Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Informace, zprávy a foto+video reporty ze živých setkání www.kuracky.cz a Smoking Dance Parties, korunovace Miss, soutěže atd.

Účast na živém setkání příznivců fóra a tématiky

Ano, mám zájem, rád(a) se zúčastním
13
50%
Ano, mám zájem, ale nevyhovuje mi lokalita (Praha)
4
15%
Ne, stydím se, nemám odvahu, necítím se na to, mám závazky apod.
8
31%
Ne, přijde mi to nevhodné, nepříslušné
1
4%
 
Celkem hlasů : 26

Živé setkání příznivců tématiky - duben 2009

Příspěvekod antaric » úterý 30. 12. 2008 23:14

Jak jsem psal ve vláknu na jaře 2008 u příležitosti prvního výročí založení diskuzního fóra,

viz viewtopic.php?t=473

objevil se i návrh na živé setkání příznivců tématiky. Tehdy jsme vlivem různých okolností nápad nedotahnuli do konce, chyběl i dostatečný katalyzátor akce, mezitím jsme se však s muryru víc sehráli osobně, takže jsme na setkání více připraveni (což byl i mnou vnímaný nutný předpoklad).

Nápad aktuálně oživila Tereza (pezatko), což je dostatečným podnětem a zárukou úspěchu, že se setkání uskuteční - nebudeme jen sami muži :-) Tímto bychom mohli potvrdit tři účastníky - Tereza, já (antaric) a muryru (zatím o tom ještě neví :-) ).

Další se můžete přidat - buď příspěvkem zde nebo hlasováním nahoře (vaše hlasy identifikuji, budu vědět, komu patří). Volby v odpovědích jsou stejné jako v původním vláknu, předpokládám, že mohla změnit situace i u vás, ať už v jednom nebo druhém směru. Takže prosím hlasujte znovu, pokud chcete - a berte to tak, že pokud 1. ano, budeme s vámi počítat v další domluvě.

Detaily k setkání - zatím jen stručně: Místo setkání se nemění, zůstává Praha (a je mi bohužel líto, že se nebudou moci účastnit vzdálenější, bylo vás dost). Čas a místo bude upřesněno mailem a přes SZ, až budeme znát okruh zájemců - domluvíme se a přizpůsobíme se navzájem, aby všem vyhovovalo co nejlépe. Termínově - odhad leden 2009, popř. únor.

Předpokládám, že to bude spíš menší komornější setkání, nemusíte se bát. Ostych není na místě, pokud si myslíte, že jste introverti, tak vás ujišťuji, to jsme asi všichni :-) Tady budete mezi svými a rozhodně se nebojte, že bychom si neměli co říct i jinak. Mělo by to být především lidské setkání. Pokud se nebudete cítit, můžete odejít i dříve. Prostředí restaurační, samozřejmě kuřácké ;-)

Chtěl bych připravit i nějaký menší program, resp. body setkání. Uvidíte sami, nápady se ještě budou rodit ;-) Mělo by to být hlavně příjemné a milé setkání, pro všechny. A kouřit se bude, dámy rozhodně.. ;-)

Budu se těšit, že se akce tentokrát uskuteční. Díky i za případné další vaše nápady a připomínky.
Naposledy upravil antaric dne sobota 28. 3. 2009 12:00, celkově upraveno 3
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » úterý 30. 12. 2008 23:24

No tak už to vím :-)
Samozřejmě výborný nápad, který plně podepisuji a těším se.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod JerryRose7 » pátek 9. 1. 2009 23:04

Sqělý nápad, rád poznám osobně někoho, kdo má stejnou "úchylku" jako já a problém s dojetím do Prahy vůbec nemám. Jen s prací, chtělo by to uspořádat někdy přes w/end, mám 2 volné w/endy za měsíc, čili já jsem pro.
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Přihláška na sraz

Příspěvekod David77 » pondělí 12. 1. 2009 22:02

Já se hlásím na sraz.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Příspěvekod antaric » pondělí 26. 1. 2009 17:59

Průběžná aktualizace - zatím se přihlásilo pět lidí plus ppss, který nezahlasoval nahoře. Zatím tedy šest, včetně pezatko, která je zatím jedinou zástupkyní něžného pohlaví a k tomu kuřačka (mmm...). S muryru to aktuálně termínové vidíme na únor, někdy po polovině, bude to i doba po ukončení soutěže Miss Kuřačka 2008. Průběžné výsledky naznačují, že pokud na setkání dorazíte, budete se moci setkat i přímo s vítězkou, v tomto směru provedeme i slavnostní vyhlášení a další formality (předání ceny, vylosování výherce atd.)

Ještě se můžete hlásit. Až přihlášky uzavřu, budeme komunikovat a dál se domlouvat mailem, ohledně místa a termínu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Strasidilko » pondělí 26. 1. 2009 18:27

taky se hlásim,ale nemůžu dopředu říct na sto procent jestli mi to vyjde :-)
Strasidilko
VIP uživatel
 
Příspěvky: 162
Obrázky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 6. 10. 2008
Bydliště: Kladno

Příspěvekod antaric » pondělí 26. 1. 2009 18:29

Strasidilko: To nevíme nikdo přesně dopředu :-), záleží, na čem se usneseme, až na to přijde konkrétně. Přihlášky tady jsou míněny, zda s vámi máme zkusit počítat, pak při domlouvání (to už bude mailem, mimo fórum).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » neděle 8. 2. 2009 14:17

Kdo z vás ještě má případně zájem se účastnit, máte ještě poslední možnost, během příštích dnů provedu uzávěrku a dál budu rozesílat informace už jen přes mail. Zatím je nás 7.

Mezitím si promýšlejte vaše časově možnosti, odteď do konce února. Kdy můžete, kdy ne, kdy se vám to hodí nejlépe. Pokud už z přihlášených víte, že určité dny určitě nebudete moct, napište mi to na na soukromou zprávu nebo mailem na antaric@kuracky.cz, díky, zohledním v plánech.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Uzávěrka

Příspěvekod antaric » pondělí 9. 2. 2009 21:09

Provedl jsem uzávěrku zájemců - všem vám sedmi jsem na vaši adresu zde v registraci rozeslal první informační e-mail.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

setkání

Příspěvekod rob » středa 4. 3. 2009 12:46

Už se uskutečnilo? šel bych ale neměl jsem kvůli škole vůbec čas na sledování webu. Tak snad někdy jindy. Rob
rob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 108
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 9. 6. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod muryru » středa 4. 3. 2009 12:50

Ještě se neuskutečnilo - kvůli omluvám důležitých osob se posunulo předběžně na sobotu 14.března.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » středa 4. 3. 2009 13:07

Doufám, že termín 14.3. bude už definitivní, nebude potřeba dál odkládat (účast záleží především na čtyřech klíčových osobách - muryru, já a pak dvě dámy - ti co dostávají moje info maily, už ví detaily).

Rob: Pokud se chceš opravdu účastnit, ještě mi to nějak potvrď (do mailu) - budeš dostávat další infomaily (mj. info o místu setkání, které tady nezveřejňuju).

Jinak všechno, co jsem zatím psal k setkání, platí.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » čtvrtek 12. 3. 2009 21:35

Došlo ke změně termínu, z důvodu absence jedné ze čtyř klíčových osob. Nový termín je sobota 28.3. Všichni přihlášení dostali již včera infomail s dalšími detaily.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » sobota 28. 3. 2009 12:02

Z důvodu nemoci bylo ve čtvrtek posunuto na další termín, na sobotu 18.4.2009. Všichni přihlášení jsou průběžně informováni mailem.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » pátek 17. 4. 2009 16:01

Tak přátelé, zítra na to jdeme, setkání se koná. Všechny podrobnosti dostali přihlášení mailem, případně i jinak.

Pokud někdo má nějaké dotazy nebo nejasnosti, směrujte mi je na mail antaric@kuracky.cz, odpovím vám ještě včas.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod georgina42 » sobota 18. 4. 2009 14:07

Škoda že to není až v květnu , ráda bych se přidala, ale to nevadí stejně bych byla v Praze jak Alenka v říši divů, přijela bych na Florenc a dál bych nevěděla co, jsem hrozný zmatkář.Tak jen doufám že se vám to bude líbit a že budete tu referovat, na příští setkání bych i eventuelně přijela také ale budu potřebovat průvodce.Kouření zdar .
georgina42
uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Žena
Registrován: 18. 2. 2009
Bydliště: Náchod

Příspěvekod Katmar » pondělí 20. 4. 2009 14:49

Ahoj, tak píšu první dojmy ze setkání.

Je to skvělé, že jsme se sešli. Vidět hlavní aktéry, organizátory a hybatele naživo je moc fajn a čest vaší práci. Sešlo se nás celkem 8 což je napoprvé docela slušný počet. Je potěšující, že dorazili také dvě ženy, které vždy takové setkání okoření. Setkání bylo perfektně připravné, včetně kvízu a dlaších zajímavostí ze světa serveru.

Jediným nedostatkem byla neúčast avizovaných missek (které účast předem potvrdili), což je jistě škoda (Zejména tedy jejich. - Protože si nemohli převzít ceny za vítězství :-)

Takže: Jen tak dál! Je dobře, že je na příště co vylepšit.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » pondělí 20. 4. 2009 16:02

Jsem rád, že jsem nebyl první, kdo napsal první dojmy ze setkání :-) Je to tak, skutečně jsme se přes mnohé odklady v sobotu 18.4. odpoledne až večer sešli - takže ti, co v to nevěřili, svou sázku prohráli :-)

Se setkáním jsem spokojený, děkuji všem, co přišli a byli. Mohli jsme se navzájem poznat i osobně, odbourat i určitou virtualizaci z internetového prostředí - umíme si lépe navzájem představit "kdo je na druhé straně drátů". Všichni jste byli moc milí a fajn, se zájmem, milí i lidsky, věřím, že nám bylo všem dobře. Byť připravený scénář setkání se z pochopitelných důvodů podařilo naplnit jen z části (aspoň něco zůstalo na jindy). Potěšilo mě, že jste projevili zájem i o další setkávání, která se určitě budou v nepravidelných intervalech opakovat, pravděpodobně na stejném místě.

Pokud jde o účast missek, až v neděli jsem se dověděl o náhlé vážné rodinné události, která na poslední chvíli znemožnila účast jedné z nich. S ohledem a citlivostí k ní nechci psát další detaily, nicméně ji všichni držme palce, pro to dobré.

Věříme, že ke korunovaci nakonec ještě dojde, v pravý čas a se vší oslavou, na některém z příštích setkání.

Příští setkání - jak jsme se předběžně domlouvali, by se mohlo konat pravděpodobně ještě do letních prázdnin, detaily ještě upřesníme. Zatím je jisté, že se uskuteční někdy ve všední den (pondělí až čtvrtek), nikoli o víkendu.

Věřím také, že řadu váhajících postupně přesvědčíme, že na sraz stojí za to přijít, že není se čeho bát, že je to naopak fajn, lidsky, i mimo téma, s možností navázat i osobní přátelství. Což je i jeden z cílů stránek a tématiky. Kromě toho všichni ti, co se dostaví, budou dostávat vylepšený status VIP+, který bude představovat určitou "osobní certifikaci setkáním" (podrobnosti brzy).

Pokud máte další nápady, co by se na setkáních mohlo dít, v rámci programu i mimo něj, tak je samozřejmě uvítám a zpracuji, abyste se měli na co těšit - díky.

Váš antaric - moderátor setkání
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Ája » pondělí 20. 4. 2009 17:55

Ahoj, setkání bylo opravdu fajn,
myslím, že není co dodat. Akorát nás holek tam bylo fakt málo.
Jsem ráda, že jsem tam nebyla sama, že dorazila i další odvážná kuřačka se kterou jsem se seznámila.
Těším se na další setkání.
Ája
Ája
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 8
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 4. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod muryru » pondělí 20. 4. 2009 18:45

Setkání se mi líbilo, také jsem rád poznal všechny přítomné, samí
příjemní a sympatičtí lidé - to mě potěšilo :-)
"Bohužel" jsem skepticky trefil počet přítomných - 8, ale jak píše
Katmar, příště to může být lepší.

O neúčasti missek a důvodu neúčasti jedné z nich už napsal antaric,
nezbývá než se k připojit a taktéž držím palce.
A věřím, že o korunovaci nepřijdeme a skutečně k ní dojde.

Co se týče nápadů, napoprvé jsem většinu programu
nechal na antaricovi (a má můj velký obdiv - zvládl to naprosto
perfektně), na příště si budu připravovat nějaké body do společného
scénáře i já :-), hlavně však doufám naplníme body scénáře týkající
se korunovace missek apod.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Další

Zpět na Živá setkání www.kuracky.cz - informace a reporty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: George a 2 návštevníků