Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Informace, zprávy a foto+video reporty ze živých setkání www.kuracky.cz a Smoking Dance Parties, korunovace Miss, soutěže atd.

Účast na 3. živém setkání příznivců fóra a tématiky

Ano, mám zájem, rád(a) se zúčastním
19
73%
Ano, mám zájem, ale nevyhovuje mi lokalita (Praha)
4
15%
Ne, stydím se, nemám odvahu, necítím se na to, mám závazky apod.
3
12%
Ne, přijde mi to nevhodné, nepříslušné
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 26

Příspěvekod antaric » úterý 17. 11. 2009 21:55

I já se musím s odstupem pár dní také vyjádřit. Děkuji všem za pochvalné reakce, už i na místě jsem cítil, že to byl nejlepší sraz, jaký zatím byl. Laťka byla nastavena hodně vysoko, pro příští setkání. Moje poděkování patří všem, co dorazili, nejvíc pak oběma dámám - Tereze a Pavle, spolu s nimi dával sraz opravdu smysl (a pro které to nebylo snadné, v převažující mužské společnosti).

Jsem také rád, že se nám podařilo korunovat Miss Kuřačku 2008 - že jsme tedy mohli poctivě a se vším dotáhnout své sliby a koncept projektu, spolu s oceněním a dary.

A pak také chci poděkovat všem, co strpěli od odpoledne do večera i moje uvádění a moderování :-) Věřte mi, že ač to působilo jakkoli, nebylo to pro mě jednoduché.

Z akce vznikla spousta foto a video materiálu, kdo jste byl, tak víte, že to bylo místy až nepřehledné :-) Postupem času zpracujeme, budeme uvolňovat, samozřejmě s ohledem na domluvy, ne všechno půjde ven.

A nyní - řady již existujících držitelů VIP+ rozšiřují (nebo na něj povyšují) následující uživatelé:

Pavel, honza, siegurd, bobo, pezatko a pavculka-1987
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor

Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 18. 11. 2009 13:25

Tak sice už tu bylo téměř všechno řečeno,tak snad jen,že i mě se sraz velice líbil,jsem moc rád že jsem tam byl...Velké poděkování patří pořadatelům,kteří akci zvládli na výbornou a ještě větší poděkování patří přítomným dámám,které to neměly lehké...Ještě jednou díky moc a už aby tu byl další sraz:-)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel

Příspěvekod Pavel » středa 18. 11. 2009 19:57

milovníku kuřaček
Musím upřesnit.Dámy to neměly lehké jen kvůli mužské přesile ale jinak jsme si je tam hýčkali a budem hýčkat,protože ony jsou kořením našich setkání.Pavlo,Terezo,dík!
Pavel
VIP+ uživatel

Obrázky: 329
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod drevo » čtvrtek 19. 11. 2009 18:27

Bylo to velmi vydařené, skládám poklonu pořadatelům Antaricovi a Muryru. Příjemný podvečer. Škoda, že jsem musel odejít dřív a přišel o korunovaci. Ale nevadí, není všem dnům konec, jistě se zase při nějaké příležitosti setkáme.
drevo
VIP+ uživatel

Příspěvekod muryru » čtvrtek 19. 11. 2009 21:46

Všem, kteří čekají na fotomateriály ze srazu, z technických důvodů pravděpodobně postupně zveřejňovat o víkendu, video bude asi o něco později.
muryru
administrátor

Obrázky: 50729

Předchozí

Zpět na Živá setkání www.kuracky.cz - informace a reporty