Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

odkazy na zahraniční i české stránky související s kuřačkami

Příspěvekod Tato » sobota 25. 7. 2009 20:57

Článek s hezkým fotem. Musím konstatovat, že naši zákonodárci mají dostatek rozumu, že kouření v restauracích nezakázali. Mrzí mne však výsledek ankety, jasně vypovídá o toleranci mas. A nebo je to výsledek nenávistné protikuřácké kampaně. Jsem zvědav, zda tito hlasující zaplaví nekuřácké restaurace či zda nám chtějí jen otravovat život.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod miskur » sobota 25. 7. 2009 22:08

no ten obrázek je opravdu nádherný, škoda že k tomu článku nedali ještě více fotek :)
miskur
uživatel
 
Příspěvky: 22
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 6. 2008

Příspěvekod Tato » neděle 26. 7. 2009 14:28

Domnívám se, že je vhodné poděkovat senátoru Kuberovi za to, jak se zastává kuřáků. Já již tak učinil, ačkoliv nejsem voličem ODS. Kontakt na pana senátora je kubera@teplice.cz
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » neděle 26. 7. 2009 19:27

Fotka se jim povedla, možná až nechtěně, v kontextu našeho tématu :-) Jinak se velmi těším, až jednou náš server bude mít i citovanost na velkých serverech - ve smyslu užití fotek a odkazu na naše stránky jako zdroj.

S výsledkem hlasování v senátu jsem spokojen, zatím tedy vítězí spíše vzájemně oboustranný kompromis a tolerance. Než zuřivý boj na čarodějnice (kdo "nepohodlný" by byl na řadě další?).

Senátor Kubera - chtěl bych ho podpořit v rámci Facebooku, kde avizuje svou akci.

Jinak naše spolupráce s Asociací kuřáků ČR (www.kuraci.cz) zatím selhala ze strany této organizace, bohužel - zatím jsem se snažil marně.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod honza » neděle 26. 7. 2009 20:34

antaric píše:Fotka se jim povedla, možná až nechtěně, v kontextu našeho tématu :-) Jinak se velmi těším, až jednou náš server bude mít i citovanost na velkých serverech - ve smyslu užití fotek a odkazu na naše stránky jako zdroj.


Snažil jsem se dát něco od nás k nám jak jsme se domluvily ani nevím jak to přesně dopadlo jestli zvíšilo to návštěvnost ????
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 27. 7. 2009 9:24

honza: Díky za aktivitu u vás, bohužel nemám velkou možnost prověřit přímý vliv na zvýšení návštěvnosti. Možná že to přispělo, ale spíše to zaniklo v rámci obecném dlouhodobém růstu.

Mimochodem, existují určitá pozorování a trendy, už existuje historie čísel za dva roky, dá se z toho leccos vysledovat a pokud to tak bude pokračovat, je důvod k optimismu. Nejvíce záleží na vnější propagaci tématu a stránek - cokoliv pro to každý z vás udělá, budeme rádi - bude to plus pro nás všechny.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod honza » pondělí 27. 7. 2009 22:17

Mám stránky rád a jsou tady jediný není důvod nepomoct když to jde . Škoda že nepřekonám nikdy stud na oslovování a focení kuřaček to bych nezvlád , ale moc by mě to bavilo :-)
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Zpět na Webové stránky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron