Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

odkazy na zahraniční i české stránky související s kuřačkami

Něco málo přes 36 000 fotek kuřaček? ...zde

Příspěvekod Rudik » pátek 21. 9. 2007 18:44

Zdravím všechny stejného zaměření!

Jsem tu novej, tak něco do začátku - i když předpokládám, že dost z Vás tuto stránku zná. Kdo ne, má dlouhou dobu co dělat ;)

http://www.aaronsfetish.com/

šup na pictures a člověk je v ráji... Jo, je to zdarma.

Taky bych měl podotknout, že některé fotky spadají do kategorie 18+ ! !
Rudik
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 21. 9. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » pátek 21. 9. 2007 20:25

Ahoj, vítej mezi námi, doufám, že se Ti bude u nás líbit, na našich stránkách. Pokud Tě cokoli zaujme, bude se Ti líbit nebo naopak, dej to vědět. Nebo můžeš alespoň hlasovat, v anketách, pod jednotlivými kuřačkami (autorské fotografie apod.)

Aaronsfetish.com - myslím, že jsem to už kdysi před lety zachytil, ale nevím proč, už jsem se tam nevracel. Díky za připomenutí, i pro ostatní - myslím, že ty stránky jsou lepší, než kdysi byly.

Nejspíš link přidám do sekce Odkazy, rozhodně tam patří. Nevadí, že to patří i do kategorie 18+, to je se smoking fetish zcela svázané... ;-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » sobota 22. 9. 2007 14:59

Taky tě tu vítám (navíc tvůj nick je mi povědomý, nemohu si vzpomenout odkud) a vítám každý nový odkaz na -jak správně zdůrazňuješ- neplacené stránky s naší tématikou.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Rudik » sobota 22. 9. 2007 18:29

No, na Youtube jsem dávál svoje nejoblíbenější video a na jednom fóru jsem poslal taky pár příspěvků... Včetně infa o SF hubu na DC (který již dlouhou dobu bohužel nejede). Nebude to tím? ;)
Rudik
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 21. 9. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod muryru » neděle 23. 9. 2007 10:48

Ano, video na youtube !! - přesně tak. A možná že i jinde jak píšeš.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » neděle 23. 9. 2007 20:21

Výborně, spine, tak vítej dvojnásob! ;-) Jsem rád, že se tu postupem času všichni sejdeme, kteří k tomu máme blízko, a případně jsme se už někde potkali.
Na ještě jednoho tady pořád ještě čekám, celý půlrok, co fórum existuje, se nenechá přesvědčit, aby se už konečně zaregistroval :-) Pokud mě čteš, tak se už zaregistruj :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » neděle 23. 9. 2007 20:34

spin: Odkaz na aaronsfetish.com jsem přidal do sekce Odkazy, díky

Tímto vyzývám i ostatní, kteří máte odkazy, které by mohly zaujmout i ostatní v tomhle tématu, můžete je zprostředkovat a podělit se, budeme rádi, umístíme je do Odkazů. Vítány jsou zvlášť ty netuctové, časově stabilní a něčím jiné, než všechny ostatní. Možná jsme zapomněli i na nějaké k tématu základní stránky, neváhejte nám je připomenout.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pondělí 24. 9. 2007 9:27

antaric píše:Na ještě jednoho tady pořád ještě čekám, celý půlrok, co fórum existuje, se nenechá přesvědčit, aby se už konečně zaregistroval :-) Pokud mě čteš, tak se už zaregistruj :-)


Třeba mě nemá rád :) Měl jsem občas ještě před vznikem našich stránek pár nedorozumění...
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 24. 9. 2007 9:50

muryru píše:
antaric píše:Na ještě jednoho tady pořád ještě čekám, celý půlrok, co fórum existuje, se nenechá přesvědčit, aby se už konečně zaregistroval :-) Pokud mě čteš, tak se už zaregistruj :-)


Třeba mě nemá rád :) Měl jsem občas ještě před vznikem našich stránek pár nedorozumění...


Vím, koho myslíš :-) ale ten to není, je to ještě jeden. Ten mě zas má rád a Tebe myslím nezná, jen ode mě z vyprávění (a oprávněně jsem nešetřil chválou ;-) ).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Webové stránky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků