Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Ústí nad Labem, středa 25.4.2007, kuřačka (černovláska)

Příspěvekod muryru » středa 25. 4. 2007 18:00

Další tmavovlasá nikotinem prolezlá žena z Ústí nad Labem....
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Naposledy upravil muryru dne úterý 7. 8. 2007 9:45, celkově upraveno 1
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » čtvrtek 26. 4. 2007 21:46

Díky muryru, za další úlovky a fotky, nádhera, krása... Díky za to. Tahle slečna kouří opravdu dobře, umí to, hodně dobře, si hrát s cigaretou, kouřem... Opravdu nikotinem prolezlá, mmm.....
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod dawidd » sobota 28. 4. 2007 15:24

v Ústí už podruhé muryru ukázal svůj nevkus...proboha co to je???? nelíbí se mi ani jeden snímek. (snad ti nevadí moje kritika nemyslím to zle, fórum se mi líbí, těším se na nové přírůstky, vážím si tvojí práce, třeba tě podnítím k lepším výsledkům, dívka z Kladna to dokazuje)
dawidd
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 4. 2007

Příspěvekod muryru » sobota 28. 4. 2007 21:26

Mrzí mě, že se ti mé fotky nelíbí, máš možnost něco nafotit sám, byl bych zvědavý... Je to tak, že jsi se rozhodl být tady za zlého muže???
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 1. 5. 2007 20:21

dawidd píše:v Ústí už podruhé muryru ukázal svůj nevkus...proboha co to je???? nelíbí se mi ani jeden snímek. (snad ti nevadí moje kritika nemyslím to zle, fórum se mi líbí, těším se na nové přírůstky, vážím si tvojí práce, třeba tě podnítím k lepším výsledkům, dívka z Kladna to dokazuje)


Myslím, že by nás tu především měla spojovat tématika - kouření a závislost na cigaretách u žen a dívek, kuřácká elegance, jak s cigaretou umí, vychutnávají atd. To další je pak trochu podružnější, jestli se komu konkrétně líbí ta nebo ta žena, to je už akcent a preference pak každého z nás. Práci a fotky muryruho beru jako fotky kuřaček, o těch to je, a diskutujeme o kráse jejich kouření. Některé ženy samy o sobě se líbí víc, některé míň, některé jsou hezké jen na pohled, některé si umím představit vedle sebe, pro život... Diskuze je hlavně o kouření žen, takže i tak beru ten důraz tady. Cením si i rozmanitosti práce muryruho - díky tomu můžeme diskutovat a porovnávat. A cením si toho i proto, že většina z nás by nedokázala to, co dokáže on s těma holkama, fotit pro tématiku, pro kterou spousta žen ani nemusí mít pochopení.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Ročník 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron