Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Vaše zkušenosti s různými značkami cigaret, zážitky, doporučení, recenze

Poraďte mi prosím značku tabaku / cigariet

Příspěvekod MAJKY255 » čtvrtek 1. 12. 2016 15:03

Zdravím,

Som slabší fajčiar, fajčím podľa situácie, niekedy mi krabička vydrží týždeň, niekedy mesiac a niekedy mesiac nefajčím :) niekedy šlukujem niekedy nie, je to tak pol na pol, skôr vychutnávam, mne to proste chutí a milujem kombináciu cigaretka a kava :)

Chcel by som ale vedieť či ste niekto skúšali značky cigariet ktoré sú bez aditív (Pall Mall, Lucky Strike alebo tabak Pueblo)
Pall Mall som mal ale moc si to už nepamätám, bolo to velmi dávno, ale chutila mi. Lucky strike som ešte nemal a Pueblo som počul že je super, ale tiež som to ešte nemal.
Chcel by som vedieť váš názor na jednotlivé značky, ktoré sú chutné ktoré nie, najviac ma asi láka pall mall (neviem ale ktoré prvé skúsiť, či modré alebo červené) a Pueblo by som tiež skúsil, ale to je len tabak takže by som k tomu potreboval aj dutinky prípadne papieriky a skôr som za krabičku.

Ja som doteraz fajčil rôzne druhy cigariet a cigár ale najviac mi z cigariet chutili Marlboro gold, Camel (modré), West (červené), LM (modré) a keď niekto ponúkol tak mi chutili aj Marlboro červené, ale keby si ich mám kúpiť tak radšej zlaté.
Z cigár mi chutili značky ako Handelsgold (black wood tip, blond wood tip, classic wood tip, gold label), cafe creme (iba modre), Moods (klasické s filtrom alebo strieborné s filtrom)

Na druhej strane neznášam Mars, Marlboro touch a červené LM. (pritom červená lm bola prvá cigareta ktorú som mal, druhá bola westka červená a potom camel žltá a modrá) áno pamätám si to celé, pretože všetky boli v priebehu dvoch dní :D
MAJKY255
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 12. 2016
Kouření: příležitostně
Počet denně: 1
Značky: Marlboro, Moods, Cafe Creme, Handelsgold, Camel, West

Zpět na Značky cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků