravé, smyslné...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kasoun » úterý 19. 8. 2008 9:06

Já si tedy hospodu u piva bez cigarety nějak nedovedu představit. Tak jen doufám, že ty hloupý zákony se nepodaří prosadit a budou hospody jak kuřácké, tak nekuřácké, dle vkusu každého soudruha a soudružky ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tato » úterý 19. 8. 2008 14:02

Cigaretu mám nejraději při kávě, ale rovněž i v hospodě u piva či při pozorování nočních hvězd. Při stresujících situacích mi cigareta sice pomáhá, ale moc si ji nevychutnám.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod Tato » úterý 19. 8. 2008 14:04

Kasoun píše:Já si tedy hospodu u piva bez cigarety nějak nedovedu představit. Tak jen doufám, že ty hloupý zákony se nepodaří prosadit a budou hospody jak kuřácké, tak nekuřácké, dle vkusu každého soudruha a soudružky ... :-)


Tak doufám, že jste již všichni podpořili tu petici proti zákazu kouření v restauracích a seznámili jst s ní své přátele, kteří rovněž holdují tabákovému dýmu.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » středa 20. 8. 2008 9:47

Rozhodně v hospodě a na "společenských akcích" - naprostý souhlas s názorem Kasouna - , potom pracovní pauzy, stresové situace a
hodně rád mám cigaretu při řízení auta..... Ale poslední dobou jsem hodně umírněný kuřák :-)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod MBL » středa 20. 8. 2008 21:52

Pre kazdeho ma ina cigareta svoje caro, u mna to je cigareta v prijemnej spolocnosti, najlepsie na balkone,vecer, pri svetle mesiaca a hviezd, uplne najlepsie ked je cerstvo po dazdi. Cize som hlasoval za tuto moznost, ale samozrejme pozitku z rannej cigarety sa dokaze malo co vyrovnat.
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Příspěvekod Evelika » neděle 7. 9. 2008 10:54

Hlasovala jsem první ranní, ale k ní bych určitě ještě přidala tu kávičku a aj ten balkon by nebyl špatný.... tedy ranní balkon ;-)
Pak se ale také nedovedu představit bez cigarety v restauraci u vínka či na jiných "akcích". No a zkrácení chvíle čekání to je jasanda, to ji vytahuji téměř vždy a s tím bych řekla že malinkato souvisí i to telefonování či smskování...:-)
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod antaric » středa 10. 9. 2008 12:05

Líbí se mi, jak je anketa a hlasování zatím pěkně rozložené, mezi všechny možné varianty :-) Přiznám se, že jsem čekal jednoznačné vychýlení třeba jen u jedné, ale líbí se mi, že každý z nás má tu svou, nejoblíbenější, byť by současně mohl zaškrtnout i další volby ;-) Protože prostě těch příležitostí je víc (a díky všem, kteří se rozepsali víc do příspěvků).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod fantomas » pátek 19. 12. 2008 22:45

Tak mezi mé nejoblíbenější patří taktéž první po ránu.Dávám si ji hned jak vstanu a prožívám doslova každé nasátí kouře.Když je u mě přítelkyně(kuřačka) a vstává stejně,tak je zážitek ještě lepší.
Na druhém místě je cigareta po delším nekouření (3h)a nebo cigareta třeba po sexu, popřípadě kouření někde ve společnosti s cizí neznámou kuřačkou,např na terase.
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod JerryRose7 » čtvrtek 8. 1. 2009 19:23

Abych se přiznal, mám trochu netradiční odpověď, kterou jsem mezi jmenovanými možnostmi neviděl, a proto jsem nehlasoval. Nejvíce mi cigarety chutnají, když těsně předtím koukám na nějaké obrázky nebo videa kuřaček a pak si řeknu - jdu si zapálit. Zapálím si a pak myslím na ty krásné kuřačky, které jsem pozoroval a při tom mi kouření chutná nejvíce. A nejlepší je, když je krásně teplo, protože v zimě mají cigarety nezvykle silnou dehtovou chuť.
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron