Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Praha, čtvrtek 26.4.2007 - kuřačka (Kateřina)

Příspěvekod muryru » čtvrtek 26. 4. 2007 16:54

Můj nejoblíbenější typ jsou štíhlé dlouhovlasé černovlásky, líbí se mi i v kombinaci s kruhovýma náušnicema, a samozřejmě cigaretou, tudíž slečna Kateřina je zcela určitě můj typ. Nevadí, že nepůsobí vyzývavě, ani jako sexbomba, ani jako děvka, ani jako modelka. Je sympatická, hezká, milá, ráda a hodně kouří cigarety, ideální žena...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Naposledy upravil muryru dne pátek 2. 5. 2008 16:13, celkově upraveno 2
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » čtvrtek 26. 4. 2007 21:50

Ačkoli jsi Kateřinu nějak popsal-(ne)zařadil, mně se líbí, uměl bych si ji představit vedle sebe... Právě takovou. Na některých fotkách působí i hezky žensky svůdně. Kouření ji navíc moc sluší, krása... zvlášť pokud ráda a hodně kouří...

Jinak se mi líbí i bonus v podobě okolostojících kuřaček :-)
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pátek 27. 4. 2007 17:32

Ano, to souhlasím, i já bych si ji dovedl představit právě takovou vedle sebe, mě se líbí moc. Jinak okolostojící kuřačky jsou opravdu jen náhoda :)) Žensky svůdná je každopádně, ale (zaplaťpánbu) přirozeně.

Pozn.: pozdě večer přidám další svůj úlovek!
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 27. 4. 2007 20:53

Takže jsme se shodli - že bychom si takovou uměli vedle sebe představit :-) Přijde mi takhle podle fotek opravdu fajn, no a cigareta, ta tu celou krásu násobí.

Okolostojící kuřačky, věřím Ti, že je to náhoda, ale povedlo se Ti to už několikrát :-) Je ale pravda, že když člověk stojí na správném místě, tak je tam kuřaček opravdu víc. Typicky asi nejlepší jsou vchody do obchodních center, byl jsem takhle v úterý a v jednu chvíli bylo naprosto úžasně krásný, když jsem si stoupnul do řady, tak jsem měl v zákrytu před sebou asi šest kuřaček, nádherně tam vykuřovaly, užívaly si, podléhaly krásnému návyku a závislosti... A když tam člověk stojí chvilku, tak se vystřídají, odejdou, přijdou další...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pátek 27. 4. 2007 22:06

jo, tohle je taky pracovnice z obchodního centra na kuřácké přestávce - prý chodí jednou za hodinu...
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod dawidd » sobota 28. 4. 2007 15:06

na závislém kouření v pracovních přestávkách není nic elegantního, i když tato žena se mi s cigaretou docela líbí...mám radši navoněné dámy /mladé i starší/ v lepších restauracích, když si zapálí...
dawidd
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 4. 2007

Příspěvekod petrr » neděle 29. 4. 2007 20:29

Krááásná žena:-)Moc jí to sluší a s cigárkem je dokonalá.Jen škoda,že nevíme,jakou kouří značku...
petrr
VIP uživatel
 
Příspěvky: 68
Obrázky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 11. 4. 2007

Příspěvekod Tato » pátek 4. 5. 2007 18:05

I na mne udělala slečna Kateřina ten nejlepší dojem. Jedná se o sympatickou ženu a to že hodně kouří jí dodává jen další půvab.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Zpět na Ročník 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron