Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Informace, zprávy a foto+video reporty ze živých setkání www.kuracky.cz a Smoking Dance Parties, korunovace Miss, soutěže atd.

Líbí se vám foto a video report ze 7. setkání? Zaškrtněte až 4 volby, z každé očíslované skupiny

1. Ano, líbí se mi moc
18
38%
1. Ano, líbí, ale spíš průměr
0
Žádná hlasování
1. Ne, nelíbí se mi
0
Žádná hlasování
2. Byl(a) jsem tam
4
9%
2. Škoda, že jsem tam nebyl(a)
4
9%
2. Stačí mi to zprostředkovaně
3
6%
3. Je dobře, že se taková setkání konají
10
21%
3. Nechápu, proč se srazy konají
0
Žádná hlasování
3. Je mi to jedno, nezajímá mě to
0
Žádná hlasování
4. Chci přijít příště
4
9%
4. Určitě příště nepřijdu
0
Žádná hlasování
4. Zatím nevím, ale nalákali jste mě...
4
9%
 
Celkem hlasů : 47

7. živé setkání www.kuracky.cz 2.4.2011 FOTO VIDEO report

Příspěvekod antaric » pátek 22. 4. 2011 22:32

Uplynuly již tři týdny od našeho 7. živého setkání, během tohoto času jsme pro vás zpracovali a připravili podrobný foto a video report, včetně úvodního slova shrnujícího dění na akci (a také uvádějící následující obrazový materiál).

Ještě jednou chci poděkovat všem, kdo se setkání zúčastnili, i všem, kdo se na jeho úspěchu aktivně podíleli. Akce se velmi zdařila a při pokusu porovnávat toto a libovolné z předchozích je velmi těžké posoudit, které setkání bylo nejlepší. Každé bylo skvělé něčím jiným, nejinak je tomu tentokrát (a samozřejmě nejvíce záleží vždy na přítomných lidech).

Poděkování patří i Liliyi, která na svou korunovaci dorazila spolu se svou kamarádkou Oleseou (s tou se můžete setkat jak na snímcích v tomto vláknu, tak i v samostatném jen přímo jejím - vstupuje jako účastnice do letošní soutěže Miss Kuřačka 2011). Nedorazily naopak missky Lucie a Natálie, které se i přes původní příslib a domluvu na pro ně vhodný termín musely na poslední chvíli omluvit. S jejich účastí se pokusíme počítat na některé z dalších akcí.

Novinkou tohoto setkání byla instalovaná tabule-pozadí v našich barvách (černo-červená) spolu s naším logem. Tabule o rozměrech 2.5m x 2.5m, která svou mohutností evokovala, že už jsme dosáhli nějakého stupně profesionality, úrovně a serióznosti. Za tabuli patří velké poděkování přitomným Katmarovi a Áje (firma Bonoart), kteří nám ji vyrobili a věnovali jako sponzorský dar. Splnili nám jeden z našich snů. Tabule nám byla společníkem po celou dobu setkání a sloužila především jako dekorace při fotografování a natáčení - narazíte na ní na většině snímků. Setkáte se s ní i na dalších naších akcích, pokud přijdete i osobně, tak se ji budete moci i dotknout, případně se se mnou před ní vyfotografovat :-) Já si s ní užil i své chvíle, když jsem se s ní téměr i radostí objímal :-) viz snímky skoro na samém konci tohoto reportu.

První dějová část setkání se týkala mého úvodu, ve kterém jsem nastínil program večera a také jsem částečně odkryl detaily naší příští nejbližší živé akce. Ta bude jiného druhu, než jsme zatím pořádali. Ti, co byli na místě, se dověděli více, pro vás ostatní zatím jen prozradím název - Smoking Dance Party. Půjde o akci, která je aktuálně plánována na konec května 2011, detaily se dovíte postupně během dalších týdnů (mezitím můžete hádat, o co půjde, případně nám tím dát další námět).

Hlavní část programu následovala v podobě korunovace 1. vicemiss Kuřačka 2010, kterou se na základě vašeho uživatelského hlasování od prosince 2010 do února 2011 stala Liliya. Ačkoli ji mnozí přáli úspěch nejvyšší, tedy stanout na samém vrcholu. Vlastnímu usazení korunky na hlavu královny krásy Liliye předcházela novinka v podobě stužkování (dvoulisté černá-červená, s nápisem Miss Kuřačka a na druhém listu www.kuracky.cz; ne v úplném detailu, ale na některých fotkách můžete prohlédnout). Následovalo předání darů, mezi niž patřil především avizovaný karton oblíbených cigaret (Liliya si přála Davidoff Gold Slims), zapalovač vyšší třídy a kniha Radosti kouření. K obřadu také již tradičně patřilo pózování s autory projektu - tedy se mnou antaricem, popřípadě ve třech i s muryru. Tradiční bylo také následovné natočení medailonku - rozhovoru, ve kterém jsem se několika otázkami vyptal Liliye na její "kuřácký životopis". Natočené video je také pro VIP uživatele příležitostí vidět nejen krásu a půvab Liliye, ale také slyšet i její hlas.

Narozeniny slavíme každý rok 23. 3., ale letos poprvé jsme se je rozhodli připomenout navenek více okázale a slavnostně. Tady patří speciální dík wattin, která má přání a sny převedla dokonale v realitu a vylepšila je o víc, než bych si mohl pomyslet. Díky ní jsme měli naprosto stylový dort, jehož podobu když jsem dával někomu hádat, tak velmi často to trefil. Ano, je to dort-roláda, ve tvaru cigarety :-) spolu s nápisem-adresou našich stránek. Dále lepší nepopisovat, fotky níže zachycují realitu nejlépe. Našimi společníky byly i balónky, na některých fotkách vidíte i jeden přímo ve tvaru čtyřky (ano, existujeme už 4 roky).

Narozeninovou oslavu jsem zahájil svou promluvou a připomenutím doby oněch čtyř let, co pro nás znamenaly a kam jsme se dodnes dostali. Zlaté vyvrcholení pak přišlo prostřednictvím zapálení fontánek na dortu, měli jsme na pár chvili působivý pyrotechnický efekt :-) Kterého se zalekly i cigarety zavěšené na balonku, který jsem v tu chvíli držel :-)

Než jsme měli pokračovat dál, tak přišel okamžik, o kterém jsem dopředu nevěděl a jako překvapení mi ho s ostatními připravil muryru :-) Poděkoval mi veřejně za všechny za všechno to, co pro stránky dělám, spolu s darem pro mě. Ačkoli to není na foto a video příliš vizuálně znát, přiznám se, že mě to velmi dojalo - za to vám velmi děkuji, udělali jste mi radost.

Pak měl následovat okamžik, kdy jsem měl zhostit krájení dortu. Přišlo mi to ovšem jako velká škoda, taková nádhera. Co udělat? Po pár (i vtipných) návrzích (které také uslyšíte ve videu) jsem se přecijen chopil nože a začal nadělovat, za pomoci Liliye, která roznášela na talířcích nám všem zúčastněným. Věřte, chutnal skvěle!

Na mnohých předchozích setkáních jsme pro účastníky připravovali soutěž, kterou jsme volili formou hádankového kvízu s 20 otázkami (s fotkami na projektoru). Tentokrát jsme na soutěž šli jinak - chtěli jsme více zapojit přítomné kuřačky a vtáhnout je více do děje, spolu se zábavou. Připravili jsme pro ně několik dovednostních disciplín, ve kterých měli prokázat, jak se poperou s některými více nebo méně praktickými záležitostmi :-) Soutěže se účastnily tři kuračky - Liliya, Olesea a Anička. A ačkoli jsem každou disciplínu nějak hodnotil a bodoval, tak přesto jsem každé z nich slíbil krabičku cigaret, pokud disciplínami nějak proplují :-) Pro přehlednost vám soutěže rozepíšu po bodech, stálo to za to :-)

  • Tvorba kouřových bublin bublifukem - zde kuřačky dostaly do rukou bublifuk a jejích úkolem bylo foukat bubliny naplněné kouřem. Olesea tuto část vynechala, možná věděla proč, protože i přes laický pohled se nejednalo zrovna o lehký úkol :-) Nicméně jako trénink to stálo za to, vizuálně vděčné a navíc to byl úvod k dalším legracím :-) Bubliny jsme nepočítali, ale Liliya jich zvládla daleko více než Anička :-)
  • Nafukování balónku vydechovaným kouřem - každá z kuřaček dostala svůj prázdný balónek (shodou okolností s narozeninovou číslicí 4) a úkolem bylo co nejlépe nafouknout ho pomocí kouře ze své cigarety, resp. ze svých plic s kouřem. Všechny v zásadě plnily svůj balonek podobným tempem, na Aničce ale však bylo vidět, že do toho dává všechno :-) Jak tato disciplína měla skončit? To jsem dopředu nevěděli :-) Rozhodli jsme se, že prasknutím balonku a to ne jeho nadměrným nafouknutím, ale propálením cigaretou :-) Mělo to svůj akustický efekt (nelekněte se ho ve videu) plus balónky zanechaly svůj "kouřový mrak", nejviditelněji Aničce :-) Tuto disciplínu naše kuřačky zvládly dobře.
  • Rozbalení krabičky cigaret, vytažení a zapálení sirkami - ale pozor, se zavázanýma očima! - kuřačkám jsme chtěli přinést také jednu záhadnou a tajemnou disciplínu, přičemž s očima zavázanýma šátkem se ale může jednat o nácvik praktické dovednosti, použitelnou později třeba ve tmě :-) Celkem s přehledem úkol zvládly Liliya a Olesea, kdy především nejtěžší část v podobě zapálení konečku cigarety sirkou poslepu překonaly díky Katmarovým hlasovým nápovědám :-) Nicméně Katmar radil všem, takže to bylo fér - bohužel to nebylo platné Aničce, která další boj po třetí netrefené a shořelé sirce vzdala :-) U Liliye a Olesey ale úkol pokračoval dál - po úspěšném zapálení nemělo už dál smysl mít zavázené oči - šátek jsem tedy odstraňoval a od této chvíle až do konce cigarety měly kuřačky kouřit co nejpomaleji, tedy na efekt (pomalost se v tomto směru podepsala i na délce části videa, kterou jsem zárměrně nesestříhával).
  • Rozborka-sborka - termín známý spíše z vojenského prostředí, jsme se rozhodli přenést do podoby vyndání všech cigaret z krabičky a zase naskládání všech zpět. Zdá se to být jako primitivní úkol, nicméně jsme tušili, že s delšími nehtíky to nemusí být až tak jednoduché :-) Byl to závod na čas, rozdíly byly, ale která zvítězila a která byla poslední? Zjistěte si to sami ve videu :-)
  • Nejvyšší stavba z cigaret - "pyramida" - další a poslední úkol, u kterého jsme také nechali odpočinout plicím našich kuřaček, bylo ze zbylých cigaret ze třetího úkolu (19 v krabičce) postavit co nejvyšší stavbu, pravděpodobně ve tvaru pyramidy. Měl jsem v hlavě jeden nápad, jakým způsobem se dá postavit nejvyšší objekt :-) ale žádnou z kuřaček to nenapadlo, všechny se opravdu pustily do klasické pyramidy. Anička vyhrála, protože si pomohla jedním trikem :-) Ohledně mého nápadu - určitě by se tím dala postavit vyšší budova, ale možná jen teoreticky :-) Musím si to sám vyzkoušet a pak vám třeba napíšu. Nebo ne - bude to tajemství :-)

Pokud vás soutěže zaujaly a považujete je za dobrý nápad, napište nám o tom v tomto vláknu. Zvlášť pokud máte nápady na další disciplíny - všechny rozumné-použitelné rádi uskutečníme příště. Díky pak i za jakékoli ohlasy na sraz, resp. tento report.

Na srazu se dělo i mnoho dalšího, kdo byl, ví, že to bylo fajn, a nelitoval své účasti. Ne na všechno je prostor to tady vypisovat, i tak jsem se rozepsal až přespříliš (aspoň vidíte, jak výborný dojem to ve mně zanechalo). Platí jen jediné - přijďte příště i vy, kdo jste nebyli, a zažijete to všechno. Pamatujte na to, že "nechtít je horší než nemoct". A pokud nemáte čas? Pak vězte, že čas nikdy nebude a nezbyde. Čas si musíte udělat. "Nechtít je horší než nemoct."

Závěrem reportu chci poděkovat i těm, kteří na místě zvěčňovali okamžiky fotoaparáty a kamerou - muryru, milovníkovi kuřaček a Katmarovi.

Užijte si následující snímky a pokud máte přístup k videím, rozhodně si je nenechte ujít a přehrajte si je - tentokrát mají výrazně větší hodnotu než kdykoli jindy. Je v nich spousta skvělých hlášek a komentářů, navíc i spousta věcí nezachytitelných foťákem (promluvy, fontánky, korunovace a zejména soutěže).

Těšíme se s vámi na dalších živých setkáních. Nejbližší bude formou jiné - čeká nás Smoking Dance Party.

antaric - moderátor 7. živého setkání


Korunovace 1. vicemiss Kuřačka 2010 - Liliya
fotoset Katmar:
1534615347153481534915350
1535115352153531535415355
1535615357153581535915360
1536115362153631536415365
1536615367153681536915370
1537115372153731537415375
1537615377153781537915380
1538115382153831538415385
1538615387153881538915390
1539115392153931539415395


1540615407154081540915410
1541115412154131541415415
1541615417154181541915420
1542115422154231542415425
1542615427154281542915430
1543115432154331543415435
1543615437154381543915440
15441
Olympus E620 + Olympus Zuiko Digital ED 12-60 SWD

Odkaz ke staženíVelikostDélkaPopis videa
110402liliyaK.wmv 118.0 MB7:39Vlastní korunovace, stužkování, předání darů a pózování
110402liliyaP.wmv 34.3 MB2:13Pózování vítězky před stěnou www.kuracky.cz
110402liliyaM.wmv 95.3 MB6:11Medailonek - rozhovor natočený s Liliyí
formát: Windows Media Video 9, 1024x576, 2000 kbps, 30fps, audio
Oslava 4. narozenin www.kuracky.cz
fotoset Katmar:
1545115452154531545415455
1545615457154581545915460
1546115462154631546415465
1546615467154681546915470
1547115472154731547415475
1547615477154781547915480
1548115482154831548415485
1548615487154881548915490
Olympus E620 + Olympus Zuiko Digital ED 12-60 SWD

Odkaz ke staženíVelikostDélkaPopis videa
110402narozeniny.wmv 152.0 MB9:52Slovo autorů, tryskající fontánky, balonky, narozeninový dort
formát: Windows Media Video 9, 1024x576, 2000 kbps, 30fps, audio
Dovednostní soutěže pro kuřačky
Tvorba kouřových bublin s bublifukem:
fotoset Katmar & antaric:
1550315504155051550615507
1550815509155101551115512
1551315514155151551615517
1551815519155201552115522
1552315524


Nafukování balónků vydechovaným cigaretovým kouřem:
fotoset Katmar & antaric:
1552515526155271552815529
1553015531155321553315534
1553515536155371553815539
1554015541155421554315544
155451554615547


Se zavázaným šátkem naslepo - rozbalit krabičku cigaret, vytáhnout cigaretu, zapálit sirkou a začít kouřit. Poté šátek rozvážeme a kuřačky kouří naopak co nejpomaleji, na čas:
fotoset Katmar & antaric:
1554815549155501555115552
1555315554155551555615557
155581555915560


Postavit co nejvyšší stavbu z cigaret (krabička) - "pyramida":
fotoset Katmar & antaric:
1556115562155631556415565
15566
Olympus E620 + Olympus Zuiko Digital ED 12-60 SWD

Odkaz ke staženíVelikostDélkaPopis videa
110402souteze.wmv 380.0 MB24:37Soutěž s bublifukem, nafukování balónků, jejich destrukce, zapalování cigarety naslepo se šátkem, rozborka a sborka krabičky cigaret, stavba nejvyšší pyramidy z cigaret
formát: Windows Media Video 9, 1024x576, 2000 kbps, 30fps, audio
Prezentace stěny www.kuracky.cz a ostatní foto + video
fotoset Katmar & antaric:
1549115492154931549415495
1549615497154981549915500
1550115502
Olympus E620 + Olympus Zuiko Digital ED 12-60 SWD

Odkaz ke staženíVelikostDélkaPopis videa
110402sraz.wmv 77.8 MB5:02Zbylé záběry ze srazu, program, Liliya
formát: Windows Media Video 9, 1024x576, 2000 kbps, 30fps, audio
Kuřačka Olesea
Více najdete v jejím samostatném vláknu:

viewtopic.php?t=2224
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2991
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 7. živé setkání www.kuracky.cz 2.4.2011 FOTO VIDEO report

Příspěvekod muryru » pátek 22. 4. 2011 22:51

fotoset muryru

Kuřačka Liliya - korunovace + focení během natáčení medailonku (doplňující fotogalerie)
1558015581155821558315584
1558515586155871558815589
1559015607156081560915610
1561115612156131561415615
1561615617156181561915620
1562115622156231562415625
1562615627156281562915630
1563115632156331563415635
1563615637156381563915640
1564115642156431564415645
1564615647156481564915650
1565115652156531565415655
1565615657156581565915660
1566115663156641566515666
1566715668156691567015671
1567215673156741567515676
1567715713157141571515716
157171571815719157201572115722

dovednostní soutěže pro kuřačky - doplňující fotogalerie
15723157241572515726157271572815729157301573115732
1573315734157351573615737
1573815739157401574115742
1574315744157451574615747
1574815749157501575115752
1575315754157551575615757
1575815759157601576115762
1576315764157651576615767
1576815769157701577115772
15773157741577515776
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: 7. živé setkání www.kuracky.cz 2.4.2011 FOTO VIDEO report

Příspěvekod johngr70 » pondělí 25. 4. 2011 8:37

Thank you very much! It is very nice to see Liliya again. She is very hot in my opinion. I hope we will see more of her in future. Will there be more of the winner Natalie too? I love your contests. I have never seen it before and it is a very good idea.
johngr70
nováček
 
Příspěvky: 7
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 14. 1. 2011

Re: 7. živé setkání www.kuracky.cz 2.4.2011 FOTO VIDEO report

Příspěvekod antaric » neděle 12. 6. 2011 13:53

johngr70: You will see Liliya again, in the coming report from the Smoking Dance Party (on 28/05/2011). Natalia - we hope we will see her in autumn 2011, she was busy this spring.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2991
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Živá setkání www.kuracky.cz - informace a reporty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník