Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Jak se vám líbí kuřačka Tereza?

1 - velmi se mi líbí, krásná
37
45%
2 - líbí se mi, pěkná
30
36%
3 - normální, průměrná
12
14%
4 - spíše se mi nelíbí
3
4%
5 - vůbec se mi nelíbí
1
1%
 
Celkem hlasů : 83

Re: Praha, úterý 18.10.2011 - kuřačka (Tereza) +VIDEO

Příspěvekod Jessica21 » pondělí 31. 10. 2011 17:01

for SmokingRules

I´m 167 cm tall...
_____________________________
for lisacek

Děkuji, ten zapalovač jsem zrovna chtěla pánům fotografům podstrčit do rukou, jelikož jsme ho neměla kám dát, teď mě tedy těší, že jsem tak neudělala.... :)
_______________________________
for antaric

Děkuji, že jsi potvrdil mou identitu... :)) Škoda, že tu nekomunikují i holky, také mi to celkem chybí.. Někdy potěší názor od slečny více, než od chlapa... :) A jsem vyšší, ale pouze o ty podpatky co jsem měla na nohou... :))))
_________________________________
for Billda

Děkuji, můj černo-bílý svetr dostal tímto zcela nový nádech.... :-D :-D Beru to s humorem... :) :)
Jessica21
nováček
 
Příspěvky: 5
Pohlaví: Žena
Registrován: 18. 10. 2011

Re: Praha, úterý 18.10.2011 - kuřačka (Tereza) +VIDEO

Příspěvekod Billda » pondělí 31. 10. 2011 18:23

Jessi, nechceš nám prozradit, která z letos nafocených kuřaček pro tyto stránky tě nejvíc zaujala? Děkuju předem za mlčící většinu 8-)
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Praha, úterý 18.10.2011 - kuřačka (Tereza) +VIDEO

Příspěvekod Jessica21 » pondělí 31. 10. 2011 18:38

Billda píše:Jessi, nechceš nám prozradit, která z letos nafocených kuřaček pro tyto stránky tě nejvíc zaujala? Děkuju předem za mlčící většinu 8-)


Po pravdě jsem koukla na posledních asi 5 dívek a nebyl čas... Podívám se, shlédnu to a dám vědět... :-P
Jessica21
nováček
 
Příspěvky: 5
Pohlaví: Žena
Registrován: 18. 10. 2011

Re: Praha, úterý 18.10.2011 - kuřačka (Tereza) +VIDEO

Příspěvekod SmokingRules » pondělí 31. 10. 2011 19:28

Jessica21 píše:for SmokingRules

I´m 167 cm tall...

Thanks for your answer. You're very pretty!
SmokingRules
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 51
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 3. 2010
Bydliště: Poland

Re: Praha, úterý 18.10.2011 - kuřačka (Tereza) +VIDEO

Příspěvekod Jessica21 » pondělí 31. 10. 2011 23:20

for Billda

Nejvíce se mi líbí letos nafocená Lucka (22.9.2011)... Je mi sympatická... :)
Jessica21
nováček
 
Příspěvky: 5
Pohlaví: Žena
Registrován: 18. 10. 2011

Re: Praha, úterý 18.10.2011 - kuřačka (Tereza) +VIDEO

Příspěvekod antaric » úterý 1. 11. 2011 22:30

Jessica21:
Výška - aha, je tedy jasné, že podpatky mají tu magickou moc mě převýšit :-)) Podpatky na ženách mám ale moc a moc rád, je to tuze sexy, byť na to trochu "doplácím" :-)

Černo-bílý svetr - kdybys na to neupozornila, vůbec bych si toho nevšimnul :-) Já to podvědomě bral jako přestřik už z výroby, případně něco jako flitry :-)

Další komunikace nafocených holek tady - třeba budeš zářným příkladem, že to opravdu lze a funguje to :-) Že není potřeba mít ostych :-) A především, každá z kuřaček si tím navíc může pomoci ve zlepšení hodnocení a většímu úspěchu v Miss. Za historii stránek (skoro 5 let) už jsem schopen interpretovat, proč tomu asi tak je. Může za to možná ostych, možná pocit, že to není potřeba, možná jiné ovládání fóra než má facebook. Výmluvu "nemám čas" neberu. Kdo chce, čas si udělá. Za jeden z klíčových problémů ale považuju teorii, že obecně "ženy se rychle pro něco nadchnou a že nadšení rychle opadne". Neumím si jinak vysvětlit absolutně nekonzistentní jednání mnohých z nich. Které vede v důsledku k tomu, že si ani nechtějí vyzvednout vyhraný karton cigaret :-) vůbec nereagují. A jaké bylo super nadšení na začátku! :-)
I přes to všechno tu reakce žen na vyfocené kuřačky najdeš, k nejlepším recenzentkám patří třeba Dara :-) Umí i hodnotit oblečení, vizáž, líčení, tedy věci, které muži pro častou přímočarost rychle přehlédnou :-)
Osobně reakce žen na ženy také rád čtu - je na tom zajímavé i to, jak žena jinou ženu hodnotí, jinak než muž, všímá si jiných věcí, vidí dál, mezi řádky. I třeba z pohledu módy, doplňků. Poučné, přínosné, baví mě to.

Akorát obecná absolutní pasivita je příšerná :-) Nechápu pak už vůbec lidi, co sem chodí 3-4 roky skoro denně a nenapsali ani píp, ani nezahlasovali.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, úterý 18.10.2011 - kuřačka (Tereza) +VIDEO

Příspěvekod Billda » středa 2. 11. 2011 10:04

Jessica21 píše:for Billda

Nejvíce se mi líbí letos nafocená Lucka (22.9.2011)... Je mi sympatická... :)



Hmmmm. Nemáš špatný vkus. Lichotí mi, že "tvoje" Lucka je kamarádkou Veroniky (22.9.2011), která zase naopak u mě patří k TOP TENu kuřaček letošního ročníku.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Praha, úterý 18.10.2011 - kuřačka (Tereza) +VIDEO

Příspěvekod Billda » středa 2. 11. 2011 11:33

antaric píše:Jessica21:
Další komunikace nafocených holek tady - třeba budeš zářným příkladem, že to opravdu lze a funguje to :-) Že není potřeba mít ostych :-) A především, každá z kuřaček si tím navíc může pomoci ve zlepšení hodnocení a většímu úspěchu v Miss. Za historii stránek (skoro 5 let) už jsem schopen interpretovat, proč tomu asi tak je. Může za to možná ostych, možná pocit, že to není potřeba, možná jiné ovládání fóra než má facebook. Výmluvu "nemám čas" neberu. Kdo chce, čas si udělá. Za jeden z klíčových problémů ale považuju teorii, že obecně "ženy se rychle pro něco nadchnou a že nadšení rychle opadne". Neumím si jinak vysvětlit absolutně nekonzistentní jednání mnohých z nich. Které vede v důsledku k tomu, že si ani nechtějí vyzvednout vyhraný karton cigaret :-) vůbec nereagují. A jaké bylo super nadšení na začátku! :-)
I přes to všechno tu reakce žen na vyfocené kuřačky najdeš, k nejlepším recenzentkám patří třeba Dara :-) Umí i hodnotit oblečení, vizáž, líčení, tedy věci, které muži pro častou přímočarost rychle přehlédnou :-)
Osobně reakce žen na ženy také rád čtu - je na tom zajímavé i to, jak žena jinou ženu hodnotí, jinak než muž, všímá si jiných věcí, vidí dál, mezi řádky. I třeba z pohledu módy, doplňků. Poučné, přínosné, baví mě to.

Akorát obecná absolutní pasivita je příšerná :-) Nechápu pak už vůbec lidi, co sem chodí 3-4 roky skoro denně a nenapsali ani píp, ani nezahlasovali.


Vždycky antarici žasnu nad tvou schopností podrobného precizního a poctivého rozboru každého problému tady. S tvým rozborem situace ohledně zpětné vazby nafocených kuřaček nelze než souhlasit. Tebou popisovaným "nekonzistentním jednáním mnohých z nich, které si ani nechtějí vyzvednout vyhraný karton cigaret" určitě narážíš na Natálku, a u ní mě to mrzí hodně.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Praha, úterý 18.10.2011 - kuřačka (Tereza) +VIDEO

Příspěvekod Plumpsi » čtvrtek 3. 11. 2011 9:37

thank you for these nice pics :)
Plumpsi
VIP uživatel
 
Příspěvky: 46
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 6. 2009

Re: Praha, úterý 18.10.2011 - kuřačka (Tereza) +VIDEO

Příspěvekod Gaan » sobota 5. 11. 2011 19:15

Krásná. Velice elegantní :)
Gaan
uživatel
 
Příspěvky: 43
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 1. 2011
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, úterý 18.10.2011 - kuřačka (Tereza) +VIDEO

Příspěvekod antaric » neděle 6. 11. 2011 17:12

Billda píše:Vždycky antarici žasnu nad tvou schopností podrobného precizního a poctivého rozboru každého problému tady. S tvým rozborem situace ohledně zpětné vazby nafocených kuřaček nelze než souhlasit. Tebou popisovaným "nekonzistentním jednáním mnohých z nich, které si ani nechtějí vyzvednout vyhraný karton cigaret" určitě narážíš na Natálku, a u ní mě to mrzí hodně.

Díky za pochvalu, schopnost analýzy a syntézy jsou asi pečlivé dary shůry :-) Jinak ano, mám na mysli Natálku, ale i spoustu dalších, ať už letos (např. obě Kláry) či jiné v předchozích letech. Dáváme to jako nabídku, i jako společenské události, záleží na každé, jestli toho využije nebo ne. Z naší strany děláme, co můžeme, držíme své sliby.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, úterý 18.10.2011 - kuřačka (Tereza) +VIDEO

Příspěvekod Mr.Loveless » úterý 15. 11. 2011 18:49

Cigareta a kozačky...ta nejvhodnější sexy kombinace pro pošmourný podzimní den... :)
Mr.Loveless
uživatel
 
Příspěvky: 15
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 11. 2011

Re: Praha, úterý 18.10.2011 - kuřačka (Tereza) +VIDEO

Příspěvekod Mr.Loveless » úterý 22. 11. 2011 1:26

Nádherná holka. Oceňuju zvláště její sexy outfit a kozačky...
Mr.Loveless
uživatel
 
Příspěvky: 15
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 11. 2011

Re: Praha, úterý 18.10.2011 - kuřačka (Tereza) +VIDEO

Příspěvekod Jessica21 » sobota 3. 12. 2011 15:51

Mr. Lovelles: Děkuji.... :)
Plumpsi: Thank you also... :)
Gaan: Děkuji.... :)
Jessica21
nováček
 
Příspěvky: 5
Pohlaví: Žena
Registrován: 18. 10. 2011

Předchozí

Zpět na Ročník 2011

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník