Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

vše, co se nevejde jinam a je také zajímavé :-)

:-D

Příspěvekod honza » neděle 1. 8. 2010 19:06

Nevím kam to dát ono to sem nikam nepasuje , ale je to hustý :mrgreen:



http://www.youtube.com/watch?v=VvHCOJhA ... r_embedded
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: :-D

Příspěvekod SESA » pondělí 2. 8. 2010 4:52

Hustý to je.. 8-) . Akorát si nejsem zcela jistý, jestli to hraje-nebo ne..
Aby mu nebylo smutno, měl bych případnou nevěstu ;) . On je z původem z Valmezu, nyní Nový Jičín-a tahle nová hvězda tuším z Frýdku. Kousek od sebe..
Akorát se svatbou musí chlapec počkat, slečně je teprv 15. Má řasenku podobající se vibrátoru.. , celá rodina používá OFF! (zlí jazykové tvrdí, že i televizi zapínají tlačítkem OFF :mrgreen: ), ráda spává u kamarádek a bude mít možná "jakože" brigádu.. :geek: . Prostě nic převratného..



http://www.youtube.com/watch?v=_QJE-tFB4BQ
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: :-D

Příspěvekod Billda » pondělí 2. 8. 2010 11:44

SESA: Slečna je to ale krásná; hned bych se jí zeptal, jakou značku cigaret vykuřuje :D A vidět ji při tom.... Nádhera! Určitě by si tu cigaretku patřičně užívala.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: :-D

Příspěvekod SESA » pondělí 2. 8. 2010 18:56

Billda: Krásná je, to jo.. 8-) . Ale asi nekouří.. Škoda, slušelo by jíto-to je fakt :)
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: :-D

Příspěvekod Billda » pondělí 2. 8. 2010 20:01

SESA: Škoda, že jí nejdou posílat ty dotazy, na který pak "odpovídá". Hned bych se jí zeptal: "Jakou značku cigaret bys doporučila kuřačkám-začátečnicím?" :D :D
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: :-D

Příspěvekod SESA » pondělí 2. 8. 2010 20:49

Billda: Nevím, jak to dopadne.. Já jí už dotaz poslal ;)
Více zde: http://natalia-sadness.blog.cz/1008/plany-d Můj dotaz dole (FASTERBOOK-nick co mám na YT)
Snad odpoví.. A snad ve videu :mrgreen:
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: :-D

Příspěvekod honza » čtvrtek 5. 8. 2010 17:59

Ta je krásná zjistil jste někdo zda kouří :?: :?: :?: :?:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: :-D

Příspěvekod antaric » čtvrtek 5. 8. 2010 21:59

Na videa jsem zatím nahlédnul jen bez zvuku, ale začínám tušit :-) Nahlas až jindy, hlavně až bude okolo dost místa, až budu padat ze židle smíchy (jak píšou v diskuzích).

Naty je jinak hodně slintovní a asi ji budu sledovat dál :-) Růžovoučké blonďátko se vším všudy, i s růžovým pokojíčkem :-)

Zřejmě ji roste popularita na netu - vítr přivanul asi odsud:
http://www.super.cz/clanek/40799-prisne ... jicku.html

SESA: Jsem zvědavej, až odpoví na to kouření :-) Obávám se, že nás její odpověď buď zklame nebo rozesměje.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: :-D

Příspěvekod muryru » pátek 6. 8. 2010 12:20

No, nevím, na mě ta holka zapůsobila tupějším dojmem než ten kluk - u něj mám silné podezření, že to hraje,
že je to záměr, fake. Nějak cítím, že nebude blbej. Leda že by byl nějak nemocnej (duševně), ale to se mi nezdá, vzhledem k tomu, jak je to dlouhý a promyšlení.

Holčina je roztomilá, i když tady jsou jednoznačně její názory autentické....omlouvá jí její půvab a hlavně věk
15 let..ten hlásek mi přijde takový ještě dětský. Jestli kouří, jsem si nikde nedozvěděl, samozřejmě by se
mi to líbilo, jsme jenom chlapi.... :D :D :D

antaric: "slitovní růžovoučké blonďátko" - tvůj slovník mě fakt vždycky rozzáří ústa od ucha k uchu :D :D
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: :-D

Příspěvekod SESA » pátek 6. 8. 2010 13:10

Růžovoučké blonďátko (slintovní.. 8-) ) znovu v "éteru"! Asi máme smůlu, kouřeníčko nebude.. (možná časem-v 17ti ??)

"Tak k tomuhle já bych nikdy nedošla, protože k drogám mám negativní vztah" -myslela kokain, nebo snad i nikotin??
Masakr motorovou pilou.. :lol: (máme stejný vkus, a mé dcerušky milují Lenziho, Argenta, Romera, Fulciho.. :mrgreen: )
Více "převratných" odpovědí zde: http://www.reflex.cz/clanek/zivot-a-sty ... pilou.html

Tak na moje otázky nereaguje a reflexu jo?!? :evil: :| .. Soukromou zprávu má na YT, další na blogu-a nic!
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: :-D

Příspěvekod muryru » pátek 6. 8. 2010 13:16

SESA: Ty otázky, to tak bejvá. Občas jsem napsal dotaz do chatu s nějakou známou osobností, nebo třeba
když jsou nové aktuální missky, nějakou otázku ohledně kouření cigaret, a prakticky nikdy nebyl dotaz
zodpovězen. Vyjímku tvoří Iveta Lutovská, která mi dva dny po zvolení Miss odpověděla: Ne.Nekouřím,
a později jsem se s ní setkal a je to pravda. Zato tam s ní byla Hanka Svobodová (nyní v kursu díky
vztahu s Leošem Marešem) a ta kouřila náááádherně, na to s antaricem, který u toho byl, rádi vzpomínáme.
Bohužel se fotit nedala, z důvodu smlouvy s modelingovou agenturou, nicméně myslím, že by to stejně
nikomu nevadilo.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: :-D

Příspěvekod honza » pátek 6. 8. 2010 19:49

Dal jsem si její video na nástěnku na facebook nevím jak na to přišla , ale napsala tam toto :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Otázky jsem si netvořila sama. Proč bych to jako dělala. Odpovídala jsem na dotazy holek na blogu! Takže až si zase někdo chytrý bude myslet, že si píšu otázky jen tak, zjistěte si okonosti!!!!

Přitom já tam napsal jenom že je to hustý :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: :-D

Příspěvekod Billda » čtvrtek 19. 8. 2010 22:43

Natálčin "Zvědavý dotazník 2" už je na světě, ale o kouření neřekla ani popel ( :evil: chjo!). Nezbyde než čekat zase na trojku. Ale jinak super!
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Zpět na Ostatní odkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků