Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

odkazy na zahraniční i české stránky související s kuřačkami

Nepsala to přítelkyně někoho z nás????

Příspěvekod muryru » čtvrtek 12. 4. 2007 11:49

Objevil jsem sice už trošku starší příspěvek, kdy přítelkyně nechápe naší zálibu a napsala na "linku důvěry". Možná že je to přítelkyně někoho z nás, co sem chodíme (moje ne). Odpověď je sice poněkud neodborná, ale poměrně sympaticky (nebývá to zvykem) podaná. Zajímavá je i diskuse k článku.

http://kudlanka.bloguje.cz/410650-v-sal ... ne-dym.php

Akorát trošku nechápu onoho kolegu-obdivovatele kuřaček, že říká že cigarety smrdí a jsou hnus. To mi rozhodně -u pěkných kuřaček- nikdy nepřišlo. Stejně tak jeho odpor k orálnímu sexu...
U diskuse k článku je zcestný názor pisatele, který pochybuje, zda by se ho vzrušovala třeba paní Paroubková s cigaretou (uf!) apod. Kdyby pozorně četl správnou odpověď Kudlanky, věděl by, že musí jít o kuřačky, které by se mu zdály jako ženy přitažlivé i bez cigarety.... A to paní Paroubková apod. zcela určitě není.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » čtvrtek 12. 4. 2007 14:02

Rozhodně zajímavý odkaz, pročetl jsem si i diskuzi, otázka i odpověď jsou podané rozumnou a férovou podobou, nezávisle, tak jak to má být. Beru to jako pozitivní vlašťovku, že je o tom ochoten někdo seriózně diskutovat. Bez nějakých pubertálních "bleeee".
Jinak se mnou to nemá nic společného, přítelkyni nemám.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Webové stránky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron