Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Vaše zkušenosti s různými značkami cigaret, zážitky, doporučení, recenze

Marlboro Gold Touch & Core Flavor

Příspěvekod zajic99 » čtvrtek 20. 8. 2015 22:55

Zdravím lidi,

dříve jsem si občas kupoval Marlboro Gold Touch nebo Core Flavor. Jelikož jsem ale příležitostní kuřák a krabička mi vydrží i měsíc a druhy cigaret střídám (L&M, Marlboro), tak jsem si ani nevšiml, že tyto dva druhy asi zmizely.
Dnes jsem byl ve 2 větších trafikách a ani v jedné tyto druhy cigaret neměli. Chci se zeptat, dají se tyto cigarety ještě někde koupit nebo byla jejich výroba prostě zrušena a nahradily je jiné druhy např. pod jiným názvem. Děkuji za objasnění.
zajic99
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 20. 8. 2015
Kouření: příležitostně
Počet denně: 2
Značky: L&M, Marlboro

Re: Marlboro Gold Touch & Core Flavor

Příspěvekod antaric » čtvrtek 20. 8. 2015 23:57

Asi by měli mít přehled v trafikách, jak jim zboží chodí a nechodí. Dobré by bylo se poptat v těch velkosítích typu Geco, Valmont, Relay, CitiTabák. Vím, že černá máčka kouřila Lucie, kterou jsme fotili 12.8.2015. Může jít i o dočasný výpadek. V zimě třeba na pár měsíců zmizely borůvkové Camelky. I moje zlaté Máčka softky mám pocit byly na dva týdny hůř k sehnání někdy na jaře (hůř, ale dalo se, někde).

Samozřejmě nejlíp by bylo, kdyby nám sem napsal někdo přímo z Philip Morris :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Marlboro Gold Touch & Core Flavor

Příspěvekod zajic99 » pátek 21. 8. 2015 0:53

Ahoj Antaric, děkuji za reakci. V Geco jsem právě byl, jen mi bylo odpovězeno, že tento druh nemají a dále jsem nepátral a odešel. Druhá trafika byla nějaká no name. Také bych ještě dodal, že cestou jsem se stavoval na Benzině Plus, kde jsem tankoval a tyto cigarety tam také neměli a to jsem si je dřív kupoval i na benzíně, to si pamatuju.

Až půjdu kolem nějaké větší trafiky zase z tvých jmenovaných zkusím to, chtěl jsem si jen ,,zavzpomínat,, na staré časy :) A zaujalo mě, že zmizely. Ono to je už celkem opravdu dlouho co jsem je měl naposled (Gold Touch), myslím si, že to bude tak dobrý 4 roky.
zajic99
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 20. 8. 2015
Kouření: příležitostně
Počet denně: 2
Značky: L&M, Marlboro

Re: Marlboro Gold Touch & Core Flavor

Příspěvekod antaric » pátek 21. 8. 2015 9:50

Přišlo mi vždycky pocitově, že největší výběr všeho měli v CitiTabák, zkusil bych tam. Po černých máčkách se podívám případně i sám, až zavítám do trafiky. Těžko říct, jestli se to může lišit i podle lokalit, jestli třeba Praha je lépe zásobená než jinde.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Marlboro Gold Touch & Core Flavor

Příspěvekod Komár » neděle 23. 8. 2015 17:01

Pokud vím, krabičky od Gold Touch se změnily na tmavě modrou, nemůže být problém v tomto?
Komár
uživatel
 
Příspěvky: 10
Pohlaví: Žena
Registrován: 23. 12. 2012
Kouření: pravidelně
Počet denně: 5

Re: Marlboro Gold Touch & Core Flavor

Příspěvekod zajic99 » pondělí 24. 8. 2015 11:46

Tak jsem včera navštívil Relay a Gold TOuch neměli, ale přesně jak píše Komár, měli nějaké jen Touch v modré krabičce, tak jsem si je koupil a musím říct, že jsou opravdu dobrý, i když moje hodnocení není moc objektivní, jako od příležitostního kuřáka. :) Rozhodně mohu říct ale, že jsou lepší, než Davidoff shape, které jsem měl jako poslední. "Silné" jsou stejně jako Gold tedy: 6 / 5 / 6

přesně tyto:

Obrázek
zajic99
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 20. 8. 2015
Kouření: příležitostně
Počet denně: 2
Značky: L&M, Marlboro

Zpět na Značky cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron