Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Vaše zkušenosti s různými značkami cigaret, zážitky, doporučení, recenze

Rothmans

Příspěvekod SESA » úterý 26. 7. 2011 20:23

Na český trh se po delší přestávce vrátili Rothmansky. Modré (tzn. normál) a béžové (light).
18959
Slavná značka za velmi solidní cenu 65,-Kč ;)
Trocha historie: V r.1890 založil Louis Rothmans v Londýně, díky prvotřídní kvalitě se stal výhradním dodavatelem cigaret do britské a španělské královské rodiny.
Tato značka byla dost populární v 80tých letech - krabka za tuším 25,-Kčs, podobně jako jiné západní značky.
Pamětníci jistě znají reklamy Rothmans třeba na vozech F1
march05.jpg
, dále MotoGP aj.
Já je (znova po letech) kouřím-spokojenost. Jaké máte zkušenosti nebo vzpomínky na tuto značku vy?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Rothmans

Příspěvekod Rosalyn » pondělí 17. 10. 2011 17:22

Zatím jsem vyzkoušela rothmansky z dovozu, kamarádka je sehnala na letišti ve free-shopu. Přišly mi na můj vkus dost silné. Verzi pro český trh jsem zatím nezkusila. Myslíte, že jsou oproti těm dovezeným výrazně odlišné?
požitkářka... :)
Rosalyn
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: Žena
Registrován: 16. 10. 2011

Re: Rothmans

Příspěvekod antaric » pondělí 17. 10. 2011 19:32

O rozdílnosti cigaret u nás a z dovozu se vedou nejrůznější diskuze. Každý má trochu jiné zkušenosti - někdo rozdíly nepozná, někdo říká, že třeba německá Marlbora chutnají jinak než naše. Případně i kdekoli jinde mimo Evropu. U nás jsme údajně celkově trochu šizeni. Podle mě to bude asi značka od značky, podle distribuce a výrobního závodu. U Davidoffek jsem třeba rozdíl nepoznal. U modrých LM mám pocit, že trochu ano (ale nedokážu říct, jestli lepší nebo horší).
Duty free shopy by měly zajišťovat nějaký standard dané značky. Myslím ale, že jsou povolanější, co by k tomu mohli říct víc, mají víc zkušeností.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Značky cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron