Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Vaše zkušenosti s různými značkami cigaret, zážitky, doporučení, recenze

LM

Příspěvekod Billda » čtvrtek 26. 8. 2010 21:34

Zpátky k elemkám všeobecně. Nevíte někdo, proč se zrovna jedny z nejrozšířenějších a u dívčí populace nejoblíbenějších značek nevyrábějí ve stovkové úpravě?
Jednou jsem si řekl, že udělám změnu a koupím si nějaká elemka, a protože ujíždím na stovkových variantách cigaret, automaticky jsem trafikantce řekl, že chci stovkový elemka - a ta na mě zůstala hledět.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


EDIT antaric: Vlákno bylo odděleno z tématu Žluté LM - zaslouží si obecnou diskuzi
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: LM

Příspěvekod Martina A » čtvrtek 26. 8. 2010 21:56

Velmi zajímavý dotaz! Víš, že mě to už taky napadlo - a ne jednou? :D
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: LM

Příspěvekod Katmar » neděle 29. 8. 2010 10:41

No to je zajímavé. Manželka kouří 100 kový červený Mallrbora. Zkusila červený LM a taky říkaža, že dobrý, jenom škoda že se nedělají ve 100vce. Vrátila se tedy k Mallrborkám.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: LM

Příspěvekod antaric » neděle 29. 8. 2010 13:29

Podle dojmu z vyplněných dotazníků můžu potvrdit, že LM skutečně patří k nejčastější značce kouřenou ženami (v modré variantě). Spolu s Viceroy a Marlboro.
Samozřejmě, pokud žena nemá potřebu se nějak "extravagantně" odlišovat - nevrhá se do značek typických pro slim cigarety :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: LM

Příspěvekod Martina A » neděle 29. 8. 2010 14:38

antaric: ten průzkum mi připadá velmi trefný. Nemusela jsem ho provádět, ale též si toho všímám.
Jinak, jednu dobu jsem taky byla ujetá na slimky - tuším právě LM, ale už si moc nevzpomínám, to je tak 2 roky zpátky.
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: LM

Příspěvekod honza » neděle 29. 8. 2010 17:04

Mě obecně se slimky nelíbí . Nepřijdou mi moc elegantní :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: LM

Příspěvekod honza » neděle 29. 8. 2010 20:28

Ten doutník je i můj názor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ten se mi nelíbí ani ve spojení z LG :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: LM

Příspěvekod domtylisek@seznam.cz » pondělí 25. 10. 2010 10:34

Ahojky lidičky. Chtěla bych upozornit že jsou už v prodeji modrý 100vkovy LM. Včera jsem si je kupovala.
domtylisek@seznam.cz
nováček
 
Příspěvky: 3
Obrázky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 18. 2. 2009
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: LM

Příspěvekod antaric » pondělí 25. 10. 2010 14:33

domtylisek@seznam.cz: Liší se ještě něčím jiným než jen délkou? Mají jinou chuť nebo něco jiného?
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: LM

Příspěvekod domtylisek@seznam.cz » úterý 26. 10. 2010 5:14

Ahoj. Vše je stejné. Cena taky stejná. Chuť taky. Akorát ta délka.
domtylisek@seznam.cz
nováček
 
Příspěvky: 3
Obrázky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 18. 2. 2009
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: LM

Příspěvekod David77 » úterý 26. 10. 2010 8:00

Zdravím,
dle mého průzkumu opravdu hodně dívek kouří LM a to často modré. Když pozoruji kuřačku jak si zapaluje cigaretu, tak se snažím zjistit o jakou značku se jedná. Často to jsou LM. Občas to bývají i jiné značky jako Malbora, ale i Viceroy atd.
Je dobře, že teď jsou v prodeji i dlouhé modré LM. To je super, neboť řada kuřáků, kuřaček mají dlouhé rádi.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: LM

Příspěvekod Billda » úterý 2. 11. 2010 23:42

Dneska jsem si ze zvědavosti koupil ty nové "LM red label 100´s". Výsledek: cena přijatelná - 69 Kč jako u "king size" verze; vůně typicky elemkovsky výrazněji nasládlá, chuť méně "silná" než třeba Marlboro red 100´s; filtr korkový, ale stejně krátký jako u "king size"; design krabky zdařilý; obsah škodlivin 10/0,8/10. Srovnáním s klasickými červenými "LM red label KS" nemůžu sloužit - nezkoušel jsem je.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: LM

Příspěvekod Nobody » neděle 21. 11. 2010 21:52

LM nejsou teda nic moc, jsem docela překvapený, že mají takovou popularitu. Když jsem je občas koupil mamce, tak "brečela", že jí to nechutná a že to nechce. Kouří modré Sparty. A když jsme u toho, všiml jsem si, že tady na fóru Sparty moc nejedou. Podle mě výborné cigára.
Nobody
uživatel
 
Příspěvky: 12
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2010

Re: LM

Příspěvekod Martina A » středa 24. 11. 2010 13:53

Sláva modrým LM ve stovkové variantě!!! :D Nic by mne dnes nemohlo potěšit více, než toto zjištění! Jen je zvláštní, že jsem je ještě nikde nezaznamenala. Asi se budu muset více ptát. Takže lovu zdar, doufám, že je někde objevím. :D
Pavel: Slimky mi chutnaly, kouřila jsem tuším nejdřív fialový petry, ale pak se začaly prodávat i LM v této úpravě, ty mi chutnaly víc. Přešla jsem proto, že to pro mě nebyla dostatečná dávka, něco jako u žlutých LM.

Co se týče elegance SLIMek, tak asi záleží spíše na tom, jaké má žena proporce a jestli má dlouhé, štíhlé prsty :D V opačném případě to působí spíš antielegantně, řekla bych. To už jsou lepší ty stovky :D
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: LM

Příspěvekod muryru » čtvrtek 25. 11. 2010 15:47

No jo, já jsem znám jako velký odpůrce slimek v rukou žen-kuřaček. Je to možná i tím, že se mi dívky a ženy s cigaretou líbí už víc jak 20 let (no fakt!! :D :D ) a dříve slimky nebyly, tak mám prostě pevně zafixovanou
podobu cigarety, a ta odlišnost mé estetické vnímání ruší - i když už jsem si trochu zvykl, a asi to je fakt,
jak píše Martina - záleží na typu ženy, eleganci, dlouhé štíhlé prsty - ano, tady je sexy a líbí se mi i ta slimka
v ruce takové ženy.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: LM

Příspěvekod Nobody » pátek 26. 11. 2010 11:17

Já, když jsem si občas koupil nějaké stovky, protože king size nebyly, tak jsem pravidelně tu cigaretu ustřihl na normální délku. Nevím, ta stovka je na mě už moc dlouhá.
Nobody
uživatel
 
Příspěvky: 12
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2010

Re: LM

Příspěvekod Martina A » sobota 27. 11. 2010 14:12

Tak dneska jsem si poprvé koupila LM ve stovkový variantě a jsem v sedmém nebi! :D Z praktického hlediska se mi líbí nejvíc to, že nemusím kouřit až do filtru, abych dostala správnou dávku :D Akorát se přiznám, že trošku nezvyk držet to. :D
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: LM

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 1. 12. 2010 17:51

Tak ti blahopřeji,že jsi konečně sehnala to co jsi chtěla a přála si :) A snad už je teď budeš moct kouřit pořád...a s tím nezvykem držet to :D uvidíš dvě,tři krabky a ani ti to už pak nepřijde ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: LM

Příspěvekod Martina A » středa 1. 12. 2010 18:37

No vidím to bledě, když jsem si včera kupovala další krabičku, stovkový už zase nebyly k mání. :( Ale těší mne alespoň to vědomí, že existují. :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: LM

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 1. 12. 2010 19:12

Neboj se Martino,však oni se zase objeví a až se tak stane,že je zahlídneš tak si jich pro jistotu kup víc a pak tě nebude jen těšit to vědomí že existují,ale že je máš a můžeš je kouřit :) ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Další

Zpět na Značky cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron