Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Vaše zkušenosti s různými značkami cigaret, zážitky, doporučení, recenze

Elektronické cigarety

Příspěvekod Lovelles » středa 11. 2. 2015 11:43

Zdravím,
mě by zajímalo co si myslíte o elektronických cigaretách. Všimli jste si nějakých rozdílů co se týká značek samotných cigaret, nebo náplní?
Nejrozšířenější jsou prý tyto: odkaz byl odstraněn ale mě se zalíbila e-cigareta značky značka odstraněna, tak by mě zajímalo, jestli v nich je skutečně nějaký rozdíl, který jde poznat při samotném inhalování.

// EDIT antaric: nedovolená reklama
Lovelles
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Žena
Registrován: 15. 7. 2014
Kouření: pravidelně
Počet denně: 0

Re: Elektronické cigarety

Příspěvekod antaric » středa 11. 2. 2015 12:26

Byl bych rád, pokud byste respektovali všichni pravidla o nedovolené reklamě a nenutili mě to upravovat nebo mazat. Pokud přijde někdo ze stálých uživatelů, má to svou váhu. Ale účelové jednorázové registrace a příspěvky odkazující na konkrétní e-shopy či produkty, prostě ne.

Pokud má někdo zájem o nějakou komerční reklamu, spolupráci či sponzorství, můžeme se dohodnout, na nějaké dlouhodobější formě. Nicméně záleží i na obsahu - pokud jde o elektronické cigarety, příliš to nezapadá do konceptu projektu. I vzhledem k tomu, že zkušenosti a průzkum mezi kuřačkami modelkami je vesměs nevalná a nezajímavá. Boom e-cigaret je už podle všeho za námi, příliš to neláká, cenový efekt nijaký. A z hlediska požitku není nad klasickou cigaretu. To nám v rozhovorech potvrdily všechny kuřačky, které jsme fotili pro projekt.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Značky cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník