Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Která kuřačka se vám líbí více?

kuřačka 1 - Sabina
14
33%
kuřačka 2 - Marcela
24
57%
žádná se mi nelíbí
4
10%
 
Celkem hlasů : 42

Praha, úterý 1.4,středa 2.4.08 - kuřačky (Sabina, Marcela)

Příspěvekod muryru » čtvrtek 3. 4. 2008 21:42

Dnes předkládám menší fotogalerie dvou kuřaček z tohoto týdne.

Kuřačka 1 - Sabina
Sabina je, pokud dobře počítám, šestou Slovenkou v mých autorských
galeriích. Ačkoli kouří už dost dlouho a závisle (cca 15-25/den),
nikdy předtím jí nikdy s cigaretou nefotil, a spolupracovala moc ráda.

807808809810811
812813814815


Kuřačka 2 - Marcela
Marcela velmi ráda podpoří cokoli, co souvisí s kouřením a jeho
propagací, nesnáší protikuřácká tažení, přímo naopak je nadšená
kuřačka a ráda se nechala zvěčnit pro naše stránky.
Cigareta k ní prý neodmyslitelně patří.

820821823824822
818819816817
826827825
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod MBL » čtvrtek 3. 4. 2008 22:23

Zastupenie Slovenska som samozrejme privital, aj u nas mame velmi vela sarmantnych fajciarok. Osobne za tuto aktivitu patri Muryru velka vdaka, obzvlast za jeho odvahu. Patrim sice k tym extrovertnejsim, ale na toto "gule" teda nemam. Mozno este aka taka konverzacia, ale fotky, to je uz moc. Kazdopadne mladych vasnivych fajciarok je stale vela, niekedy mam pocit ze fajcenie sa u zien stupnuje, zatial co u opacneho pokolenia je na ustupe (co je teda pre nas priaznivcov cigaretovej elegancie prinosom).

Kazdopadne, k dnesnym "ulovkom". Musim priznat ze viac na mna zaposobila konkurentna z ciech, aj ked slovenka ma bod za zvolenu znacku cigariet. Osobne vsak u mna prevazili sympatie smerom k raznemu postoju slecny Marcelky
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Příspěvekod Kasoun » pátek 4. 4. 2008 6:22

No já nevím, ale holky ze Slovenska se mi vždycky tak nějak líbily ... :-) Takže v tomto klání vítězí Sabina. Jen škoda, že tu nemůže být slyšet, jak mluví ... A ještě taková otázka do fóra. Taky Vám připadá slovenština u holek sexy? Z mého pohledu je to takové měkčí a prostě se mi to líbí ... :-) A naopak otázka pro MBL a jiné kolegy ze Slovenska, máte to takhle s českejma holkama ??? :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod honza » pátek 4. 4. 2008 9:40

Jo jo Slovenština zní krásně a moc hezká je taky Ruština u dívek prostě tady ty Slovanský jazyky jsou vzrušující . Jinak holky nezlobte se na mně , ale průměr nijak mně nevzaly tyto 2 dívčiny .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod muryru » pátek 4. 4. 2008 9:43

Jenom podotknu že pro mě osobně nejoblíbenější slovenská kuřačka, s kterou jsem pracoval, byla ANDREA, foceno 25.10.2007. Myslím že jsem ani v příspěvku nezdůraznil, že jde o Slovenku...
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 4. 4. 2008 10:43

Tentokrát jsem zase v rozhodování mezi Sabinou a Marcelou hodně na vážkách :-) Ke zveřejnění Marcely jsem muryru přemlouval :-) Hlas asi nakonec dostane právě Marcela, především za její jednoznačný, nadšený a půvabný přístup ke kouření a k tomu, že podpoří všechno kladné, co s kouřením souvisí. Včetně našich stránek.

Otázka slovenčiny :-) Ano, i na mě působí slovenčina jaksi smyslně, eroticky, od půvabných Slovenek :-) Velmi rád jsem poslouchal i slovenská rádia, když jsem pobýval na česko-slovenském pomezí, hlas moderátorek byl elektrizující ;-) I když pravda na druhou stranu, Slovenky bývajú velmi často také tajomné ;-)

MBL: I já jsem rád, za Slovenky tady, doplňuje to i tu šíři, kterou jsem i vždycky chtěl, aby stránky a fórum měly. Ostatně i podtitul stránek jsem při spouštění koncipoval jako "česko-slovenské stránky o smoking fetish", už v tom byla lehce zkušenost z existence fóra na mujboardu.

Jinak muryru má na oslovování dar, který nemá každý - měl jsem možnost vidět osobně. Shodli jsme se na tom, že mu v tom velmi asi pomohlo jedno z dřívějších zaměstnání.
Pravděpodobně se od nás s muryru dočkáte autorských fotografí ve dvojici, časem vylepšené i o natáčení kamerou, takže možná uslyšíte i zde Kasounem žádaný hlas... ;-) Pokud bude daná kuřačka souhlasit, uslyšíte a uvidíte i rozhovor s ní na téma jejího kouření (sadu otázek máme už připravenou).

Videa a další věci - to vše ale bude už bude součástí VIP sekce.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pátek 4. 4. 2008 10:53

Co se týče slovenských kuřaček, tak vzhledem k tomu, že mám na Slovensku (Prešov) velmi blízké příbuzné, chystám se tam v létě nejméně na týden na dovolenou a snad budu mít možnost uskutečnit nějaký ten východoslovenský lov....
Pro zajímavost: Manžel mé slovenské sestřenice je bratrancem Ivany Christové, též kuřačky. Už jsem jí taky měl možnost fotit, ale neodvážil
jsem se (protože je to rodina :-) poprosit o cigaretové snímky.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » pátek 4. 4. 2008 14:54

Moc těžké rozhodování, ale nakonec jsem se rozhodl pro Sabinu.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod MBL » pátek 4. 4. 2008 22:44

hmm, sexy slovencina ..., ono to bude asi rovnake, cestina v slovenskych usiach znie rovnako, mne osobne pripada ako zvucnejsi (maksi) jazyk, slovencina je v tomto tvrda, ale je celkom pozitivne ze vo Vas vyvolava prijemne pocity. takze odpoved na polozenu otazku je asi taka, ze to je vzajomne :-) u Vas mate rozhodne vacsi vyber (je Vas 2x tolko :-))
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

re

Příspěvekod rob » neděle 6. 4. 2008 15:59

Marcela se mi velmi líbí, navíc je propagátorkou kouření, není co víc si přát. Za jedna!!!!!!!!!!!
rob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 108
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 9. 6. 2007
Bydliště: Praha

Rozhodně Marcela

Příspěvekod lisacek » pondělí 14. 4. 2008 1:19

Rozhodně má ode mě za jedna za podporu kouření. Pokaždé když vidím krásnou ženu jakou Marcela je s cigaretou rázem v mých očích je ještě krásnější.
lisacek
VIP uživatel
 
Příspěvky: 93
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 11. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 1
Značky: LM

Zpět na Ročník 2008

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník