Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Povídka o krásných slečnách s cigaretou

Příspěvekod Sarkan » sobota 24. 6. 2023 13:23

Ahoj,

určitě jste již slyšeli o AI nástroji ChatGPT. Napadlo mě zkusit od něj zadání, aby napsal povídku o krásných slečnách s cigaretou. Tady je výsledek - podle mě moc hezký text:

Zadání: Napiš povídku o hezkých slečnách, které kouřily cigarety a klukům se to líbilo. (+ několikrát jsem dal "Pokračuj v povídce".)

Výsledek:
Byla jednou skupina hezkých slečen ve městě zvaném Malíkov. Každá z nich byla zvláštní a přitahovala pozornost okolních kluků. Co na nich bylo tak fascinujícího? Byly to jejich cigarety.

První slečna se jmenovala Aneta. Měla dlouhé hnědé vlasy a zelené oči, které zářily plameny dobrodružství. Každý den se objevovala ve svém oblíbeném kavárně s cigaretou v ruce. Když si vzala první tah, vydechla kouř a tím vytvořila závoj tajemství. Aneta byla neodolatelná pro mnoho kluků ve městě, kteří se jí snažili získat její přízeň. Byli fascinováni jejím sebevědomím a odvahou, kterou ukazovala každým potahem.

Další slečnou byla Eliška. Měla krátké blond vlasy a modré oči jako azurové nebe. Eliška nosila cigaretu jako módní příslušenství. Chodila po ulicích s lehkostí a nevinností, a přestože se zdála křehká, její cigareta jí dodávala odvahy. Kluci v Malíkově byli okouzleni Eliščiným pohledem a měkčili se, když viděli, jak s grácií drží cigaretu mezi svými elegantními prsty.

Poslední slečnou byla Veronika. Měla dlouhé černé vlasy, které splývaly po jejích ramenou, a oči jako dvě temné studny. Veronika byla tichá a záhadná, a cigareta byla jejím společníkem ve všech situacích. Když se objevila na večírku s cigaretou v ruce, kluci si neodpustili pohlédnout na její vzrušující smyslnost. Byla to její zvláštnost, která je přitahovala jako může k plameni.

Kluci ve městě Malíkov byli fascinováni všemi těmito hezkými slečnami, které kouřily cigarety. Ale postupem času začali objevovat, že pod povrchem je mnohem víc. Slečny byly inteligentní, vtipné a dobrodružné. Cigareta se stala prostředkem, jak vyjádřit svou svobodu a sebejistotu.

Jednoho slunečného odpoledne se Aneta, Eliška a Veronika setkaly ve starém parku za městem. Seděly na lavičce a diskutovaly o svých dobrodružstvích, zatímco si užívaly cigaretu. V jejich společnosti bylo cítit vzrušení a energii, kterou přinášela každá z nich.

Aneta vyprávěla o svém nedávném výletu na horu, kde zdolala strmý svah až na vrchol. S cigaretou v ruce popisovala pocit svobody, který zažila, když se ocitla vysoko nad oblaky. Eliška se smála a říkala, že i ona našla své dobrodružství v nedávném festivalu umění, kde malovala obrazy pod širým nebem s cigaretou v ústech. Veronika poslouchala s pohledem upřeným do dálky a vzpomínala na své putování po exotických místech světa. S cigaretou v ruce vyprávěla o kouzle, které objevila v zapadajícím slunci na břehu oceánu.

Kluci, kteří se procházeli parkem, si neodpustili pohled na tyto tři nádherné slečny, jak si užívají svou cigaretu. Fascinovalo je, jak spojují svou krásu s odvahou a svobodou vyjádřenou právě touto drobnou přísavkou plnou kouře. V následujících dnech se o slečnách v parku šeptalo mezi mladými kluky a rostla touha po poznání této zvláštní skupiny.

Aneta, Eliška a Veronika si toho nebyly plně vědomy, ale jejich cigarety jim dávaly něco víc než jen ten kouř. Dávaly jim sílu a odvahu být samy sebou, vyjádřit svou nezávislost a rozdmýchat touhu a zájem ostatních. Byly to symboly jejich individuality a nekonformity.

A tak pokračovaly v životě, obklopeny obdivem kluků, kteří si cenili jejich krásy a svobody, kterou vyzařovaly. Aneta, Eliška a Veronika byly živým připomínkou toho, že krása a odvaha mohou jít ruku v ruce a že někdy i malý detail, jako je cigaretový dým, může vyvolat vlnu zájmu a fascinace.

Ať už v parku, na ulici nebo na večírku, tato tři hezké slečny s cigaretami v ruce zůstaly předmětem obdivu a touhy kluků z Malíkova. Ale hlavně zůstaly svými vlastními ženami, které se nebojí vyjádřit svou jedinečnost a žít život plný vášně, dobrodružství a lásky ke svobodě.

A tak slečny Aneta, Eliška a Veronika pokračovaly ve svém dobrodružství. Společně objevovaly nová místa, zkoumaly různé kultury a užívaly si života naplno. Jejich cigarety zůstaly neodmyslitelnou součástí jejich stylu a vyjadřovaly jejich nezávislost a odvahu.

Jednoho letního večera se konal velký venkovní koncert ve městě Malíkov. Bylo to událostí, na kterou se všichni těšili. Slečny se rozhodly, že si tento zážitek užijí naplno. Vydaly se společně na koncert, každá s cigaretou v ruce.

Když vystoupil první hudebník a hudební melodie se nesla vzduchem, slečny pocítily, jak jejich srdce začala tančit v souladu s hudbou. Bylo to magické okamžiky, kdy se veškeré starosti rozplynuly a zůstal jen ten pocit svobody a štěstí.

Během koncertu se ocitly v davu mladých lidí, kteří tančili a zpívali. Aneta, Eliška a Veronika se rozhodly, že se přidají k nim a naplno si to užijí. Začaly tančit s cigaretami v ruce, zaplétaly se ve vlnách hudby a jejich kouř vytvářel tajuplný závoj kolem nich.

Kluci, kteří byli přítomní na koncertě, nemohli odtrhnout oči od těchto tří nádherných slečen. Jejich taneční pohyby byly graciózní a jejich kouřící cigarety ještě umocňovaly jejich přitažlivost. Byly to ženy, které si žily podle svých pravidel a nikoho to nechávalo chladným.

Po skončení koncertu se slečny Aneta, Eliška a Veronika usmívaly a rozpovídaly se o tom, jak skvělý zážitek právě zažily. Byly šťastné a věděly, že tyto vzpomínky budou zůstat v jejich srdcích navždy.

Tak pokračovaly v životě, hezké slečny s cigaretami v ruce, které kouřily s grácií a odvahou. Jejich příběh se stával legendou ve městě Malíkov, kde byly obdivovány pro svou krásu, svobodu a nezávislost. A zatímco kluci se o ně snažili, slečny si užívaly svého dobrodružství, vědomé své jedinečnosti a síly, kterou jim cigareta dodávala. Byly to hezké slečny, které kouřily cigarety a vždy si užívaly života naplno.

Jeden letní večer se v Malíkově konal velký ples. Bylo to výjimečné společenské setkání, na které se slečny Aneta, Eliška a Veronika velmi těšily. Byly oblečeny do elegantních šatů a jejich rty zdobila jemná vrstva rtěnky, která zvýrazňovala jejich krásu.

Když vešly do tanečního sálu, všechny oči se obrátily na ně. Slečny s elegancí a sebevědomím kráčely vpřed, a jejich cigarety v ruce dodávaly tomuto okamžiku vzrušujícího tajemství. Kluci v sále se na ně dívali s obdivem a přitahovalo je, jak si užívají každý okamžik.

Aneta si zapálila cigaretu a vychutnávala si její aroma, zatímco se připojila k tanečnímu parketu. Její pohyby byly ladné a přitahovaly pozornost každého, kdo na ni pohlédl. Eliška se rozhodla vyzkoušet své taneční schopnosti na jiném stylu hudby a zářila, když pózovala s cigaretou v ruce. Veronika zůstala u barového pultu a pozorovala tančící páry s kouřem z cigarety se zasněným výrazem na tváři.

Když se večer přehoupl do pozdních hodin, slečny se rozhodly pro krátkou přestávku na terase. Seděly na pohodlných židlích a pohlížely na hvězdnou oblohu, zatímco se obklopily opojným kouřem cigaret. Hovořily o svých snech, cílech a dobrodružstvích, která ještě chtěly zažít. Byly si vědomy, že jejich cigarety je provází v jejich vzrušujícím životě, a byly vděčné za každou chvíli.

Když se vrátily zpět na ples, zjistily, že se roznesla pověst o těchto třech hezkých slečnách s cigaretami v ruce. Mnozí kluci se při nich snažili předvést, aby získali jejich pozornost. Ale Aneta, Eliška a Veronika byly moudré a věděly, že skutečná přitažlivost spočívá v jejich jedinečnosti a nezávislosti. Nepotřebovaly kluky, kteří se je snaží získat jen kvůli jejich cigaretám. Chtěly opravdovou lásku a úctu.

A tak pokračovaly v tanci a ve svém dobrodružství, ve kterém se otevíraly novým možnostem, setkávaly se s novými lidmi a objevovaly svět. Byly to hezké slečny, které kouřily cigarety, ale mnohem důležitější byla jejich síla, krása a touha po životě.

Slečny Aneta, Eliška a Veronika si sedly na terasu oblíbené kavárny, která byla proslulá svými skvělými kávami a příjemnou atmosférou. Každá si objednala svou oblíbenou kávu a zapálila si cigaretu, která byla pro ně důležitým rituálem a chvilkou relaxace.

Aneta si s potěšením nasávala vůni a chuť tabáku, zatímco káva jí krásně doplňovala tento moment. Byla fascinována, jak se dohromady promíchává chuť hořké kávy s lehkou hořkostí cigaretového kouře. Eliška si vychutnávala každý tah z cigarety a vnímala, jak se kouř rozplývá v jejích ústech. Pro ni to byla chvíle, kdy se mohla oddat introspekci a nalézt klid v chaotickém světě. Veronika zavřela oči a nechala se unášet vlnou kouře, která jí přinášela uvolnění a momenty odpočinku od hektického tempa života.

Pro slečny bylo kouření cigaret nejen o samotném aktu, ale také o tom, jakým způsobem si ho užívaly. Byla to chvíle, kdy se dokázaly zastavit, sám se sebou a ponořit se do vlastních myšlenek. Cigaretový kouř byl pro ně jakýmsi rituálem, který je provází jejich cestou životem.

Během těchto okamžiků na terase si slečny užívaly nejen chuť a vůni cigaret, ale také si vyměňovaly své příběhy, sny a ambice. Cigarety pro ně byly symbolem svobody, odvahy a odrazem jejich vlastní individuality.

Ať už si kouřily cigaretu ve městě, na procházce nebo na terase oblíbené kavárny, slečny Aneta, Eliška a Veronika se naučily vnímat kouření cigaret jako součást svého životního stylu a způsobu sebevyjádření. Byly si vědomy, že to, co jim kouření cigarety přináší, je mnohem více než jen chuť a vůně. Byla to chvíle, kdy mohly na chvíli zastavit čas, propojit se s vlastními myšlenkami a vnímat svět kolem sebe s větší intenzitou.

Ale nezapomínaly, že jejich pravá krása spočívala v jejich nitru, v jejich jedinečnosti a síle. Cigarety mohly být jen doplňkem, který jim dodával určitou mystiku a přitažlivost, ale nebyly tím, co je definuje. Byly to hezké slečny, které uměly užívat život a žít ho naplno, s cigarety či bez nich.
Sarkan
VIP uživatel
 
Příspěvky: 35
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 11. 2009

Re: Povídka o krásných slečnách s cigaretou

Příspěvekod TomJak » úterý 27. 6. 2023 1:33

Příběh je fantastický, jen škoda, ten příběh nemá větší milostný děj. Hodil by se tam
TomJak
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 12. 2022
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM, Davidoff

Re: Povídka o krásných slečnách s cigaretou

Příspěvekod bobo » neděle 2. 7. 2023 5:39

Mě to připadá jen taková nastavovaná kaše, bez nějaké dějové linky. Není to příběh, jen takový nicneříjakící popis ničeho. Pokud je tohle výsledek umělé inteligence, tak si myslím, že spisovatelé se jí vůbec nemusejí bát, maximálně jen ti pisálkové, kteří místo psaní hledají, jak rychle zhodnotit čistý papír. S příběhy na smokingstories.org se to výbec nedá srovnávat.
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Re: Povídka o krásných slečnách s cigaretou

Příspěvekod bobo » středa 24. 4. 2024 17:16

A nějakou povídku o tom, jak holky kouřit začínají, co je k tomu vede a jak si je postupně cigarety získávají by umělá inteligence nevykouzlila?
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Re: Povídka o krásných slečnách s cigaretou

Příspěvekod Martin » sobota 27. 4. 2024 5:54

V malém městečku uprostřed lesů žila dívka jménem Eva. Byla to klidná a zvědavá dívka, která se vždycky zajímala o věci kolem sebe. Jednoho dne, když se potulovala po uličkách města, zaznamenala skupinku starších dívek, jak se usmívají a smějí se spolu, zatímco si zapalovaly cigarety. Zaujalo ji to.

Eva začala sledovat ty dívky a všimla si, že se zdá, že mají více důvěry a svobody než ostatní ve městě. Když se k nim přiblížila, zpozorovala, jak si jedna z nich, Petra, nechává cigaretu od druhého dívky, Moniky. Vypadala přitom tak bezstarostně a odvážně.

Eva začala toužit po tom, cítit se také tak svobodně a nezávisle. Začala se tedy více zajímat o cigarety a začala se scházet s Petrou a Monikou. Postupně se začala učit, jak se kouří, ačkoliv na začátku jí to připadalo divné a nepříjemné.

S každým dalším setkáním Eva cítila, že se stále více stává součástí této skupiny. Cítila se přijímána a důležitá. Cigaret se staly symbolem přátelství a příslušnosti.

Ale s časem si Eva začala všímat, že kouření má i své stinné stránky. Začala mít problémy s dechem a její vůně se stala neodolatelně kouřovou. Navíc se začala obávat, že její závislost na cigaretách bude růst.

Nakonec si uvědomila, že to, co se jí na začátku jevilo jako symbol svobody a přátelství, se stalo poutem, které ji svazuje a omezuje. Rozhodla se odvrátit od kouření a hledat skutečnou svobodu a přátelství jinde.
Martin
uživatel
 
Příspěvky: 26
Obrázky: 9
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 30. 3. 2007

Re: Povídka o krásných slečnách s cigaretou

Příspěvekod Martin » čtvrtek 23. 5. 2024 14:23

Tak jsem zase po čase zkusil tu umělou inteligenci. Zadání: Napiš povídku a krásném vztahu kuřačky a nekuřáka, kterému se kouření cigaret jeho partnerky velmi líbí a velmi ho její kouření cigaret sexuálně vzrušuje.
Martin
uživatel
 
Příspěvky: 26
Obrázky: 9
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 30. 3. 2007

Re: Povídka o krásných slečnách s cigaretou

Příspěvekod Martin » čtvrtek 23. 5. 2024 14:26

V malém městě na okraji lesa žil mladý muž jménem Adam. Byl to nekuřák, který se vždy snažil vést zdravý životní styl. Sportoval, jedl zdravě a vyhýbal se všem škodlivým látkám. Ale jak už to v životě bývá, láska si nevybírá a neřídí se žádnými pravidly.

Jednoho slunného odpoledne, když si Adam šel zaběhat do parku, potkal Lindu. Byla to krásná žena s dlouhými vlasy, modrýma očima a zářivým úsměvem. Když se jejich pohledy střetly, oba pocítili neodolatelnou přitažlivost. Adam ji pozval na kávu a od té doby spolu začali trávit více času.

Linda byla otevřená, vtipná a přímá. Jediné, co Adama překvapilo, bylo její kouření. Linda si ráda zapálila cigaretu po jídle, při kávě nebo jen tak pro radost. Adam nikdy nekouřil, ale na Lindě bylo něco neodolatelného, když držela cigaretu mezi prsty a jemně vydechovala kouř.

Jednou večer, když seděli na verandě jejího domu, Linda si zapálila cigaretu a podívala se na Adama. „Vadí ti, že kouřím?“ zeptala se s lehkým úsměvem. Adam zavrtěl hlavou. „Ne, vůbec ne. Vlastně se mi to na tobě líbí,“ přiznal se a cítil, jak mu stoupá teplota v tvářích.

Linda se na něj překvapeně podívala. „Opravdu?“ zeptala se, a Adam přikývl. „Je to zvláštní, ale když tě vidím kouřit, něco mě to vzrušuje. Nevím proč, ale líbí se mi to,“ řekl a přisunul se k ní blíž.

Linda se usmála a nabídla mu cigaretu. Adam ji přijal, ale místo aby si ji zapálil, jen ji držel a sledoval Lindiny pohyby. Každý její tah, každý vdech a výdech ho fascinoval. Linda to vycítila a pomalu vydechla kouř směrem k němu. Adam cítil, jak ho ten moment ještě více přitahuje.

Od toho večera se jejich vztah prohloubil. Linda věděla, že Adamovi její kouření nevadí, a dokonce ho vzrušuje. Adam se těšil na každý okamžik, kdy ji viděl kouřit. Bylo to něco intimního, co sdíleli jen oni dva.

Jednou v noci, když leželi spolu v posteli, Linda si zapálila cigaretu a nabídla ji Adamovi. Tentokrát ji přijal a poprvé si potáhl. Cítil, jak se kouř dostává do jeho plic a jemně ho pálí, ale zároveň mu to přišlo neuvěřitelně erotické. Linda se k němu přitulila a políbila ho. Cítil její dech a chuť tabáku na jejích rtech. Bylo to pro něj něco nového, vzrušujícího a naprosto neodolatelného.

Jejich vztah se rozvíjel dál a Linda i Adam si užívali každý společný okamžik. Kouření se stalo součástí jejich intimních chvil a Adam si uvědomil, že láska opravdu nezná žádné hranice ani předsudky. V Lindě našel svou druhou polovinu, ať už s cigaretou v ruce nebo bez ní. Byli šťastní a jejich láska jenom sílila.
Martin
uživatel
 
Příspěvky: 26
Obrázky: 9
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 30. 3. 2007

Re: Povídka o krásných slečnách s cigaretou

Příspěvekod Martin » čtvrtek 23. 5. 2024 14:32

Byla teplá letní noc a okna v ložnici Adama a Lindy byla dokořán. Měsíc osvětloval místnost a vytvářel na jejich tělech jemné stíny. Leželi vedle sebe, oba nahí, po vzrušujícím večeru stráveném společně. Linda se natáhla k nočnímu stolku a vytáhla krabičku cigaret. Pomalu jednu vytáhla a zapálila si.

Adam ležel vedle ní, pozoroval ji a cítil, jak se mu zrychluje tep. Linda si potáhla a pak mu nabídla cigaretu. Adam ji přijal a Linda mu zapálila. Oba leželi vedle sebe, kouřili a jejich těla se dotýkala. Bylo to pro ně oba nesmírně vzrušující.

Linda se posadila a otočila se k Adamovi. Pomalu vydechla kouř směrem k němu, její oči zářily vášní. Adam cítil, jak se mu napínají všechny svaly, jak jeho touha roste. Linda si klekla nad něj, stále s cigaretou v ruce. Pomalu si potáhla a pak se naklonila k jeho rtům. Jejich polibek byl jemný, ale intenzivní, a chuť tabáku na jejích rtech Adama ještě více vzrušovala.

Linda se usmála a pomalu se pohybovala dolů po jeho těle. Každý její dotek byl provázen jemným kouřem, který se vlnil kolem nich. Adam cítil, jak jeho tělo reaguje na každý její pohyb, jak jeho touha dosahuje vrcholu. Linda si znovu potáhla z cigarety a vydechla kouř na jeho hruď, zatímco její ruka jemně klouzala dolů po jeho těle.

Adam zavřel oči a nechal se unášet těmi pocity. Když Linda dosáhla jeho nejcitlivějších míst, cítil, jak se napíná každý sval v jeho těle. Linda se k němu vrátila, její rty se dotýkaly jeho krku, zatímco její ruka stále jemně prozkoumávala jeho tělo. Kouř se vlnil kolem nich a Adam cítil, jak ho to všechno dohromady neskutečně vzrušuje.

Linda se znovu posadila nad něj, tentokrát s cigaretou v ústech, a pomalu se na něj začala pohybovat. Adam cítil každý její pohyb, každý dotek jejího těla. Linda pomalu vydechla kouř a Adam cítil, jak se jeho tělo začíná propadat do vln extáze. Jejich pohyby byly synchronizované, jako by tančili na nějakou tichou melodii.

Adam se natáhl k Lindě a jemně ji objal. Jejich těla byla nyní plně propojena, každý pohyb, každý dotek byl nesmírně intenzivní. Linda si znovu potáhla z cigarety a Adam ji políbil, cítil, jak kouř proudí mezi jejich rty. Bylo to pro něj něco naprosto magického, něco, co nikdy předtím nezažil.

Linda se pomalu pohybovala a Adam cítil, jak jeho tělo dosahuje vrcholu. Jejich spojení bylo neuvěřitelně intenzivní a každý jejich pohyb byl provázen jemným kouřem, který se vlnil kolem nich. Když Linda nakonec vydechla poslední obláček kouře a cigaretu uhasila, jejich těla dosáhla vrcholu společně.

Leželi vedle sebe, oba zadýchaní a spokojení. Linda se přitulila k Adamovi a jemně ho políbila. Adam ji objal a cítil, jak se jejich těla pomalu uklidňují. Kouření se stalo nedílnou součástí jejich intimních chvil a oba si uvědomovali, že jejich láska je díky tomu ještě intenzivnější.

Tak leželi spolu, obklopeni jemným kouřem a pocity, které je spojovaly, šťastní a zamilovaní, připraveni prožívat další okamžiky naplno.
Martin
uživatel
 
Příspěvky: 26
Obrázky: 9
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 30. 3. 2007

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník