Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Virtuální kuřačka - můj skoro dokonalý ideál

Příspěvekod Billda » čtvrtek 1. 7. 2010 12:44

Na internetu jsem náhodou narazil na překrásné dílko představující mladou atraktivní sexy kuřačku. Strašně moc mě nabudila, že jsem obrázek mírně očistil, doplnil několika drobnostmi (včetně skoro reklamního sloganu - pocházejícího od nějaké "Jáji" z vám jistě známé diskuze na internetu) a vytvořil si z něj tapetu na plochu PC.

Pánové, z mého pohledu se jedná skoro o ideál - typově jde o nějakou mladinkou asistentku nebo prodavačku ze značkového butiku v obchodní pasáži: ve tváři téměř dívčí "nezkaženost", svým zevnějškem a outfitem ale atraktivní dospělá mladá žena, odhalené bříško s tetováním, naprosto bezkonkurenční bokovky a opasek, ruka podpírající ruku s cigaretou, vyfukování úzkého rovného proužku kouře...
Jedinými snad nedostatky z mého pohledu je: chybějící piercing v pupíku, kruhové náušnice, výraznější úprava nehtíků a chybějící držená krabička od právě kouřené cigarety ve "volné ruce".

Tuto svou nepatrnou "koláž" specielně věnuji těmto letošním kuřačkám - mým favoritkám z http://www.kuracky.cz: Natálce (z 15.2.), Lucce (z 21.5.) a Andrejce (z 30.6.) a nejnověji také mojí favoritce Karin (2.9.2011).
virtual – kopie.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil Billda dne neděle 9. 10. 2011 14:29, celkově upraveno 1
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník