Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Které kuřačce byste nejradši viděli do obličeje?

kuřačka 1
12
63%
kuřačka 2
4
21%
kuřačka 3
3
16%
 
Celkem hlasů : 19

bonus - tři utajené kuřačky

Příspěvekod muryru » sobota 9. 6. 2007 21:25

Dnes vám představím tři kuřačky, které jsem fotografoval včera a dnes. Neuvidíte jejich tváře, a ve dvou případech ani cigaretu. Je o mě známo, že jsem velký obdivovatel herečky Moniky Bellucci, a dlouhovlasých černovlásek. Hlasujte, kterou z nich byste nejradši viděli v mé klasické sérii, která se vám zdá zezadu nejvíce přitažlivá.
Všechny tři ženy jsou naprostým ztělesněním tzv. "mého typu"
Kuřačka 1
Tato žena kouřila u tohoto stolu se svým partnerem jednu cigaretu za druhou (asi 3 minuty po típnutí si zapálila další). V obličeji mimořádně krásná,byla by ozdobou a královnou těchto stránek. Na druhém snímku z cigarety potahuje. (pozn.: když její přítel odešel na wc, pokusil jsem se jí bleskovou akcí neúspěšně přesvědčit, dva rychlé tajné snímky než se korba vrátila z restaurace, jsou slabou náplastí)
ObrázekObrázek

Kuřačka 2
Tato krásná žena kráčela s cigaretou směrem ke Karlovu mostu. Při konverzaci jsem zjistil, že jde o cizinku, nejspíš Francouzku, nedomluvili jsme se. Vyfotil jsem jí tajně, bohužel už bez cigarety
ObrázekObrázek

Kuřačka 3
Tato krásná žena šla se svým partnerem proti mě a spatřil jsem ji, když právě naposled potáhla ze zbytku cigarety. Doplnil jsem jí tedy pro tento "bonus zezadu"
ObrázekObrázek

Doufám že brzy uvidíte podobné ženy v mé klasické sérii. I když dnešní kuřačka Lucie (9.června) je myslím víc než uspokojivou náhradou.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod DELON » sobota 9. 6. 2007 23:59

První snímek dívky 1 je hodně ze smoking hlediska hodně pěkný a kdyby u všech byla vidět cigareta, tak je to má velké kouzlo i když kuřačkám nevidíme do tváře - všechny tři vypadají zezadu hodně dobře, hezké fotky. Klidně v tomto trendu jako bonus pokračuj a snaž se zachytit i cigaretu! Doporučuju na tomto vlákně pokračovat v tomto typu žen!
DELON
uživatel
 
Příspěvky: 20
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 22. 5. 2007

Příspěvekod PavelK » neděle 10. 6. 2007 15:46

Což takhle fotit nějaké sexy nekuřačky
PavelK
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 6. 6. 2007

Příspěvekod muryru » neděle 10. 6. 2007 16:39

Tak jistě, ale to nepatří do tohoto fóra...
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » neděle 10. 6. 2007 22:10

Všechny fotky a ženy na nich jsou hezké, nejvíc ovšem číslo 1 - tam fotky mají ke smoking fetish nejblíže a je to dobře vidět.

Jinak mi to vlastně připomnělo, když jsem sám vybíral ze svých fotek, které sem dám a které ne, že jsem podvědomě nedával ty vysloveně zezadu. Některé fotky zezadu jsou pěkné, ale pokud se podaří aspoň částečně tvář, z boku, je to hned lepší, hezčí - myslím tím víc osobní, víc o tom, že jde o onu dotyčnou, o celou její bytost.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

dama c.3

Příspěvekod peterhh » středa 13. 6. 2007 11:57

Velmi sa mi paci dama c.3...skoda ze jej nevidiet nohy az po boticky, ktovie ake ma...inak skus aby pri foteni boli damam vidiet cele nohy, nie len odseknute...
peterhh
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 238
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 4. 2007
Počet denně: 0

Příspěvekod muryru » středa 13. 6. 2007 12:16

yes, budu se snažit, taky mě mrzelo že tam není celá. Tenhle příspěvek ale byl jen takové nepodstatné zpestření.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: dama c.3

Příspěvekod antaric » středa 13. 6. 2007 12:18

peterhh píše:Velmi sa mi paci dama c.3...skoda ze jej nevidiet nohy az po boticky, ktovie ake ma...inak skus aby pri foteni boli damam vidiet cele nohy, nie len odseknute...


Ony tyhle paparazzi fotky vznikají dost nesnadno, zkus někoho pronásledovat... Vše probíhá v rychlosti, často ani člověk pořádně nevidí na displej foťáku, není čas kontrolovat, ověřovat. Navíc v davu lidí - motají se další lidé, zaclánějí. Věřím tomu, že muryru udělal víc fotek, že zbytek byl i zcela nepovedený, dal nám nahlédnout aspoň tohle. Navíc jak píše v úvodu, tyhle fotky jsou spíše o typu dívek než o detailech, případně spojených s kouřením...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

ahoj

Příspěvekod peterhh » středa 13. 6. 2007 12:21

Ano rozumiem, ale ta tretia je nadherna..preto by som ju tuzil vidiet celu:-)
peterhh
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 238
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 4. 2007
Počet denně: 0

Příspěvekod muryru » středa 13. 6. 2007 12:32

U všech tří žen jsem pořídil jen zveřejněné fotky, a antaric má naprostou pravdu, že to bylo velmi narychlo. v případě ženy č.3 šel jsem po Václavském náměstí, ona šla s partnerem proti mě, dokuřovala cigaretu, viděl jsem její poslední potáhnutí. vytáhl jsem foťák, udělal 2 snímky a zase šel, otázka několika sekund a momentální nálady, inspirované ženou č.1, kterou jsem vyfotil krátce předtím
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

ano

Příspěvekod peterhh » středa 13. 6. 2007 12:33

aj tak je nadherna...nevies ci si potiahla zhluboka?
peterhh
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 238
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 4. 2007
Počet denně: 0

Příspěvekod muryru » středa 13. 6. 2007 12:43

to si přesně nevybavuju, ale vyfoukla krásně do výšky a krásně při tom tvarovala ústa "do strany". Je strašná škoda, že jsem tyto tři krásné kuřačky nemohl vyfotit zepředu a v detailech....ale pro mě nejnádhernější byla pro mně č.1, ta by v případě pořízení snímků byla "těžko překonatelná" - něco mezi Ivou Kubelkovou a M.Bellucci
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

hluboke vdechy

Příspěvekod peterhh » středa 13. 6. 2007 13:48

Libi se mi kdyz zena zhluboka vdechuje, je to moc sexi....aj c.1 musela byt hezka, tiez by som jej rad videl do obliceje...ale aj c.3, nevies aky mala oblicej c.3?
peterhh
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 238
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 4. 2007
Počet denně: 0

Příspěvekod muryru » čtvrtek 14. 6. 2007 13:08

peter: všechny byly moc hezké, trojka typ trochu jako C.Zeta-Jones, ale viděl jsem jí ze všech tří nejkratší dobu

Včera jsem chtěl udělat radost milovníkům starších kuřaček (samozřejmě i sobě), ovšem tato kuřačka, která hovořila slovensky, jakkoli byla moc milá, a nabídka ji potěšila, odmítla jakékoli fotografování. Tak aspoň dva snímky této ženy kategorie odhadem okolo 45 let zezadu s cigaretou
ObrázekObrázek
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

nadhera

Příspěvekod peterhh » čtvrtek 14. 6. 2007 13:53

Tak tato sa Ti podarila, videl si ju aj detailne vdechovat a vydechovat?
peterhh
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 238
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 4. 2007
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » čtvrtek 14. 6. 2007 15:06

Zase starší a zase odmítla :-) Je to s nima holt náročnější, zatím se moc nedaří. Jinak opět se potvrzuje můj dojem, že zezadu vypadají všechny ženy mladší ;-) Téhle to mimořádně s elegancí sluší... A moc se mi líbí i její řetízek na noze...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod DELON » čtvrtek 14. 6. 2007 20:23

Škoda, že odmítla, vypadá zajímavě..i s ohledem k věku. Asi pěkná
DELON
uživatel
 
Příspěvky: 20
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 22. 5. 2007

Zpět na Ročník 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků