Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Hlasování o nejsympatičtější kuřačku roku, z autorských fotografií. Informace, nominace, finále

Anketa končí za pondělí 16. 1. 2012 22:16

Finálové hlasování Miss Kuřačka 2011 - vaše volba

Miss 001 Karin
20
13%
Miss 002 Tereza
38
25%
Miss 003 Hanka
9
6%
Miss 004 Tereza
11
7%
Miss 005 Eliška
5
3%
Miss 009 Petra
13
9%
Miss 010 Alžběta
18
12%
Miss 011 Tereza
12
8%
Miss 012 Jana
14
9%
Miss 028 Anna
10
7%
 
Celkem hlasů : 150

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod muryru » sobota 4. 2. 2012 23:43

Billda: No, Natálka jsem doufal, že bude nějaké příště, bohužel to (asi definitivně) dopadlo, tak jak to dopadlo.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod Katmar » neděle 5. 2. 2012 12:05

muryru: Koukám zpětně na Denisu 15 a máš pravdu, je to fakt kočka...
Tento příklad však jenom potvrzuje, co jsem psal již dříve - Pečlivá příprava, vizáž, líčení, oblečení, pózy, atraktivní prostředí, doplňky a také samotný "zájem se umístit" je pro výsledek důležitý. Toto je zvláště vidět na Alžbětě, jíž její zájem a práce na tom "být dobrá" posunuje výš jistě o několik příček (v porovnání s tím, kdyby na to kašlala).
Pro lepší umístění musí kuřačka také něco udělat!
Vy ji k tomu dáte možnost, prostor, váš zájem, vaši snahu. Část práce je však také na její straně.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod robikonn » pondělí 6. 2. 2012 22:02

to muryru: "Samotného by mě zajímalo, je-li pro vás příznivce důležité, jak je fotoprezentace kuřačky podána, nebo jestli spíš rozhoduje krása a sympatie k dané kuřačce"
Zdokonalování umělecké kvality fotografií je určitě pozitivní a je to znát, ale já osobně si myslím, že nejvěší kouzlo je v dívkách samotných, v jejich výrazu, sympatičnosti. Také v příběhu toho focení samotného a důležité jsou i odpovědi v dotazníku. Není nad přirozenost a autentičnost, stylizované série jsou pro mne až na druhém místě.

Zajímalo by mne, jaká je úspěšnost při oslovování dívek (na ulici, v baru, parku apod.) a zda se s lety mění - jak psal antaric v tom překvapivém (v dobrém slova smyslu) článku u příležitosti smrti V.H., že se společnost v poslední době mění a uzavírá a že jsou si lidé stále vzdálenější..

Jinak děkuji za to, co jste tu vybudovali a hodně zdaru do dalšího ročníku.
robikonn
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 15
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 8. 2011

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod antaric » pondělí 6. 2. 2012 22:19

robikonn: Možná muryru onu mou stylizaci či posouvání směrem blíže k fotomodellingu trochu démonizuje :-) možná si vědom rozdílů mezi fotkami a jejich zpracování, potažmo technickými možnostmi. Pokud říkáš, že není nad přirozenost a autentičnost, pak ovšem je potřeba asi význam posunout dál. Už to, že žena ví, že je focená, ji automaticky posouvá do nepřirozenosti. Není to přeci tak? Aby byly fotky dokonale autentické, pak to musí být formou skrytého focení a paparazzi. A bude to skutečně přirozené. Cokoli jiného, tedy že to probíhá s vědomím kuřačky, že je focena, tak je nepřirozené. V tomto směru je rozdíl mezi mým focením a focením muryru prakticky minimální, z hlediska přirozenosti.
Tak jak vnímám já fotomodelling ve svém pojetí nebo stylizaci - říkejte si tomu, jak chcete - tak ho vnímám především jako souhrn pouček a zkušeností, jak na ženě zdůraznit přednosti a potlačit nedokonalosti. Všichni kdo aspoň trochu něco víte o fotografii, tak proces fotografování je přenos trojrozměrného světa do dvojrozměrného. K tomu máme přístroje na různém stupni dokonalosti, ale ne nikdy dokonalé. Zcela limitujícím faktorem je SVĚTLO. Bez světla nezmůžete nic. Fotografujete - hrajete si se světlem. Je dobré, když necháte namodelovat světlo na ženu hezky, lichotivě a ne nelichotivě. Stejně tak si ji natočit bokem, aby byla štíhlejší. Nebo vypadala, že má delší nohy, resp. obráceně ji optika nezkreslovala a nezkracovala a netloustla. Lidé umí fotit tak, že si pak dotyční myslí, že jsou nefotogeničtí. Je to o něčem jiném, je to i v hlavě. To není primárně o fotomodellingu a podobných ambicí, to je o vyzdvižení a podtržení krásy.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod antaric » pondělí 6. 2. 2012 22:36

robikonn píše:aká je úspěšnost při oslovování dívek (na ulici, v baru, parku apod.) a zda se s lety mění - jak psal antaric v tom překvapivém (v dobrém slova smyslu) článku u příležitosti smrti V.H., že se společnost v poslední době mění a uzavírá a že jsou si lidé stále vzdálenější..

Ano, řekl bych, i sám za ty roky, co jsem s muryru v terénu také, že to je těžší než to bývalo, v něčem ano (ale rozdíl zas není řádový). Právě to jsem ve svém předvánočním poselství měl také na mysli, reflexi z terénu, lidskou zkušenost s reakcemi, vlídnost, porozumění apod. Na druhou stranu je ovšem zkušenost stejná všude ve společnosti, netýká se jen kuřaček.

Muryru stále více vzpomíná na první ročníky (2007 a zejména 2008), kdy mu řada věcí šla tak snadno až samo, ve srovnání s dneškem. Na druhou stranu lze něco přičíst i tomu, že práci pro kuřačky děláme více systematicky, pořádně, i kontakt v terénu je víc připravený a precizovaný. Možná si tak za něco můžeme i sami :-) A také i vlastní focení a zpracování je náročnější prací než dřív, také dobře víte, že už málokdo zveřejňujeme fotky a video bezprostředně v den nafocení. Patrně si také více vybíráme, koho oslovíme - sami si možná všichni z posledních ročníků pamatujete výraznější tváře a osobnosti kuřaček než z ročníků prvních.

Pokud jde o procentní úspěšnost, číslo mám odhadem zprůměrované a vím ho, někde jsme ho naznačili, ale přesně ho tady (znovu) neřekneme, do jisté míry je to i "výrobní" tajemství. Na druhou stranu naše úspěšnost je i přes netypičnost a ojedinělost tématu srovnatelná/stejná s jakoukoli jinou činností, kde se využívá spolupráce s lidmi a jejich ochota a angažovanost (případně i daleko více marketingově podpořená). Či-li jde relativně o solidní úspěch.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod Blago » pondělí 6. 2. 2012 23:41

To murymu : "Samotného by mě zajímalo, je-li pro vás příznivce důležité, jak je fotoprezentace kuřačky podána, nebo jestli spíš rozhoduje krása a sympatie k dané kuřačce"

Především záleží na jiskře modelu ale jak všichni víme, hned za tím je dovednost přenést tu jiskru dál. Je to jako s filmem, když je hodně dobrý, rád se na něj podívám i ve velmi špatné kvalitě obrazu, ale budu mít mnohem lepší zážitek při kvalitním rozllišení, jemné adekvátně veliké obrazovce a čistém zvuku z audiofilských sluchátek. (Ale zas nemám rád když někdo rovnou smaže snímek který je trochu mázlý, možná právě ten může být ten nejlepší.) Například Alžbětu, pro kterou jsem nakonec hlasoval jsem v prvním kole ani neobodoval, ale v druhém kole, když jsem to procházel důkladně, právě zvítězila i proto, jaký měla do detailu propracovaný fotoset.Skoro mám pocit, jako by se podařilo do fotek prosáknout její povahu... Samozřejmě ještě jiný zážitek pravděpodobně mají návštěvníci kteří shlédnou video, ale na fotografii je stejně něco zajímavé- dá vám čas na myšlení...
Ale rozhodně sebelepším zpracováním neuvařím z vody vynikající oběd o třech chodech. můžu se o to pokusit, ale většinou to nakonec vyleze ven - a to je právě to důležité už na výběru .
Každopádně si vážím si toho co děláte a jak to děláte. Oceňuji kvalitu snímků i za zhoršených světelných podmínek a hlavně ten náboj hledat stále dál. Taky se mi obecně líbí prostředí jaké vybíráte pro expozici. Takže přeji ať se nám v novém roce naskytne hojně příležitostí. ;) Zdraví Blago.
Blago
uživatel
 
Příspěvky: 20
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 4. 2009

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod muryru » úterý 7. 2. 2012 0:36

robikonn: Přesně tak, jak to píšeš, to vnímám já, prakticky doslova, k tomu není víc co dodat. Každopádně si myslím, že různost pojetí je jedině k dobru věci a ukázalo se, že publikum na nové prvky naší práce slyší - viz finálová
desítka Miss. Kdyby tomu tak nebylo, možná bych přihodil nějaké argumenty :-)
antaric: Technické možnosti Tvého vybavení - to vidí každý, zaplaťpánbu že máme tuto možnost, rozdíl musí být
znát, vysoko nastavená laťka. Zároveň mi jsou bližší reflexe našich fotoprezentací, které vnímají hlavně co je na fotce, danou kuřačku a její autentické podání, než pitvání technických detailů a uměleckého pojetí - vždycky asi
zůstanu tím "prasákem" :-)
Co se týče té přirozenosti, máš pravdu, že jsme vybudovali svůj styl, který není tedy formou skrytého a paparazzi
focení, zároveň je však poměrně civilní - reálné kuřačky, v oblečení a image, v jakém jsme je oslovili, natotíme
v mnoha různých pohledech a variantách, plus je-li možnost, tak i něco pestřejšího navíc. Tohle skutečně děláme
oba podobně, samozřejmě já s horším technickým vybavením. Měl jsem spíš namysli Tvou čím dál větší oblibu v pózování ve vyloženě modelingových, až gymnastických pozicích, v jakých bychom při skrytém focení nebo pozorování určitě dívky nemohli spatřit, to mi není až tak blízké, stejně tak jako nejsem příznivcem cigaretových špiček (fakt by mě víc bavilo, kdyby Alžběta i Hanka ležící na baru - taky stylizace, ale musí se uznat, že prostě moc pěkná - kouřily
normální cigaretu). Já jsem spíš příznivec reál připomínajícího pojetí, antaric je určitě modelingovější i co se týká
práce s tělem a pohybem modelky, mě zas někdy láká taková jakoby kuřácká vulgarita, což je taky vlastně stylizace (jeden z příkladů : "dej si cigaretu mezi rty bez držení rukou -dangling-, potáhni a hodně vyfoukni").
Ale to jsou banální záležitosti, žádné démonizování "posunu k modelingu" moc se mi líbí jak to antaric dělá, a má vlastní práce pro kuřačky mně baví, a moc to nerozlišuju, jsme tým, a jsem rád, že se zapojují i další.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod muryru » úterý 7. 2. 2012 0:51

Díky robikonnovi a blago za pochvalná slova, moc si jich vážíme a snad nastolenou laťku přinenejmenším
udržíme.....
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod antaric » úterý 7. 2. 2012 21:41

robikonn, blago: Děkuji i já ještě za vaše uznání, pochvalu. Jakákoli taková zpětná vazba je povzbuzení, i od vás dalších - je vidět, že publikum máme opravdu široké. Jsme rádi za tuto interakci - vědět, co si myslíte, co vyzdvihujete, i slyšet vaše přání a hodnocení.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod robikonn » úterý 7. 2. 2012 22:15

ano, asi tak jak píše muryru - reál připomínající pojetí - to je to, co jsem chtěl vyjádřit, když jsem psal o přirozenosti, neměl jsem na mysli candid foto. Je pravda, že když se dívka nechá fotit, je v tom jistá nepřirozenost, ale i to se dá nastylizovat, aby to vypadalo nenuceně..např. z fotosetu alžběty jsou nejlepší fotky v parku v civilním oblečení, když se například dívá ne přímo do záběru, jako by tam byla sama apod..cigaretové špičky a pózy na baru také nejsou moje káva, snad se antaric nenaštve :-)
Nicméně, když se nad tím zamyslím co nejobecněji, je vidět, že tu nejde jen a pouze o fetish; ten přesah, ať už jde o fotografické dovednosti, hru se světlem, nebo o přemýšlení nad lidmi a jejich povahou, je zřejmý - alespoň z vašich odpovědí - a to je super.
robikonn
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 15
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 8. 2011

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod Billda » úterý 7. 2. 2012 22:49

robikonn píše:cigaretové špičky a pózy na baru také nejsou moje káva, snad se antaric nenaštve :-)


No tak to ti teda garantuju, že se rozhodně antaric naštve: pokud už ne pro to, že jsi dostatečně neocenil jeho aranžmá se špičkou na baru, pak ROZHODNĚ proto, že jsi před ním zašermoval klišovitým výrazem o kávě :D :D :D :D :D :D
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod antaric » úterý 7. 2. 2012 23:07

robikonn: Já věřím, že řeč o gymnastice, kterou nastínil muryru, je už hodně velká a přehnaná nadsázka :-) Samozřejmě při fotografování experimentuji, bez pokusů, snahy a přemýšlení nemůže být žádného vývoje a pokroku. Každá z žen je jinak tvárná, některá to v sobě má rovnou, některá ne. Tvrdá Y s upaženýma rukama opravdu fotit nechci, za to bych se styděl :-) Opačně také - křečovité pózy také vyhazuji (zejména z úvodu focení, kdy ještě není uvolněnost obou stran). Opakuji znovu - jde o vyzdvihování předností, partií, vyjádření svou vnější polohou i polohu vnitřní. (A může tam být i vulgarita či tvrdost - proč myslíš, muryru, že jsem chtěl dangling u Edity při kulečníku? je to modellingová stylizace nebo není? co to vlastně je?).

Občas pochopitelně vyfotím něco, co nepoužiju vůbec nebo bych s odstupem (který v první chvíli nemám) později nepoužil. Na svých fotkách vidím i chyby, snažím se je neopakovat. Přemýšlím u toho i při zpracování doma (1 fotoset = i několik hodin). Kromě toho - samotné focení obvykle vzniká ve velmi stísněných časových podmínkách, kdy "není čas na hrdinství" - pokud jsou podle vás fotky povedené, pak se vlastně jedná o mistrovské dílo (u mě to komplikuje ještě fakt, že střídám přístroje - zrcadlovku a kameru).

Focení s Alžbětou bylo výjimečné v několika směrech, nejen časovým rozměrem. Za tři a půl hodiny společně strávené doby se naučí fotograf a fotografovaná komunikovat, sdílet, navodit atmosféru, přijímat myšlenky, uvolnit se, porozumět, co se má ve fotkách objevit. A stejně jako vždy, i tady platilo, že možná nejlepší fotky vznikly na konec. Nezapomeňte taky na odvahu Alžběty, byl konec října a ona se fotila takto nalehko, bylo větrno a kolem 8 stupňů. Byla jí očividně zima, ale byla statečná - chtěla dokázat krásné fotky. Profesně baletem vycepovaná vydržet.

Špičky - jde o stylizaci a bylo to na (nadšené) přání jak Alžběty, tak i Hanky. Inspirace byla v Kafe, bar a nikotin, ve spojení s Markétou Konvičkovou (její fotka mi přišla fakt povedená). Jednak jsem rád vyhověl a jednak CHCI rozšiřovat záběr témat. Chci fotit i to, co se může líbit i ostatním, dát do toho svou vůli, naučil jsem se u toho méně myslet na sebe. Přijde mi to i víc profesionální. Podstatu krásy chci desubjektivizovat. Protože jak i píšeš, není to jen o fotografování kuřaček, je to o něčem víc. A tohle něco víc je taky přidaná hodnota - přidaná hodnota pro ty, kterým žena s cigaretou přitažlivá nepřijde, ale tohle něco víc je může oslovit. A mohou nakonec přeci jen prohlásit - ano, něco na té kráse žen s cigaretou je, ano, vlastně se mi to líbí. Špičky jsou poměrně specifické - mnoho lidí je má spojené s elegancí a dobou dávno minulou, kdy "kouření ještě neškodilo". A určitě nejen já, ale i muryru, už při našem oslovování slyšel, že "pokud, tak ženám to sluší jen se špičkou". A třeba je takových názorů mezi lidmi víc. Pojďme tedy jim vyjít vstříc a oslovit je širokým záběrem, ne jen úzce míněným "co se líbí jenom mně". Náš projekt není jen pro nás dovnitř, ale také především směrem ven - pokud chceme ve společnosti opravdu něco změnit. Musíme jim to opravdu doložit a dokázat. Ne vlastními názory, ale i faktickou skutečností.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod muryru » úterý 7. 2. 2012 23:09

robikonn : Naprosto ti rozumím, asi to vidím dost podobně. Na druhou stranu ty kroky jinam, které zase leckdo ocení, a pokud máme tu možnost, tak proč ne - pózování na baru v obou dosavadních případech bylo moc pěkné, hlavně vynikla ta krása ženy, dívky, těla, zase trochu jinak, rozhodně je to hodně sexy - a to určitě i pro lidi, kterým normální naše fotosérie kuřaček moc neříkají a leckdy se jim dokonce nelíbí. Čili to může oslovit jiné publikum a třeba přivést k nám, víc pochopit tu kuřáckou krásu. Takže jsem za to rád a čím větší pestrost, tím lépe.
(psáno ještě před příspěvkem antarica).
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod antaric » úterý 7. 2. 2012 23:10

Billda píše:
robikonn píše:cigaretové špičky a pózy na baru také nejsou moje káva, snad se antaric nenaštve :-)


No tak to ti teda garantuju, že se rozhodně antaric naštve: pokud už ne pro to, že jsi dostatečně neocenil jeho aranžmá se špičkou na baru, pak ROZHODNĚ proto, že jsi před ním zašermoval klišovitým výrazem o kávě :D :D :D :D :D :D

Přesně tak! :lol: Grrr :lol:
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod muryru » úterý 7. 2. 2012 23:34

antaric: gymnastika - měl jsem na mysli to, co mě vždycky při společných foceních baví, jak občas názorně předvádíš dívkám, jak mají pózovat a ony se o to pak snaží.....mě se to líbí. Samozřejmě řečeno v nadsázce. Já nechávám
civilnější průběh,ale třeba je to mínus..:-)
Edita v Roztokách - to je myslím hodně civilní fotoset. Netradičním pojetím se to blíží k reportům ze SDP,
nešlo určitě o klasický foto/videoset, jak jsme zvyklí. Každopádně - tyhle naše polemiky snad nemyslíme jako kritiku,
jen nastiňujeme, co je komu bližší, co bychom chtěli a tak..... tvé práce si hodně vážím.

Haha, tak nakonec jsem částečně inspirací k fotkám na baru se špičkou byl já, když jsem objevil tu Konvičkovou :-))
Jinak souhlasím co píšeš s tím rozšiřováním záběru....to se týká i třeba věkového spektra, já bych byl rád za
větší množství žen odrostlejších teenagerskému věku, klidně i podstatně starších. Taky myslím hlavně na to,
aby se kuřačky líbily ostatním, sám jsem spíše na starší (i když můj vkus je hodně široký a nepopírám, že i mlaďounké se mi líbí), ale vím že mladší mají větší ohlas, pamatuju si přesně 16.září 2011 - bylo asi 10 minut před srazem s antaricem, na Míráku kouřila asi čtyřicetiletá krásná žena a nedaleko NEKOUŘILY dvě krásné velmi mladé dívky, jedna měla v ruce krabičku cigaret. Ač mě ta starší kuřačka zaujala, vycítil jsem, že by ty mladé krásky byly asi víc bombou pro Vás! A tak jsem přivedl Elišku a Janu, které mi přiznaly, že kuřačky jsou, s antaricem je potom ihned nafotili a dneska jsou
obě dvě ve finálové desítce naší Miss.....a stačilo by, kdybych šel víc po tom, co by mě možná víc lákalo (nicméně Eliška s Janou mě potom bavily dostatečně!!) a ročník 2011 by byl ochuzen o dvě finalistky.
Vůbec peripetie ze zákulisí by často byly velmi zajímavé, různé náhody atd. :-)

Ke špičkám, ano, slýchávám to také, stejně tak že sluší jedině cigareta slimka. Já teda myslím, že nejvíc sexy je klasická cigareta, ale co člověk to názor, a lepší slimka nebo špička, než E-cigareta nebo žádná.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod antaric » úterý 7. 2. 2012 23:54

muryru: Aha, jestli jsi měl na mysli tuhle moji gymnastiku, tak to pak ano :lol: Věřím, že kdyby to někdo natáčel, bylo by to asi hodně k pobavení, jsem patrně nezaměnitelná figurka :-) Možná i tím nasazením a prodchnutím nadšením, které se snažím přenést na naše fotografované :-) Sugesce se asi nedá zapřít :-)

Eliška a Jana - za to ještě jednou znovu díky, vsadil si výborně - kromě toho se mi líbilo, že jsem přišel k hotovýmu :-)

Za realizaci špiček můžeme být Tobě vděčni - můžeš si zpětně trhat vlasy, čeho ses to dopustil :-) Je to ale opravdu výjimečná a sváteční příležitost. Někdy ve specifických případech bych se k tomu rád zas vrátil, na přání, nicméně to opravdu není civilní běžná záležitost všedního života (už taky kvůli oblečení, které by mělo nějak ke špičce pasovat). Ale už teď jsem minimálně rád za to, že jsem si to vyzkoušel a něco dalšího dokázal - fotografické portfolio je tak širší. Teď jsou na řadě jiné náměty, kterých bych se rád zhostil :-)

U slimek jsme si v názoru blízko, taky je nemusím, ale pokud na nich dotyčná trvá, beru to jako její součást. Spíš jsou nepraktické z fotografického pohledu - nejsou tolik fotogenické, příliš tenké, méně vidět na fotkách, vypadají víc jako lízátko (ultraslim). Paradoxně mi ale čím dál méně pro fotografování vadí cigarety s bílým filtrem. Mám sice radši taky korkový filtr, ale při dokuřování už není tak hezký (jakože dokouření je poměrně častý jev při focení - s našimi znejistělými slovy "ty jsi už dokouřila?" :-) )
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod muryru » středa 8. 2. 2012 0:23

Jo, i můj důvod proti slimkám je především fotografický, tak jak popisuješ.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod Billda » středa 8. 2. 2012 9:36

muryru píše:Já teda myslím, že nejvíc sexy je klasická cigareta, ale co člověk to názor, a lepší slimka nebo špička, než E-cigareta nebo žádná.


Souhlasím. A za sebe ještě ke špičce dodávám, že fotografie žen s ní se mi líbí, ale nepřipadají mně sexy.
Jinak inspirace Markétou Konvičkovou je potěšující, jenom doufám, že se ve sféře celebrit brzy dočkáme podobné stylizace s JAKÝMKOLIV kuřivem i od překrásné Ewy Farne.

muryru: ty máš prostě na okouzlující mladé kuřačky vyvinutý nějaký zvláštní vyhledávací smysl. A Jana s Eliškou jsou toho přeeeeeeeekrásný důkazní "materiál" :)
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod muryru » středa 8. 2. 2012 13:50

Billda: Mě sexy připadají - konkrétně mám na mysli ty námi prezentované, (krom Alžběty a Hanky to vlastně začalo už Mish na 2.SDP), protože prostě sexy jsou, i bez cigarety. Ale taková ta kuřácká třešnička na dortu, která tomu dodá něco hodně "žhavého" navíc, není u špičky, alespoň u mě, tak silná. Víc mě to zaujme s klasickou cigaretou.
Ewa Farna - no přál bych ti to, asi bych byl zaujat taktéž, ale pochybuji.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: 5. ročník MISS KUŘAČKA 2011 - FINÁLE - 15.1.2012-15.2.20

Příspěvekod antaric » čtvrtek 9. 2. 2012 23:15

Na základě strategického rozhodnutí před několika týdny (diskuze s muryru a s Katmarem a připomínky BIlldy) jsem se rozhodl implementovat možnost skrývat výsledky anket-hlasování všem těm, kdo v dané anketě ještě nehlasovali, plus všem, kdo nejsou přihlášeni. Prakticky tak v tomto režimu mohou výsledky vidět jen ti, kdo odeslali svůj hlas (a nemohou ho již změnit, jen sledovat další vývoj - to je odměna).

První anketou, kde tuto volbu zapínám, je právě toto aktuálně běžící finálové hlasování Miss Kuřačka 2011. Tím i končí možnost spekulovat a taktizovat se svým hlasem - těch několik posledních dnů před koncem hlasování (kdy dojde k uzavření a zpět k odkrytí).

Podle zkušeností budeme zapínat i v dalších anketách, jak do budoucna, tak i do minula. Zvyšuje se tím i motivace hlasovat a podílet se na výsledcích, i s větším momentem překvapení.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

PředchozíDalší

Zpět na Miss Kuřačka 2011

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron