Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Hlasování o nejsympatičtější kuřačku roku, z autorských fotografií. Informace, nominace, finále

MISS SYMPATIE KUŘAČKA 2010

Příspěvekod antaric » úterý 15. 2. 2011 23:28

Souběžně s vyhlášením výsledků základní soutěže Miss Kuřačka 2010 nyní oznámíme i jméno kuřačky, kterou jsme vybrali v kategorii Miss Sympatie Kuřačka 2010.

Jde od letošního roku nově o souběžnou královny krásy s cigaretou, kterou vybírají ve vzájemné shodě pouze administrátoři projektu - muryru a antaric . Na rozdíl od Miss Kuřačka 2010, kterou volíte prostřednictvím dvoukolového systému vy jako uživatelé.

Smyslem kategorie Miss Sympatie Kuřačka je dát šanci a prostor těm kuřačkám, které nás oslovily a okouzlily v osobním kontaktu a rovině. Se kterými jsme se mohli setkávat v průběhu roku i jinak, případně s námi spolupracují. Které mají i další přednosti, které se nemusí uplatnit ve vašem hlasování. Může jít i o kuřačku, která se i nedostala do finále (ale musí se standardně účastnit soutěže formou nafocení fotosetu). A koneckonců touto kategorií využíváme jako možnost vyrovnat vaše uživatelské hlasování - pro kuřačku, o které si myslíme, že si úspěch opravdu zaslouží.

Miss Sympatií Kuřačkou se však může stát jediná. Letos jsme měli na počátku při zvažování ve hře čtyři jména. Postupně jsme dvě vyloučili (každé z jiného důvodu), zbyla tedy dvě jména. Protože se jako administrátoři v tomto případě rozhodujeme ve shodě, vybrali jsme, že si titul zaslouží a získává: Lucie 003!

Miss Sympatie Kuřačka 2010 - Lucie 003

ČísloJménoFoto 1Foto 2PrezentaceDatum vzniku
004Lucie90199052fotogalerie + video21.5.2010

14261

K výběru nás dovedlo několik důvodů a faktorů. Předně - s muryru jsme se Lucií ještě mnohokrát setkali, na jejím pracovišti. Vždycky nás vítala s úsměvem, ačkoli jí kolikrát samotné nebylo nejlépe. Zajímala se o naše další aktuální dění na stránkách. Mohli jsme se s ní bavit i o řadě dalších témat. Rádi jsme se u ní stavovali pro spravení nálady.

Upřímně jsme jí úspěch v soutěži Miss Kuřačka velmi přáli. Díky systému volby v nominačním kole postoupila do finále z druhého místa, nicméně díky záludnosti hlasovacího modelu dále úspěch nezopakovala (na rozdíl od Liliye, o které jsme ve směru sympatií uvažovali rovněž). Rozhodli jsme to Lucii vynahradit a to právě titulováním
Miss Sympatií Kuřačka 2010.

Lucie bude rovněž korunována, spolu s darem v podobě kartonu cigaret (byť ho získává i tak za účast ve finále) Budeme se s ní těšit na setkání na našem srazu. Pokud tam přijdete také, budete se moci přesvědčit o oprávněnosti sympatií.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: MISS SYMPATIE KUŘAČKA 2010

Příspěvekod antaric » úterý 15. 2. 2011 23:35

Ještě jeden malý dovětek - který se týká určitého kdyby: Kdyby kategorie Miss Sympatie Kuřačka existovala už loni v předchozím ročníku, bezesporu by titul získala Pavla.

Pokud si na ní vzpomínáte, účastnila se 3. srazu v listopadu 2009:

viewtopic.php?f=7&t=1365

A pak také o rok později - byla na 6. srazu v listopadu 2010:

viewtopic.php?f=7&t=2058

Pokud jste se s ní setkali osobně i vy, pak jistě víte, proč je mi líto, že jsme titul Miss Sympatie neudělovali už i loni.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: MISS SYMPATIE KUŘAČKA 2010

Příspěvekod Billda » středa 16. 2. 2011 9:54

Pánové administrátoři, moc vám děkuju za tuto nominaci. Lucku jsem chtěl vidět minimálně jako 1. vicemiss. Je skutečně moc sympatická (a i krásná). Navíc s ní bylo natočeno i video, zapojila se do diskuze i ve vláknu se svým fotosetem... Titul, který jste jí, pánové, udělili, jí bude nesmírně slušet a ještě víc ji zatraktivní. Lucko, obrovská gratulace ode mě!!!
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: MISS SYMPATIE KUŘAČKA 2010

Příspěvekod muryru » středa 16. 2. 2011 13:13

Přiznám se, že i já bych rád viděl Lucii na medailových příčkách a klidně na i stupínku nejvyšším. Lucka je opravdu moc sympatická, o čemž jsme se mohli, já i antaric, mnohokrát přesvědčit od doby vzniku fotogalerie - ostatně o tom už napsal antaric.
Před pár týdny (bylo to v den vzniku mého fotosetu 26.ledna s Veronikou a Terezou) jsem s Lucií mluvil a informoval jsem jí, že to na titul Miss nejspíše nevypadá (Natálie měla už velký náskok), doufám že pro ní bude Miss Sympatie,
příjemným překvapením.

Co se týče Pavly a Miss Sympatie 2009, tak samozřejmě souhlasím, a klidně myslím můžeme Pavlu za Miss Sympatie 2009 považovat.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: MISS SYMPATIE KUŘAČKA 2010

Příspěvekod nob321ody » středa 16. 2. 2011 16:30

SUPER
můj názor /a názor celé naší kanceláře, 9 chlapů, jedna žena - naprosto jsme se shodli/-lucka měla být samozřejmě hned /těsně/druhá v Miss 2010 !! za jasnou favoritkou, která nakonec nevyhrála.

Jsem z té ankety o Miss dost nemile překvapen ...... více se k tomu nebudu vracet - miss 2010 pro mne definitivně skončila - do vlákna Miss 2010 raději nebudu ani psát....................
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: MISS SYMPATIE KUŘAČKA 2010

Příspěvekod antaric » středa 16. 2. 2011 17:24

nob321ody: Pokud se vás v kanceláři shodlo tolik, měli i oni šanci se zapojit a hlasovat. Hlavní kategorie Miss Kuřačka je přeci veřejná a ovlivňují ji uživatelé :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: MISS SYMPATIE KUŘAČKA 2010

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 16. 2. 2011 17:33

Vážení administrátoři,tak to jste mi udělali velkou radost a tímto i doufám,že Lucku budu také moct poznat osobně na srazu...A tímto Ti Lucko také samozřejmě blahopřeji...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: MISS SYMPATIE KUŘAČKA 2010

Příspěvekod MBL » středa 16. 2. 2011 21:09

Tak isto gratulujem, v semifinale som za Lucku hlasoval, ale skrz moznosti udelit len jeden hlas vo finale, som jej napokon hlas nedal (tak ako inym favoritkam) a nechal som na "kuzlo prveho pohladu", takze som podporil tohtorocnu vitazku. Kazdopadne, Luckyne fotky povazujem dodnes za jedny z najlepsich, hlavne jej fotku ktora je aj hore, v banneri :) Takze som s touto cenou stotozneny.
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: MISS SYMPATIE KUŘAČKA 2010

Příspěvekod LUTSiE » pátek 25. 2. 2011 1:13

Billda píše:Pánové administrátoři, moc vám děkuju za tuto nominaci. Lucku jsem chtěl vidět minimálně jako 1. vicemiss. Je skutečně moc sympatická (a i krásná). Navíc s ní bylo natočeno i video, zapojila se do diskuze i ve vláknu se svým fotosetem... Titul, který jste jí, pánové, udělili, jí bude nesmírně slušet a ještě víc ji zatraktivní. Lucko, obrovská gratulace ode mě!!!



Moc děkuji za gratulace a ovace :D
LUTSiE
nováček
 
Příspěvky: 7
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 17. 5. 2010

Re: MISS SYMPATIE KUŘAČKA 2010

Příspěvekod LUTSiE » pátek 25. 2. 2011 1:23

Přeji krásnou noc všem :)

Dnes jsem si přečetla e-mail od pánů administrátorů, takže jsem po delší době zavítala na kuřačky ... (pro mnoho práce není moc na to času - bohužel) ... jsem opravdu překvapená Miss Sympatií :) to jste mi kluci udělali radost :D ... i když, jak víte, jsem skromné děvče (vážně) ... čili už je pro mě posta umístění na 8. místě :) Nikdy jsem se žádných Miss neúčastnila (a ani téhle bych se nezúčastnila, nebýt přemluvena od vás dvou :D ) .... čili je to pro mě premiéra a milá ... už jen pro tolik milých slov od uživatelů webu ...

Sraz samozřejmě beru v potaz a odpovím Antaricovi na e-mail, které dny by se mi hodily (s druhou prací to není sranda skloubit, ale pokusím se vypsat možné datumy) :)

Moc vám všem děkuju za hlasy a sledování ... Je to moc milý a opravdu to potěší :) A vám kluci za special rubriku v podobě Miss sympatie :)

Takže přeji krásný přicházející víkend a ještě jednou moc děkuji za krásnou podporu v hlasování.

Lucie :)
LUTSiE
nováček
 
Příspěvky: 7
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 17. 5. 2010

Zpět na Miss Kuřačka 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron