Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Vaše zkušenosti s různými značkami cigaret, zážitky, doporučení, recenze

Glamour Superslims Azure

Příspěvekod Dara » pondělí 11. 7. 2011 13:55

Tak som sa rozhodla prispieť aj do tejto sekcie fóra, aj keď v tomto môj názor a odporúčanie zrejme nedopadnú na úrodnú pôdu :lol: Chcela by som najmä dámam odporučiť obľúbenú značku mojej partnerky - Glamour Superslims.
Predáva sa v troch variantách,na fotke sú konkrétne "stredné" 0.3mg . Sú veľmi ľahké, chutné, príjemne voňajú, majú pekný designa a v ružovej variante Lilac aj vyššiu dávku nikotínu :-) Celkovo pôsobia veľmi žensky a nežne.

18754 18755

Takže ak si chcete spestriť "korkový" stereotyp,alebo si chcete zapáliť niečo vyslovene ženské, rozhodne odporúčam vyskúšať ;)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Glamour Superslims Azure

Příspěvekod antaric » pondělí 11. 7. 2011 16:40

Pro mě asi tedy nic :-) nicméně za dámy děkuji za dobrý tip, referenci a obrazovou dokumentaci - přesně tak to má být! :-)

Je to k mání běžně nebo výjimka? Je to novinka nebo se to prodává už delší dobu? Jestli to není k mání jen na Slovensku a v Česku třeba ne?
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Glamour Superslims Azure

Příspěvekod Dara » pondělí 11. 7. 2011 19:21

antaric: Ako je to s predajom v ČR naozaj netuším, ale na Slovensku by som povedala že je to tak 50:50, v mnohých stánkoch ich majú pravidelne, v mnohých o nich nepočuli :lol: No a dokumentácia je samozrejmosť,s partnerkou sme sa snažili aby bola čo najlepšia, k elegantným slimkám elegantné pozadie :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Glamour Superslims Azure

Příspěvekod Billda » úterý 12. 7. 2011 13:40

Docela se musím ohradit vůči slovnímu spojení, které použila Dara, a sice "korkový stereotyp". Bez ohledu na to, že se mi korkový filtr na cigaretách obecně nejvíc líbí (v dívčích/ženských rtech o to více) a že bych se tedy mohl cítit dotčený, musím konstatovat, že stereotypem se mezi cigaretami již dlouhou dobu stal "filtr bílý"; ten korkový je naopak skoro "ohroženým druhem". Bohužel. :cry:

Jinak k vyfotografovaným slimkám: ano, jsou opravdu nádherné - jak krabička, tak cigareta samotná; hotový módní doplněk do nějaké dívčí/dámské kabelky. Dokáži si představit, že i nádherně voní. Zkoušet je ale nebudu - pokaždé, když se totiž rozhodnu otestovat nějakou novou nebo zajímavou značku, bývám zklamaný chutí.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Glamour Superslims Azure

Příspěvekod Dara » čtvrtek 14. 7. 2011 8:29

Billda: Neviem ako je tomu u Vás,ale u nás u žien vídavam buď slim,alebo žltý filter. Klasické cigarety s bielym filtrom ako Flavor Plus alebo Davidoff vídam pomerne zriedkavo. Pokiaľ viem tak modré L&M majú na Slovensku tiež korkový filter,a mnoho žien fajčí práve túto značku,rovnako aj lacné a medzi určitou skupinou asi veľmi populárne Golden Gate.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Glamour Superslims Azure

Příspěvekod Billda » čtvrtek 14. 7. 2011 10:17

Dara: V Česku majú modré LM biely filter rovnako ako napríklad Marlbora Gold 100´s.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Glamour Superslims Azure

Příspěvekod Dara » čtvrtek 14. 7. 2011 13:50

Tak potom mi je jasné,že u Vás žlté pomaly miznú...
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Glamour Superslims Azure

Příspěvekod Aidah » čtvrtek 14. 7. 2011 19:07

Glamourky vyrábí Gallaher Tobbaco Limited.Tyto NA POHLED,ale bohužel pouze na pohled krásné cigarety jsem celý natěšený zkusil ve Vídni.Už nikdy víc"!!! Hořká chut,i u lehkých,ze mne na slunci málem udělala nekuřáka,a co víc,dají se přirovnat tak k hořkým Petrám.O jakékoliv chuti tu oproti třeba EVE 120´s nemůže být řeč..:-(( I když,uznám,že někomu mohou chutnat.Pro mne však chutově nejhorší cigarety jaké jsem kdy měl.Vzhled je ale zpracován na JEDNIČKU..:D Cena při koupi byla cca 3.50 eur..:-))
Aidah
VIP uživatel
 
Příspěvky: 33
Obrázky: 72
Pohlaví: Muž
Registrován: 12. 2. 2010

Re: Glamour Superslims Azure

Příspěvekod Dara » pátek 15. 7. 2011 22:24

Aidah: Neviem či si mal smolu na zlú krabičku alebo jednoducho iné chute :lol: Mne osobne tieto cigarety veľmi chutia, aj ked je pravda že sú aj chutnejšie slimky... ;)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Glamour Superslims Azure

Příspěvekod milovník kuřaček » úterý 26. 7. 2011 9:44

Dara: moc pěkná krabička (opomenu-li to že mám raději klasické cigarety),v dámské kabelce nebo její blízkosti to musí být nádherné a co teprve v krásně upravené dámské ručce :) a jinak k elegantným slimkám elegantné pozadie se vám naozaj povedlo ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Zpět na Značky cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník