Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Vaše zkušenosti s různými značkami cigaret, zážitky, doporučení, recenze

Marlboro gold nebo Davidoff gold

Příspěvekod logo » neděle 8. 1. 2017 18:30

Ahoj
Chci začít kouřit a dozvěděl jsem se, že jsou na začátky dobré marlboro gold nebo davidoff gold. Chci prosím poradit s kterýma by jste začínali nebo mi prosím napište neakou jinou značku s kterýma by jste začínali vy.
Moc diky za odpověď LOGO
PS: Cenu neřeším
logo
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 23. 12. 2016
Počet denně: 0

Re: Marlboro gold nebo Davidoff gold

Příspěvekod MBL » úterý 10. 1. 2017 22:54

Za seba subjektivne Marlboro. Tvrda / Makka varianta, klasicke dlhe, ale aj 100ky pre fajnsmekrov, subjektivne lepsia chut ako v pripade davidoff. Nie kazdemu musi vyhovovat korkovy filter.
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: Marlboro gold nebo Davidoff gold

Příspěvekod Majkl12 » neděle 1. 7. 2018 23:04

Já jsem pro Davidoff. Sice spadá do vyšší cenové kategorie, ale kromě luxusního vzhledu nabízí i zajímavou chuť.
Majkl12
nováček
 
Příspěvky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 7. 2018
Kouření: příležitostně
Počet denně: 4
Značky: L&M, Viceroy, Davidoff

Re: Marlboro gold nebo Davidoff gold

Příspěvekod bobo » pátek 28. 7. 2023 20:24

Byl jsem nedávno na zahraniční cestě a při návratu jsem kupoval na letišti v bezcelní zóně úplatkový karton Lucky Strike. Když jsem přišel ke gejtu, "bezcelní" tašku s kartonem viděla partnerka mého kamaráda (jako já také nekuřačka) a k mému údivu se ptala, jestli jsem náhodou nekupoval modré Camelky, že by si ode mne koupila krabičku. Nekupoval. Ale zeptal jsem se proč se ptá...
Občas si prý s přáteli a rodiči dávají svátečně cigarety, třeba u táboráku a slyšela, že právě modré Camelky jsou dobré pro sváteční kuřáky. Trochu jsem vyzvídal, protože jsem na živo slyšel prvně, že by nekuřákovi svátečně chutnala cigareta. Já jsem před mnoha lety zrovna s modrou Camelkou sváteční zkušenosti měl a moc mě to nenadchlo. Tak jsem jí oponoval, že co jsem tak před lety porůznu slyšel a na netu četl, pro sváteční nebo začínající kuřáky se různě doporučovaly zlaté Marlbora (s těmi zkušenost nemám). Pak už se vrátil její přítel a debata uhnula jinam.

Tuhle jsem si na to vzpomněl, trochu gůglil a na netu jsem našel hned několik recenzí, jak z těch "zlatých máček" staly cigára k nekouření, zkrátka, že už nejsou dobré. Proto jsem se chtěl zeptat znalých, jak to vlastně teda je, jaký na to máte názor, abych pak případně zase někdy nedoporučoval něco, co už není co bývalo...
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Zpět na Značky cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků