Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Informace, zprávy a foto+video reporty ze živých setkání www.kuracky.cz a Smoking Dance Parties, korunovace Miss, soutěže atd.

Chcete se zúčastnit 2. živého setkání příznivců stránek?

Ano, rád(a) se zúčastním
8
47%
Ne, nezúčastním se, nemohu
8
47%
Ne, nezúčastním se, nechci
1
6%
 
Celkem hlasů : 17

2. živé setkání příznivců stránek - párty červen 2009

Příspěvekod antaric » sobota 23. 5. 2009 21:26

Protože 1. živé setkání příznivců stránek v dubnu mělo úspěch a přímo na místě jsme se domluvili, že další srazy a parties se značkou kuracky.cz mají smysl a rádi na ně dorazíte, jsem tu, abych zjistil předběžně vaší účast na druhém setkání. U kterého jsme se dohodli, že by bylo vhodné ještě před letními prázdninami, z mé strany pocitově kolem poloviny června, podle toho, jak mi upřesníte do mailu, kdy nemůžete či naopak můžete.

Zatím u ohlášek, které budu zasílat mailem, počítám s těmi, kteří na prvním srazu byli, případně aspoň se mnou komunikovali. Především u ostatních prosím, abyste zaškrtli svůj zájem nahoře v hlasování, zařadím vás pak do interního mailing listu (a svoji zde registrovanou mailovou schránku pak průběžně sledujte, ať vám to neuteče, jako se to stalo některým minule).

Předběžně tedy kolem širší poloviny června, na stejném místě jako minule (ti co nebyli, se místo dozví v mailu, je to restaurace na Praze 3). Bude to tentokrát nikoli o víkendu, ale vybraný den od pondělí do čtvrtka. Návrhy po dohodě upřesním. Bude to ve večerních hodinách, cca od 18:30.
Vím, že tentokrát zklameme mimopražské (sobota byla pro ně vhodnější), na druhou stranu dáme větší možnost těm pražským čí z blízkého okolí, kteří mívají víkendový program plnější. Týká se to i našich dvou missek, kterým účast v dubnu selhala. Pro mimopražské bude další větší příležitost na podzim, cca konec října, listopad, kdy v podzimnějším období setkání uskutečníme opět v sobotu.

Po minulých zkušenostech se už žádné odklady konat nebudou. Termín, který dohodneme, v širším konsensu, a zveřejním ho, bude platit. Kdo nakonec nebude moci, bude mít další možnost na podzim.

S muryru budeme opět chystat nějaký program, na toto další setkání, možná se dostane i na věci, které "zbyly" z minula (a mají větší význam při větší a vyrovnanější účasti). Především ale, bez ohledu na náplň, kterou vás chceme zaujmout a udělat setkání přitažlivější, jde především o lidské setkání fajn lidí, kteří si mají co říct i jinak. Proto, pokud váháte, určitě přijďte, minimálně poznat nás dva autory projektu, i jen tak popovídat, dozvědět se něco víc, něco popít, pojíst nebo i zakouřit :-) Minule to bylo opravdu fajn.

Budeme se těšit na vaše přihlášky. Pokud máte nějaké náměty či připomínky, můžete je sem připsat, případně mně do soukromé zprávy nebo na mail antaric@kuracky.cz.

Pokud jste nečetli informace k prvnímu setkání a ohlasy na něj, tak můžete ve vláknu:

viewtopic.php?t=1119

PS: Těším se, že se nás jednou dorazí tolik, že bude stát za to, takhle v létě, objednat i parník na Vltavě :-) Kdy by na něm nikdo nepoznal jestli pára jde z komína nebo od kuřaček a kuřáků na palubě :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod JerryRose7 » čtvrtek 4. 6. 2009 22:00

Ahoj všem, je mi líto, že jsem se nemohl prvního srazu zúčastnit, ačkoliv jsem potvrdil svou účast... Nikdy nevíte, co se stane, proto není dobré nic slibovat najisto. Na druhý sraz bych se však rád dostavil, pokud to bude možné jak po stránce časové, tak zároveň finanční. Zařídím si to tak, abych mohl s velkou pravděpodobností dorazit a těším se. JR.
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Příspěvekod antaric » pátek 5. 6. 2009 11:29

Zatím děkuji všem, co se přihlásili, další prosím se přihlašujte, pokud máte zájem nebo ve vás bublá zvědavost.

Zkusil jsem pozvat ještě jednoho hosta, zatím nemám potvrzeno (ale byl bych rád, kdyby dorazil, už jeho účast by byla námětem a programem setkání).

Budu psát přihlášeným mail, v brzké době, zatím mohu říct, že setkání bude v týdnu od 15. června nebo od 22. června. Dávám k dobru termíny 16., 17. a 18.6., s tím, že k termínu, kde se sejde nejvíc potvrzení, tak ten to bude. V týdnu od 22. mám ještě jednu akci-schůzi, ve středu 24.6., to určitě nebudu moci. Ti, kteří by preferovali poslední červnový týden mi navrhujte termíny mimo 24.6. - tady, mailem, soukromou zprávou).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » neděle 7. 6. 2009 10:33

Podle dosavadních ohlasů setkání zatím velmi pravděpodobně vypadá na středu 17. června 2009.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » úterý 16. 6. 2009 20:12

Zítra, tj. 17. června od 18h se v Praze 3 koná druhé setkání příznivců kuracky.cz, všichni přihlášení dostávali průběžně upřesnění do mailu. V případě nejasností a zájmu dalších mě kontaktujte na mail antaric@kuracky.cz
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » čtvrtek 18. 6. 2009 13:50

Děkujeme všem, kdo včera dorazili na předprázdninové setkání, bylo nám s vámi dobře a rádi jsme osobně poznali i další registrované uživatele. Děkujeme i za podněty a reakce.

Novými VIP+ uživateli se stávají rob a drevo - VIP+ status značí osobní certifikaci stránek kuracky.cz.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod milovník kuřaček » pondělí 22. 6. 2009 16:11

Bohužel,termín mi nevyhovoval:-( tak snad někdy příště-rád přijdu:-)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Zpět na Živá setkání www.kuracky.cz - informace a reporty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron