Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Vaše zkušenosti s různými značkami cigaret, zážitky, doporučení, recenze

Eve 120

Příspěvekod Dara » pátek 4. 1. 2013 14:34

Ahojte.
V jednej téme sa tu spomínajú 120mm cigarety. Na Slovensku sa žiaľ kúpiť nedajú, avšak v susednom Rakúsku sú bežne v stánkoch. Vďaka "Danke" (z môjho príspevku vo VIP-zóne) som mala možnosť jedny ochutnať. Čo bolo pre mňa veľmi prekvapivé, že tieto cigarety s vyslovene ženským image sú veľmi silné... čo mne nevyhovovalo, no Danke ( a určite aj iným dámam) áno. Dokladám aj fotky z mobilu ;) Na tejto značke mi je veľmi sympatické, že umožňuje dámam, ktoré uprednostňujú silnejšiu chuť fajčiť cigarety so ženským image.
43633 43634
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Eve 120

Příspěvekod Katmar » pátek 4. 1. 2013 17:56

Jé to je paráda! Takové chci pro svojí ženu. Kdo dokáže sehnat karton?
Dal jsem ženě pod stromeček karton Dunhillek a moc si je pochvaluje!
Tohle by byl taky hezký dárek! (Na pokoukání spíš pro mně :-)
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Eve 120

Příspěvekod klér » pátek 4. 1. 2013 21:32

Silný slimky? Dají se sehnat i v Česku? Tohle by mě docela zajímalo....
klér
uživatel
 
Příspěvky: 20
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 12. 2012

Re: Eve 120

Příspěvekod Dara » sobota 5. 1. 2013 22:39

Klér: Niesu to slimky, ale cigarety klasickej hrúbky o 2 centimetre dlhšie. ;) Inak u nás sa "silné" slimky predávajú bežne, napríklad Virginia Slims, fialové Petra Slim alebo "farebné" Karelia Slims ;)
Katmar: V Rakúsku ich je bežne dostať v stánkoch. ;)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Eve 120

Příspěvekod klér » sobota 5. 1. 2013 23:44

Zatím nejsilnější slimky jsem ochutnala Moonky, je to sice seno a normální Moonky mi nechutnaj, ale slimky celkem můžu. Petry asi zkusím, nikdy jsem je neměla, a Virginia Slims, ty ani nevím, že jsou, děkuju za tipy :-)
klér
uživatel
 
Příspěvky: 20
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 12. 2012

Re: Eve 120

Příspěvekod Dara » neděle 6. 1. 2013 21:35

Slimky Virginia Slims v podobe, v akej sa predávajú na Slovenskom trhu som tu už spomínala. viewtopic.php?f=51&t=2318 Podľa môjho názoru chutia aj vyzerajú úžasne ;)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Eve 120

Příspěvekod zajdaacr » pondělí 7. 1. 2013 22:13

Ahoj Daro, už delší dobu slediji, že se v cigaretách slim vyznáš. Vím, že jsou tvoje oblíbené Virginia slim, ale určitě máš zkušenosti i s jinými zančkami a tak tě chci požádat, jestli by jsi zde prosím nemohla uvést jakýsi přehled cigaret slim na českém a slovenském trhu. Například pořád nevím, co která barva znamená u slimek petra slim a překvapilo mě, že fialové jsou tvrdé. Také bych se tě rád zeptal, které slimky jsou podle tebe nejlehčí a co říkáš na cigarety značky KISS. Přemýšlím jestli je nekoupím přítelkyni jako začínající kuřačce. Jestli mi alespoň na něco odpovíš budu rád. Děkuji.
zajdaacr
nováček
 
Příspěvky: 8
Pohlaví: Muž
Registrován: 4. 10. 2009

Re: Eve 120

Příspěvekod Dara » úterý 8. 1. 2013 16:42

Ahoj ;)
Samozrejme Ti rada odpoviem. Ako je to na Českom trhu neviem, ale myslím si, že oproti Slovenskému tam nebude veľa rozdielov. Cigarety značky Petra Slim... Predávajú sa v modrej, ružovej, fialovej a zelenej farbe. Modrá je najslabšia, ružová o niečo silnejšia a fialová najsilnejšia. Zelená farba prislúcha obligátne mentolkám. Najľahšie sú cigarety Karelia Slims Ultima ( viewtopic.php?f=51&t=2350 ). Tie ale niesu "formát" superslim ale iba slim. Čo sa týka značky Kiss, tá predstavuje rozdiel medzi našim a Vašim trhom, u nás sa Kissky nepredávajú :(
Dúfam, že som Tvoju zvedavosť uspokojila ;) Ak nie, pýtaj sa ďalej.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Zpět na Značky cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků