Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

videa ke stažení

nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod vivek5 » neděle 11. 4. 2010 10:38

Lucy Fox, age of 18:

http://www.megaupload.com/?d=ICZDQTCV

Obrázek
By vivek5 at 2010-04-06
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod nob321ody » neděle 11. 4. 2010 12:53

vivek5 - blond lucy SUPER , -------- videa ze Smoking_Models jsou nejlepší , pokud někdo máte, dodávejte !!!!!!!!!!!
.....vopred dík
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod vivek5 » neděle 11. 4. 2010 16:32

:P :P I also very like this girl, she has natural charm...

You ask, you have: :D :D

Samantha Buxton, smoking interview:

http://www.megaupload.com/?d=DQHMDQRQ

Obrázek
Naposledy upravil vivek5 dne úterý 13. 4. 2010 15:42, celkově upraveno 2
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod antaric » pondělí 12. 4. 2010 21:38

Lucy Fox (z prvního příspěvků) je víc než slintovní! Tohle video jsem si musel pustit i se zvukem, je prostě roztomilá, hezky se poslouchá a vnímá její kouření :-) Prozradila na sebe, že kouří 10-15 cigaret denně, nejlepší cigareta je ta první ráno a že kouří nejen po sexu, ale i při něm :-) Joj, Lucinka :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod vivek5 » pondělí 12. 4. 2010 22:59

In this photo, which I`ve posted, Lucy looks older than she is...
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod muryru » úterý 13. 4. 2010 10:55

Samantha je můj typ, kdyby měla černé vlasy, je úplně dokonalá! Díky :-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod muryru » úterý 13. 4. 2010 11:02

Jako ženská se mi asi víc líbí Samantha, ale Lucy má zajímavější video, líp zachycené kouření i jí samotnou,
paráda. Díky za obě videa
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod vivek5 » úterý 13. 4. 2010 15:38

I also very like Samantha, she is one of the most beautiful smoking models, but I started find her smoking style a little annoying, because of her constant french inhales...
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod muryru » úterý 13. 4. 2010 21:21

Celkem rozumím tomu, co vivek myslí, že to video se Samanthou je takové stereotypní, i já bych si ho dokázal představit zajímavější
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod vivek5 » úterý 13. 4. 2010 23:57

Lubię french inhale, ale gdy dziewczyna wyłącznie pali w ten sposób, to staje się to nudne....i wręcz drażniące, podobnie lubię wydmuchiwanie dymu noskiem, ale gdy widzę filmiki wyłącznie z tą techniką palenia, to mnie drażni..
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod Katmar » sobota 8. 5. 2010 13:06

To je pravda. Jeden dlouhý záběr na kuřačku 5 minut je nuda. To musí být opravdu "paní kuřačka" aby bylo na co se pořád dívat.
Proto velmi oceňuji videa od antarice. Různé záběry. Detail. Celek. Záběr na ruce, prsty, nehty. Detailní záběr tváře, rtů, vyfukování kouře. Záběry na típání / zašlapování. Je pěkně vidět jak kuřačka vypadá, jak si to užívá, jaká je to vlastně holka / slečna / dáma jako taková. Včetně nohou, bot, oblečení a podobně. Přitom celek působí velmi příjemě a civilně. Žádný nádech "laciné erotiky"
Opravdu jsem přesvědčen, že žádná z natočených dívek a žen nemůže mít pocit, že byla účastna nějaké nepravosti. A kromě samotného kouření (což je věc, kterou mnohdy její okolí neschvaluje) může video klidně s čistým svědomím ukázat mamince. Myslím, že tady všichni (s Muryru, antaricem a Pavlem v čele) cítíme k ženám vysokou úctu.

Ideálně mám rád videa kuřeček (a nejen videa, ale i reálný život kuřačky) kde kouří při nějaké (libovolné) činnosti. Jak jsem asi psal i jinde - při líčení, tanci, procházce... Skvělé jsou také okamžiky kouření při kterých kouřit "nejde": Při psaní na počítači (kdy kuřačka drží cigarutu "samozřejmě" v ústech a jen občas si ji podrží v ruce) nebo při sprchování (máme odzkoušeno s manželkou. Manžleka kouří ve sprše a já ji při tom umývám. Ona drží ruku s cigaretou vzůru, aby se jí nenamočila. Než cígo vykouří tak ji důkladně celou umyji a pak umyje ona mně. Prostě senzace!) nebo při sportu. Skvělé je to také při vaření. Míchá polívku a obrací řízky a při tom druhou rukou kouří.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod antaric » neděle 9. 5. 2010 14:08

Katmar: Děkuji moc za pochvalu, tohle je vyjádření, které mě hodně potěšilo. Je vidět, podle pojmů, že o kompozici videa leccos víš, umíš ocenit, porovnat, odhadnout. Moje výchozí podmínky jsou sice amatérské a určitě se dají v mých videích najít určité prohřešky, i opakovaně a pořád, nicméně se snažím i trochu vzdělávat, učit se i praxí. Základem je myslet při natáčení na to, že se na to pak někdo bude dívat. Jde o zprostředkování. Jde o mikropříběh. Jde o sdělení.
Snažím se o oživování, v detailech. Neobvyklé situace. Detaily, celky. Střídat. Neopakovat se. Nenudit.
Snažím se zprostředkovat intenzitu okamžiku a půvabu.
Natáčení není jen cvak a cvak. Chce to přemýšlet, už na místě. Improvizovat, zkoušet. Dívat se. Zapojovat fantazii. Pracovat s světlem a prostředím, ve kterém se natáčí.
A když pak stříhám, představuju si vás všechny. Až si to stáhnete a pustíte.
Pokud si to pouštíte od začátku do konce, bez posouvání, převíjení a předčasného stop, je to moje vítězství a radost!

Pokud jde o situace a činnosti "při kterých se kouří" a o kterých píšeš, tak to je samozřejmě super :-)

Pokud to půjde, budeme se snažit i něco zachycovat, z reálného prostředí, "kuřačka při nějaké činnosti" - napadla mě hned třeba kadeřnice, ale ty chodí furt kouřit zoufale ven :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod Katmar » neděle 9. 5. 2010 20:15

Možná mám nápad. (Je tedy opět takový úkolovací) Co kdybyste kluci při fotogafování / filmování kuřačkám nabídly vytvoření onoho "medailonku" v jejich pracovním prostředí? Je mi jasné že to budé možné u naprosté menšiny - málokde se smí kouřit a málokterá kuřačka napoprvé něco takového dovolí. Nicméně možná nějaká taková, která s našimi stránkami komunikuje by na něco podobného přistoupila... Vím, že všichni jenom radíme a nikdo nic neudělá, ale holt to musíte brát tak, že to na tom světě už tak chodí. Je 7% tahounů a zbytek se veze. (a pak jsou ještě tací co to brzdí :-)
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod muryru » neděle 9. 5. 2010 21:13

Katmar: Nápad je to výborný, ale myslím že v dnešní době už těžko realizovatelný, možná ještě před 10 a více lety by to bylo mnohem snazší. Která žena dneska kouří na svém pracovišti....všechny chodí do nevábných kuřáren, případě "před barák" , spousta institucí je absolutně nekuřáckých. Bohužel není to, co to bývalo, naše generace ještě
ty zlaté časy pamatuje.
Samozřejmě asi se najdou místa, kde toto neplatí, ale najít a ještě docílit zájmu a souhlasu - uf, to je
velmi náročný úkol. Ale nikdy neříkej nikdy...:-) Mě už se občas v minulosti (nejen v souvislosti s našima
stránkama) povedlo i nemožné :-))))
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod Katmar » neděle 9. 5. 2010 21:47

Já vím. Už když jsem to psal, tak jsem přemýšlel jaké zaměstnání by musela dívka mít, aby to bylo realizovatelné. Bohužel mě prakticky nic nenapdlo :-( Pokud nepracuje sama doma.
- Prodavačka - prakticky vyloučené.
- Nějaká uřednice - nevím co by pak mělo být předmětem focení / natáčení. Jak se hrabe v šanonech? To asi není ono...
- Řemeslo - to je asi taky mimo mísu.
- Zdravotní sestra - už dnes taky neprůchodné
- Řidička - nevím zda u náklaďáku nebo taxi by se něco nepovedlo. Občas když jedu, tak si všímám krásných dívek co kouří a jsou spolujezdkyně v náklaďácích / dodávkách. Jestli dělají něco jako závoznici, nebo prostě jenom jedou s chlapem protože podnikají spolu to nevím.
- Učitelka v kabinetu - nevím těžko říct.
- Možná nějaká obchodnice na obědě s klientem, ale to je asi také nerealizovatelné... Navíc to "zavání" nepřirozeností a hraním.
- Prakticky jediná rozumná varianta je servírka v resatauraci. I když do restaurace kam chodíme se ženou (kuřácká) stejně chodí servírky kouřit ven. Je to nějaké nahlavu...
- Možná fakt ukecat nějakou kadeřnici, nebo sličnou stánkařku :-) Klidně bych se nechal kvůli focení ostříhat :-)
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod muryru » pondělí 10. 5. 2010 12:40

Takže
kadeřnice - ony ale nekouří, když stříhají, ale v pauzách, buď v nějakých těch svých kamrdlících, nebo na chodníku.
ostatně tato kadeřnice dostříhala zákazníka, šla na cigaretku, a muryru byl ve správný čas na svém místě:
4542

stánkařka, trafikantka - už jsem zkoušel, zatím marně
servírka - taky už jsem zkoušel, přímo na baru apod. by to bylo moc zajímavé
řidička - nemusí být profi, nějakou tu kuřačku v autě bych udělat chtěl
sestřička - no, od nemocnic raději dál :shock:
úřednice - mohlo by vyjít, i když dneska už je spíše událost, když má popelník na stole,
u kouří při práci. pokud to posl.dobou vidím, tak spíše starší dámy

Ale třeba ještě na něco přijdeme
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod antaric » pondělí 10. 5. 2010 21:14

Katmar: V každém případě díky, každý námět, ať už je realizovatelný snadno, hůř či vůbec, je vítán. Protože skrze něj se mohou rodit i další nápady. Díky Tvým úvahám mě napadlo, že by nebylo, někdy v budoucnu, špatné natočit něco, čemu říkám pracovně "Den s kuřačkou". Mohl by to být dokument o stopáži tak 30-45 minut a byly by v něm zachyceny chvíle s danou jednou kuřačkou, od ranního probuzení až po večerní usínání. Byla by to mozaika typických činností, které kuřačka za den absolvuje, prožije. Od první ranní cigarety, ať už v posteli či u kávy, při líčení, oblékání, chůzi, čekání na zastávce, před prací, školou, při obědě, s kamarádkou v kavárně, po nákupu, u kadeřnice, v nehtovém studiu a desítky dalších myslitelných situací, které může žena za den prožít, než se dostane zas domů, a má po večeři a domácích pracech (se zapálenou v pusince) další své chvíle s cigaretou, třeba ve vaně a před spaním, na balkoně při vlahém letním večeru a pozorování noční oblohy... Celé video by doprovázel v rohu čas (hodiny) a číslo, které by vyjadřovalo počet cigaret, které už daná kuřačka ten den vykouřila.
Na natočení něčeho takového bych si musel vzít dovolenou :-) ale vzal bych si ji rád!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod vivek5 » úterý 11. 5. 2010 2:31

Antaric, "deń z kurackou" to jest doskonały pomysł, ale to wymagałoby wielkiej pracy przy realizacji i obróbce takiego filmu... :)
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: nice blondi smoking m.:)

Příspěvekod Katmar » pátek 14. 5. 2010 0:42

antaric: Já jsem pro i když si to neumím moc představit. Ráno v ložnici? U snídaně? Cestou do práce v autě? Při cestě pěšky na jednání? Na terase ve firmě (tam by to asi šlo) V restauraci u oběda? Po obědě ve firemní kuchyňce. Terasa, kuchyňka, terasa. Večer v autě domů. Při vaření večeře, při sprchování. U televize, v ložnici. Nějak mi nepříjde reálné, aby to někdo natáčel, aniž by to vzbudilo velký rozruch v okolí. Přeci jenom šéfuje firmě a přichází každý den do styku s velkým množstvím lidí (klienti, zaměstanci, přátelé, známí...) Neumím si představit, že by s tím souhlasila. Nebo máš nějaký nápad jak to celé zrealiovat nějak "nenápadně".
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Zpět na Videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník