Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Názor na těhotnou holku - kuřačku cigaret

Příspěvekod David77 » sobota 22. 6. 2013 15:19

Podělím se s vámi o takový zážitek z pátečního krásného dne 21.6.2013. Šel jsem z práce a byl jsem si v Praze-Holešovicích vyzvednout zboží a moje cesty směřovali na Hlavní nádraží. Jelikož jsem měl čas, tak jsem si tamn sednul na lavičku a zapálil jsem si cigaretu. Za chvilku si ke mě na lavičku přisedla mladá žena s kočárkem a zapálila jsi cigaretu. Vedle ní jsem kouřil já. Chtěl jsem jí oslovit,ale ejhle.

Kousek u vchodu dál kouřili dvě dívky. Zhruba kolem 20-25.let a jedna z nich byla těhotná a byla ve vysokém stupni těhotenství (měla velmi pěkně velké bříško). Lepší, než mladá žena s kočárkem. Chtěl jsem jí oslovit, zda by neměla zájem se třeba někdy s cigaretou nafotit (třeba až po porodu), ale bohužel holky již dokuřovali a pospíchali na metro. Kdybych měl čas, tak určitě by to byl dobrý úlovek.

Tak mě napadá otázka:

Co říkáte na matky kuřačky, které ve vysokém stupni těhotenství (klidně s bříškem) na ulici normálně kouří?
Odsuzujete je?
Vadí vám i holka s cigaretou, která třeba veze dětský kočárek a při cestě kouří?
Je dle vás těžké pro těhotnou ženu, dívku přestat?

Znáte z okolí nějaké těhotné kuřačky? Jaké je reakce okolí na ně?


Všem díky za reakce.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Názor na těhotnou holku - kuřačku cigaret

Příspěvekod David77 » sobota 22. 6. 2013 16:17

Můj osobní názor je, že žena, která je těhotná by rozhodně neměla přestávat. To je pro tělo škodlivé. Určitě je lepší kouřit a nepřestávat, neboť tělo je zvyklé na určitý přísun nikotinu a okamžité přestání by mohlo mít škodlivé následky na plod.
Není třeba v těhotenství dobré kouřit 40 denně, ale do denní dávky 10 cigaret (vyjímečně třeba 15 denně), to by mělo být v normě. Takže proč ne. Samozřejmě by mohlo být pro někoho ideální kdyby třeba nekouřila vůbec nebo 1,2 denně, ale dle mého názoru do těch 10 denně to je v pohodě.

Jaký na to máte názor?
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Názor na těhotnou holku - kuřačku cigaret

Příspěvekod fugas » sobota 22. 6. 2013 20:58

Můj názor je, že bys to měl co nejdřív zkusit. Těhotný nejspíš nejsi, tak těch 40 za den bys dát mohl. A pořádně
vyšlukovat! Když tak si zavolej Katmara, ať ti s tím pomůže. Můžete pak druhý den vypracovat studii o neškodlivosti
kouření.
fugas
uživatel
 
Příspěvky: 18
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 12. 2010

Re: Názor na těhotnou holku - kuřačku cigaret

Příspěvekod MBL » neděle 23. 6. 2013 11:38

V prvom rade je to rozhodnutie danej zeny. Ci bude ochotna podstupit riziko, ktore je s tym spojene. Osobne verim, ze aj napriek faktu ze sa mi pacia fajciarky, tak moja partnerka bude mat dost rozumu na to, aby fajcenie pocas tehotenstva obmedzila, alebo s nim aj uplne skoncovala (ci len na cas alebo natrvalo, to je otvorena tema). Predsa len, akokolvek zlahcujeme negativne ucinky fajcenia na ludsky organizmus, zo svojej podstaty je to nieco pre telo neprirodzene (pluca boli od prirody postavene na to, aby zo vzduchu filtrovali kyslik a nie obohateny o dalsie naviazane latky, niektore so stimulujucim ucinkom na nas CNS) :)
Za seba vsak mozem povedat, ze pohlad na mamicku, ktora tlaci kocik, resp. nebodaj vyfukuje dym rovno do kocika ma pre mna daleko od nejakeho erotickeho / pritazliveho pohladu, rovnako je tomu aj v pripade tehotnej zeny. Kazdopadne, jedna vec ktoru pise Ppss je pravdiva, pre telo je skokove prestavanie sok, ktory ale kazde telo zvlada inak. Su zeny fakt zavisle na nikotine, ale dost vela krat sa jedna len o psychicku zavislost, s ktorou sa da seknut nepomerne lahsie.
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: Názor na těhotnou holku - kuřačku cigaret

Příspěvekod Dara » neděle 23. 6. 2013 23:30

V tomto musím súhlasiť s fugasom.

Fajčenie matky v tehotenstve vnímam ako hlboké ľudské zlyhanie. Jasne som sa k tejto téme vyjadrila v inej diskusii na tejto stránke. Tak sa vyjadrím len stručne: Môj názor na takú ženu: Je to nezodpovedná, hlúpa a sebecká osoba!
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Názor na těhotnou holku - kuřačku cigaret

Příspěvekod Addicted » sobota 14. 9. 2013 5:02

Ať si kouří i těhotná - její věc. Musí sama vědět, co je pro jejího potomka to nejlepší :-)
"Jednou přestanu... určitě!" ;-)
Addicted
uživatel
 
Příspěvky: 10
Pohlaví: Muž
Registrován: 21. 3. 2011
Bydliště: Nikotinové receptory
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Hlavně, ať je v tom nikotýnek! ;-)

Re: Názor na těhotnou holku - kuřačku cigaret

Příspěvekod tattoovani » čtvrtek 16. 3. 2017 1:52

I těhotná žena s cigaretou je krásná, rozhodně neprestavat úplně s kouřením,a po porodu hned přidávat do původního počtu cigaret za den.Maminky s kočárkem,cigarem v puse..Pochvala je to hezké
tattoovani
nováček
 
Příspěvky: 9
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: Rothmans

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron