Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Vaše zkušenosti s různými značkami cigaret, zážitky, doporučení, recenze

Marlboro 100´s red

Příspěvekod Billda » středa 18. 8. 2010 11:09

Móóóóóc chutná varianta malborek; zajímavé je, že pokud jsem si koupil klasickou červenou variantu této značky, moc mně nechutnala. Že by na chuť měl vliv jen delší filtr a nebo tam cpou i jiné tabáky (i když se stejnou výší "škodlivin" - jak se píše na krabičce)???
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Marlboro 100´s red

Příspěvekod JerryRose7 » pondělí 23. 8. 2010 17:33

Kouřil jsem je dost dlouhou dobu, proto se považuji kompetentní osobou k zodpovězení Tvého dotazu, jen si nejsem jist, jestli s tou odpovědí budeš spokojen. Tím, že jsou delší, budou i zákonitě o kousek slabší, neboť tabáku je zde víc, přičemž obsahují stejné množství škodlivin na kus jako varianta king size, tudíž z této teze vyplývá důsledek, že jsou opravdu slabší.
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Re: Marlboro 100´s red

Příspěvekod Billda » pondělí 23. 8. 2010 17:37

Dík; něco na tom asi bude. Jak ti chutnaly? A proč jsi přešel na Davidoffky?
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Marlboro 100´s red

Příspěvekod antaric » pondělí 23. 8. 2010 20:01

Mě by zajímalo, jak jsou skutečně prováděna ta měření tím "automatem na kouření". Jestli obsah škodlivin je opravdu dán cigaretou jako takovou nebo je to přepočteno na nějakou měrnou jednotku délky cigarety - pro srovnání.

Lidsky je srovnání ještě těžší - kuřák kouřící lehké varianty většinou kouří jinak než kuřák tvrdších variant. Takže když přechází mezi variantami, tak mu snadno jedny zdají moc jako vzduch nebo zase moc silné. Než trochu upraví svůj styl kouření. Díky tomu - jinému stylu kouření - se dají z cigarety do sebe dostat v podstatě podobné dávky nikotinu a škodlivin, ať už jde o lehké nebo tvrdé varianty. Proto i mnozí kuřákobijci rádi tvrdí, že lehké varianty "nejsou zdravější".

Jinak srovnání různých verzí téže značky by mě docela dost zajímalo. Ať už jde o Marlbora nebo jiné značky - srovnání 100, king size, Intense atd. Věřil bych tomu, že různé verze se mohou vyrábět na jiných pobočkách i linkách, i zemích, že to na to může mít vliv.

Porovnání Marlboro a Davidoff, JerryRose Ti odpoví lepší, ale já v současné době trochu alternuji (Davidoff Gold lehké a Marlboro červené klasické tvrdé), ale rozdíl chuťový rozdíl ještě nedokážu nějak slovy precizně popsat :-) Rozdíl tam rozhodně je, Marlboro je víc klasická cigareta, i vůní a hořkostí, zatímco Davidoff jsou v chuti takové mírně voňavější, i kouř z nich nevoní úplně klasicky střednětřídově.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Marlboro Marihuana

Příspěvekod t.remsa » neděle 17. 10. 2010 20:36

Ahoj lidi,chci se zeptat,nevíte někdo,kde se dají sehnat marlboro marihuana v ČR?Nejlépe v Plzni...Děkuju předem za odpověď...
t.remsa
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 17. 10. 2010

Re: Marlboro 100´s red

Příspěvekod antaric » středa 20. 10. 2010 20:46

t.remsa: Marlboro Marihuana? Pokud to má něco společný s marihuanou, tak dost pochybuju, že by se dala koupit legálně :-) A k ničemu nelegálnímu přístup nemám :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Značky cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků