Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Jak se vám líbí kuřačka Saša?

1 - krásná, velmi se mi líbí
55
57%
2 - pěkná, líbí se mi
22
23%
3 - normální, průměrná
16
16%
4 - nic moc, spíše se mi nelíbí
2
2%
5 - vůbec se mi nelíbí
2
2%
 
Celkem hlasů : 97

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod nob321ody » úterý 9. 3. 2010 21:36

reakce k předešlému dovětku .......
Sašenka je překrásná !!!!!!!!!!
Naposledy upravil nob321ody dne středa 10. 3. 2010 14:32, celkově upraveno 1
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod antaric » úterý 9. 3. 2010 23:31

Díky všem za monitoring všech zahraničních serverů, kde objevíte naše videa. Je to samozřejmě v rozporu - uveřejnění kdekoli jinde než u nás je zakázané (bez našeho souhlasu a konkrétního záměru, který by byl pečlivě zdokumentován).

Zhruba na přelomu listopadu a prosince 2009 jsme řešili jeden poměrně rozsáhlejší únik videí (cca řádově 10 ks) na youtube, naštěstí poměrně záhy se nám podařilo zažádat o zrušení videí i daného uživatele, youtube reaguje v tomto velmi rychle. Bohužel jakmile se někde něco objeví na internetu, je velká šance, že se bude šířít dál (ještě jsem zažádal na jednom smoking fetish fóru (převzali z youtube), bylo taktéž vyřešeno smírně).

Vzhledem k tomu, že každý download mám velmi přesně monitorován a evidován (kdy, kdo, co), bylo jednoduché po analýze vystopovat, o koho (ze zahraničí) šlo. Odebral jsem mu nejen VIP, ale i zablokoval účet zde. Sašu stahoval také.
Video na dailymotion, na které jste poukázali - bylo nahráno 25.11.2009, tedy v době, kdy proběhl výše uvedený únik, domnívám se, že jde o stejnou díru. Vzhledem ke kvalitě bych řekl, že šlo o samostatný upload (nikoli o převzetí z youtube).

Mám pocit, že zahraničí obecně vnímá jinak "možnosti videí". Bere to jako zdroj ke kšeftování, sdílení a uploadování, v duchu "co nejvíc nasosat". Pokud čtete zahraniční smoking fetish fóra, máte pocit, že jde jen o závody mezi uživateli. Navíc mi přijde sprosté, že neuvedou zdroj, ani autora (ještě že do videí vkládám naše logo) a všichni v daném vláknu děkují uploaderovi (za co? jaký je jeho přínos?)

Do budoucna budu výrazně opatrnější a do zahraničí omezím přidělování VIP na naprosté minimum, pouze na prověřené (sponzoring už nebude stačit ani náhodou). Výše uvedený zahraniční uživatel byl bohužel na přímluvu (a surově zklamal).

U vás českých a slovenských uživatelů mám větší důvěru - systém VIP uživatelů a cílení videí chápete více a rozumíte, jak je systém nastaven. Jde o videa, která spolu s muryru a jeho fotkami, pro vás rádi zachycujeme a dělíme se, pro vaši radost - naše práce, kterou děláme zadarmo a ve volném čase.

Je to samozřejmě boj s větrnými mlýny, ale věřím, že vzájemnou důvěru můžeme budovat a že VIP je pro vás pak zasloužené privilegium, které nezneužijete.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod antaric » středa 10. 3. 2010 0:33

Na dailymotion reagovali na mou žádost velmi rychle, video je již odstraněno.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod muryru » středa 10. 3. 2010 0:45

Nesmažeme raději teda příspěvky o úniku na dailymotion? - přece jen Saša je tu registrovaná, občas se
i potkáme a je tu pořád příslib další spolupráce (i když to nějak odkládá :| ) - aby jí to nějak neodradilo.
(nob321ody - upravit svůj příspěvek, antaric- reakci dát do jiné sekce, ostatní smazat? Je to jen návrh, k
dobru věci..)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod honza » středa 10. 3. 2010 8:12

To je fajn že Saša chce spolupracovat dál udělej s ní LG překecej jí :-D :?: :?: :?: :?: :?: :?:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod nob321ody » středa 10. 3. 2010 14:34

muryru - upravil jsem dva příspěvky ku prospěchu ........
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod muryru » středa 10. 3. 2010 14:45

nob321ody: Díky moc :-)
Honza: No pokud k tomu dojde, budem na ní dva s Antaricem, ale obávám se, že už na tvé přání nebude počasí :?:
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod honza » středa 10. 3. 2010 15:22

Počasí nehraje roli je to elegantní doplněk může být i v létě stačí jí jeen poprosit aby si je nezapoměla :-)
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod vivek5 » sobota 24. 4. 2010 20:14

Extra dziewczyna, Muryru rzeczywiście szkoda jedynie, że nie rozpuściła włosów... :P
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod antaric » sobota 24. 4. 2010 20:49

vivek5: Rozpuštění vlasů - někdy muryru požádá, někdy je mu i vyhověno, fotky hned získají mnohem víc na atraktivitě. Jinak pokud jde o Sašu, měii jsme ji možnost potkat vícekrát, ale stažené vlasy měla vždy. Snad bude mít jednou více času, aby mohla vzniknout další fotosérie (a i video).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod vivek5 » sobota 24. 4. 2010 21:18

coraz lepiej rozumiem już język czeski:) niedługo jeszcze zacznę odpisywać po czesku :)
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod antaric » sobota 24. 4. 2010 21:32

vivek5: A to myslím, že nepíšu vždy uplně jednoduchou češtinou, v jednoduchých větách :-) Blahopřeji :-) I já mám pocit, že Ti rozumím už víc, byť si občas ještě pomáhám Google Translatorem. Jinak k Polsku mám ještě jeden vztah, takový koníček, napůl pracovně, k jedné vaší bance, která působí i u nás, s kytičkou v logu, s červenou barvou :-) Kdy všechno u nich začíná na "m" a zdobí se samými nulami :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod vivek5 » sobota 24. 4. 2010 21:47

Bank z bukietem w logo to chyba mBank..?

A ja jako dziecko uwielbiałem czechosłowackie filmy, szczegolnie bajki (ceskoslovenske pochatki)...pamiętam też film "szpital na peryferiach" (nemocnice na kraji mesta), doskonały, z dr Blażejem....
Czechy 2 razy zwiedzałem na moim rowerze (jizdni kolo). Byłem w Pradze, Brnie, Ostravie, Hradec Kralove, Kolin...Na rowerze byłem także na Słowacji: w Bratislave i Kosicach...Czechy kojarzą mi się z bajkową krainą...

Antaric, możesz mi wytłumaczyć, dlaczego o waszym kraju mówicie zwykle "Česká republika" a nie "Cesko"? Czy dlatego, że wasze państwo składa się także z Morav i Sleska (Śląska)?
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod muryru » sobota 24. 4. 2010 21:58

vivek:
K rozpuštění vlasů - já jsem milovník rozpuštěných, dlouhých vlasů, pokud má dívka svázané,
snažím se, aby měla rozpuštěné, ale ne vždy je to možné...Alexandra je ten případ, nebylo
možné.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod vivek5 » sobota 24. 4. 2010 22:08

Szkoda, ale dziewczyna rewelacja... :) Pięknie się uśmiecha...
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod antaric » sobota 24. 4. 2010 22:32

vivek5: Alexandra - jak je vidno, měla tu zvláštní ohlas :-)

Banka, ano, je to mBank :-) mRada a tak dál :-)

Jinak k Česká republika. To je náš oficiální název státu. Který zahrnuje Čechy, Moravu a Slezsko (resp. jen malá část opavského Slezska a ještě menšího těšínského Slezska, protože protože velkou část Slezska za nás prohrála Marie Terezie, to připadlo pak Prusku, pak Něměcku po sjednocení Bismarckem a nakonec po druhé světové jste to dostali vy - Horní i Dolní Slezsko :-) Kde jsem to skončil :-) Spíš mimochodem - jsem tím zabrousil do historie, která je mým taky velkým koníčkem).
Takže Česká republika. A Česko se říká proto, že Česká republika přijde jako moc dlouhý název. Česko ovšem neznamená Čechy (jako jednu zemi). Česko se začlo víc používat jako termín od roku 1993, kdy se rozdělilo Československo. Spousta lidí nerado termín Česko používalo, přišlo jim hanlivé a jen jako "zbytek" bývalého Československa. Postupem času se ale Česko ujalo, používá se i v oficiální komunikaci. Někteří lidé ho ale stále nepřijali za své.

Jinak díky za popis Tvého vztahu k naší zemi. Já v Polsku byl jen velmi málo, zato všechno pro mě bylo působivé. Osvětim a Březinka, pak Krakow (Rynek, Wawel) a solné doly ve Wielicka (byla to tam samá "kopálna" :-) až v jedné, kde bylo občerstvení, mě spontánně napadlo označení "kopálna bufetówa" :lol: ). A vůbec, polština je místy krásná, jedno z nejlépe zaměnitelných slov je szukat-šukat :-) V češtině úplně jiný význam :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, středa 5.11.2008 - kuřačka (Alexandra) +VIDEO

Příspěvekod vivek5 » sobota 24. 4. 2010 23:19

Antaric, wielkie dzięki za wyjaśnienie pochodzenia nazwy waszego państwa i za wyjaśnienie historyczne. Ja historię też bardzo lubię, przede wszystkim antyczną....Przez wiele lat Czesi i Polacy z Galicji żyli w jednym państwie - najpierw w cesarstwie austriackim a potem w Austro-Węgrzech, w austriackiej części.....Słowacja, jak pamiętam, należała do węgierskiej części...


Mam nadzieję, że Warszawę też odwiedzisz w przyszłości:)
Tak, nasze słowo "szukać" znaczy to, co po czesku "hledat", dla Czechów oznacza jednak cos zupełnie innego, ale wy macie też jedno fajne słowo: "porucha"..., na które Polacy reagują podobnie, jak Czesi, gdy słyszą od Polaków "szukać".
Nasze języki są bardzo podobne, spośród Słowian Polakom najłatwiej zrozumieć Czechów, Słowaków i Ukraińców, najtrudniej Słoweńców....
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Předchozí

Zpět na Ročník 2008

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron