Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Vaše zkušenosti s různými značkami cigaret, zážitky, doporučení, recenze

Jaké značky jsou pro vás nejhorší?

Příspěvekod antaric » středa 18. 8. 2010 8:52

Většina kuřáků v rámci střídání značek už narazila i na takové, u kterých si řekla, že tohle do pusy už nikdy. S jakými značkami máte nejhorší zkušenosti, případně proč? Ať už tuzemských nebo ze zahraničí?

Sám s tím zkušenost nemám, ale co jsem slyšel a četl, patří k největším senům značka Moon. :-) Znáte ji někdo blíže?

Donutí vás nutnost úspor kouřit i nejlevnější značky, ačkoli vám tak nechutnají, nejsou tak kvalitní?
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Jaké značky jsou pro vás nejhorší?

Příspěvekod vivek5 » středa 18. 8. 2010 13:07

R1 :)
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Jaké značky jsou pro vás nejhorší?

Příspěvekod SESA » středa 18. 8. 2010 17:15

Jak jsem už psal-nejsem "konzerva". Netrvám na jedné značce.. Kouření leze čím dál více do peněz, proto se pohybuji spíše ve středu cenové relace.
Moon.. Jako nouzovka postačí. Podobně třeba L.D., nebo Mars.. Prostě mi někdo nabídne v hospodě, v práci-tak vyzkouším. Stejně jako "elektro"...
Momentálně jedu na Benson & Hedges, černé a vysouvací.. 8-). Solidní cena a chut'. Být svátečnější kuřák, tak určitě Camelky nebo Chesterfield, i když třeba Lucky Strike-bývaly dobré bez filtru.. ;)
Doba Gitanesek je bohužel pryč..
Nejhorší? Napadá mě tabák na vykuřování skleníků :mrgreen: , jeden maník si z toho balil "špinky", to byl fakt orgasmus.. Naruby! No co-vyzkoušel jsem, nevěda co beru do úst.. :shock: A nebo ruské papirosy-dutinka dlouhá jak tunel Blanka, na konci kousek "cigarety". Fakt to šlo zalomit, na dvakrát.. jak to měl vlk se zajícem :D. Nu pogodi!
Shrnutí: Ne všechny levné značky jsou šmejd, ani ty slavné Petry nenamíchal žádný génius-a kolik lidí na ně nedá dopustit. Seno a lepší seno-asi tak. Každý má ty chutě jiné, někdo jede svou značku i kdyby z ní pařezy padali-(děj se co děj, tohle humlím od patnácti, ne?)-a někdo jde jinam.

Celkový verdikt: MOON :evil:, v těsném závěsu L.D.
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Jaké značky jsou pro vás nejhorší?

Příspěvekod renegade » středa 18. 8. 2010 20:57

Hlavně, ty velmi levné jsou hnusné, teď mě napadají: LD, Respect, Main, Burton. Nicméně i mezi levnýma značkama se dají najít docela kouřitelné, třeba: Viceroy, Red and White...

Z drahých mi nechutnaj: Ernte 23(82,-), HB (kolem 70,-), Rothmans (78,- nebo 86,- dle zásob) a taky moc nemusím Petry

Jinak, krom výše jmenovaných značek, nejsem moc vybíravý.
renegade
VIP uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 4. 2008
Bydliště: klatovy

Re: Jaké značky jsou pro vás nejhorší?

Příspěvekod Martina A » neděle 22. 8. 2010 18:34

Respect, bez diskuze! :D ...Ty skutečně nedávám. Pak následují značky jako Moon, RGD, atd. (Snad jsem nezkomolila názvy ;) )
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Jaké značky jsou pro vás nejhorší?

Příspěvekod honza » neděle 22. 8. 2010 21:17

Viceroy to je seno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Jaké značky jsou pro vás nejhorší?

Příspěvekod tanfoglio » sobota 18. 9. 2010 0:16

To když si žena zapálí (krátkou) startku, tak si svůj image vůbec nezlepší (spíše naopak). A laciné cigarety pašované z Ruska jsou pak ještě horší - to už nepomůže ani dát si tuplovaného frťana.
tanfoglio
uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Muž
Registrován: 31. 1. 2010

Re: Jaké značky jsou pro vás nejhorší?

Příspěvekod fantomas » pondělí 11. 10. 2010 22:26

Pro mě nejsou ani tak nejhorší levné značky,které tady byly zmíněny,ale spíše cigarety s malým obsahem nikotinu,tím myslím rúzné slimky nebo ultra lehké atd.To se podle mě nedá kouřit,to je už lepší si zapálit seno. :D :D :D .Na druhou stranu v lonské zimě jsme byli na chatě,do hospody bylo daleko,nikomu se nechtělo za dva dny jít na nákup a,tak jsme kouřili všichni kámošovy rgd,kterých tam měl karton.Ze začátku chutově nic moc,ale po dvou třech cigaretách už se mě zdály v pohodě.
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Re: Jaké značky jsou pro vás nejhorší?

Příspěvekod antaric » úterý 12. 10. 2010 9:14

fantomas: Je pravda, že do jistý míry si člověk zvykne na všechno :-) A především - snadno se zmlsá :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Jaké značky jsou pro vás nejhorší?

Příspěvekod Rosalyn » pondělí 17. 10. 2011 17:34

Jakožto příležitostná kuřačka jsem dost vybíravá, a taky jsem toho zas tolik nezkoušela :) . Nejhorší co jsem měla tu "čest" ochutnat byly Startky, to už je snad lepší si dát bazalku zabalenou do novin :D (jeden z mých mnoha pubertálních experimentů :D ). Dále jsem z lacinějších měla Viceroyky, ty podle mně nezaujmou ale ani neurazí. Lehké Red White mi přijdou v pohodě. Mentolky jsem ze začátku docela ráda, ale postupně se mi taknějak zhnusily. A jinak nic vyloženě blé krom Startek a mentolek všech druhů jsem zatím neodhalila.
požitkářka... :)
Rosalyn
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: Žena
Registrován: 16. 10. 2011

Re: Jaké značky jsou pro vás nejhorší?

Příspěvekod antaric » pondělí 17. 10. 2011 19:42

Rosalyn: Je zajímavé, že na Startky nedá spousta lidí dopustit, přijde jim to jako poctivý tabák. Nevím, jestli to platilo vždycky, ale před lety do nich dávaly zbytky z výroby jiných cigaret. To mělo vliv na poměrně proměnlivou kvalitu a chuť Startek (oběma směry), ale je možné, že to pro mnohé jejich příznivce je právě atraktivní :-) Ale nevím, co je na tom pravdy, jen jsem to slyšel vyprávět, od jedné, co kouřila jenom Startky. Jinak já Startky ochutnal asi před dvěma roky, přišly mi celkem normální, neshledával jsem je nijak závadné. Tedy krom toho, že jak jsou krátké, tak byly vykouřeny poměrně rychle (když to porovnám s Davidoffkami). Nedávno jsem četl, že Startky se mají přestat vyrábět, údajně pro klesající zájem (tuhle zprávu jsme tu nejspíš taky zařadili na fórum).

Pokud jde o mentolové cigarety, zkoušel jsem jen jednou, nějaké Burton, vykouřil jsem asi třetinu a pak jsem to vrátil tomu, kdo mi ji dal, aby ji dokouřil :-) (Zdravím Páju :-) ) Nevím, na mě to nějak není ono, je pravda, že to člověku trochu protáhne plíce, ale ten požitek z klasické cigarety mi to nedalo.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Jaké značky jsou pro vás nejhorší?

Příspěvekod AnonymRadsi » úterý 18. 10. 2011 13:49

Jednoznačně West silver plus.. větší humus jsem teda neměl.. bylo mi po jedný cigaretě opravdu blbě.. což se vůbec nestava.. a to ani po těch nejsilnějších.. Prostě novinky, levná a sračka.. tady platí pravidlo - Co je levné, to stojí za hovno. Proto se pohybuju nad 70kč.. jediny co jakž takž jde jsou bensonky..

antaric: Ruší se startky? To abych pro ně skočil :O
AnonymRadsi
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 9. 2011

Re: Jaké značky jsou pro vás nejhorší?

Příspěvekod AJackon » pondělí 24. 10. 2011 15:46

Kámo ... ty nový Westky rozhodně nejsou nejhorší cíga ... třeba ty Respectky sou daleko horší a mě osobně vubec nechutnaj Viceroyky ...
AJackon
nováček
 
Příspěvky: 5
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 24. 10. 2011

Re: Jaké značky jsou pro vás nejhorší?

Příspěvekod AnonymRadsi » pondělí 24. 10. 2011 18:21

Já už do pusy nevemu ani Marlbora.. :) Ale zase netvrdím, že jsou nejhorší.. ale po těch westkách mi bylo dost blbě..
AnonymRadsi
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 9. 2011

Re: Jaké značky jsou pro vás nejhorší?

Příspěvekod dannythedick » úterý 3. 7. 2012 14:41

Zelený viceroy,moonky .jednou když sem se ožral a měl chuť na cigáro (měl sem koupený ty limitovaný camely) a musel sem to típnout,málem sem zdechl,bylo to hnusný,druhej den chutnaly fajn(celkem) ,ale to bylo páč sem byl střízlivej,stejně je od tý doby nekupuju páč mi ta pachuť dycky zůstane v puse,bleh
dannythedick
nováček
 
Příspěvky: 7
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 7. 2012

Re: Jaké značky jsou pro vás nejhorší?

Příspěvekod linux » úterý 3. 7. 2012 18:51

Vyzkoušel jsem toho spousta ale nejhorší jsou pro mě klasický Petry, dřív byly dobrý ale za poslední rok jak je změnili tak to je jak seno. Nejoblíbenější značka asi Viceroiky.
linux
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 11. 2011
Bydliště: Česká Třebová
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Lucky Strike Click & Roll

Zpět na Značky cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron