Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Předsevzetí ...

Příspěvekod Kasoun » středa 2. 1. 2008 13:02

Tak jsem se setkal s tím, že spousta krásných kuřaček si dalo do Nového roku předsevzetí, že přestanou kouřit! Z mého pohledu velmi nešťastné řešení. Jak jse na tom ve Vašem okolí ???

PS. jen doufám, že se jim to nepodaří !!! :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod muryru » středa 2. 1. 2008 13:13

Zatím všechny, co jsem potkal, kouří vesele dál....potěšilo mě to.
(Myslím ale, že 90% těch, co "přestaly", to dlouho nevydrží....)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » středa 2. 1. 2008 21:40

Mé blízké okolí je nekuřácké, takže to nemám jak vyhodnotit. Se "vzdálenějšími" kuřačkami jsem se ještě nepotkal a navíc se na tohle téma s nima (bohužel) nebavím :-)
Nicméně - co jsem tam pozoroval venku, nějaká masivní předsevzetí přestat kouřit v praxi nepozoruju :-) Naopak mě potěšilo vidět kuřačky, vykuřovat hned na Nový rok, dávájíc tím najevo, že na nějaká přestávání kouřit kašlou...
Novoroční předsevzetí - už jsem dávno a několikrát četl, že volit pokus přestat kouřit zrovna takhle většinou nekončí dobře. Snad davová psychóza může pomoct, ale jinak je lepší na to najít vhodnější dny - přestat hned nebo za vhodných okolností. A nevyčkávat na prvního. Většinou to stejně nevyjde - nutkání a touha po cigaretě je silnější...

Jinak jsem zaregistroval, že je teď na webu hodně stránek (lidovky.cz i jinde) hodně témat a článků k přestávání a odnaučování, rady, tipy, dokonce i rozhovor s paní doktorkou Králíkovou :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » středa 2. 1. 2008 21:41

Vzpomněl jsem si - před rokem prý na Nový rok přestávala kouřit Agáta Hanychová :-) Dlouho ji to nevydrželo :-) A dokonce pak mohla být v létě zvěčněna i pro naše stránky :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » středa 2. 1. 2008 21:43

Kdybych tohle vlákno měl vyhodnotit a vzpřáhnout k zařazené kategorii "Jaké ženy se nám s cigaretou líbí", tak zcela určitě (aspoň mně) se líbí ty, které si nedávají hloupá předsevzetí (přestat kouřit) a ani se o to nepokoušejí. Prostě si umějí svoji cigaretu vychutnat a nevzdají se toho...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » středa 2. 1. 2008 22:27

Nový rok bohužel negativně poznamenal Francii, která se přiřadila k zemím, kde už se nesmí kouřit skoro nikde ve společnosti....moje oblíbená Francie, ke které cigarety (a to i v rukou krásných žen) tak bytostně patří....ach jo, takhle znechutit prostředí už v obou mých nejoblíbenějších evropských zemích (krom Francie už déle Itálie).
A pořád,pořád nemůžu rozdýchat ten úplný zákaz kouření ve vlacích....ač nejsem velký kuřák, k jízdě rychlíkem vždycky ta cigareta nějak patřila, nejlépe ve společnosti nějaké kuřačky nebo kuřaček....
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » čtvrtek 3. 1. 2008 12:16

K té Francii musím poznamenat, že v Anglii, kde zákaz též platí se kouří vesele dál a ilice jsou plné hezkých kuřaček.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod Kasoun » pátek 4. 1. 2008 14:33

Tak jedu dneska večer ke kamarádce, která od prvního přestala kouřit instalovat WiFi router ... Když jsme se na tom včera domlouvali, tak mě ujistila, že si spolu cigárko rozhodně dáme, protože si byla koupit krabičku už ve středu večer ... :-) Prej dokud nebude mimi, není důvod, proč by se měla trápit ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod Evelika » neděle 6. 1. 2008 23:39

Předsevzetí nemají cenu !!! Když chceš něco změnit, s něčím přestat, něco dokázat, o něco se třeba jen pokusit....nemusíš přeci čekat na Nový rok.....můžeš začít už 17.9.:-) Ta novoroční předsevzetí totiž většinou vydrží tak do 10. ledna, nebo maximálně do konce měsíce .... :-))) A když už tedy nějaká jsou, tak né typu - přestanu kouřit! - ale třebááá - zítra musím vyfotit tu sousedku s cigárkem!... :-))
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod Kasoun » pondělí 7. 1. 2008 14:30

To by bylo dobrý předsevzetí ... :-) Jen škoda, že žádné sousedky s cigárkem nemám ... :-( Inu což ...
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod muryru » pondělí 7. 1. 2008 17:46

Já bych i měl, ale fotografovat se s cigárkem nechtějí....:((((
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod drevo » úterý 8. 1. 2008 14:48

Každému přeji, aby mu to (nebo dokonce ta) jeho novoroční předsevzetí vyšlo(a) - tedy i kuřačkám přestat s kouřením, a to i přesto, že se mi ženy s cigaretou líbí. Ale souhlasím s Evelikou, že pokud něco opravdu chceš, nepotřebuješ k tomu zrovna konec roku. Začít nebo přestat s něčím můžeš kdykoliv, jen to musíš mít "v hlavě". Takže se masového úbytku kuřaček rozhodně nebojím :-).
drevo
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2007

Příspěvekod antaric » středa 9. 1. 2008 10:48

Svým způsobem souhlasím s drevem - i když je to zdánlivě rozpor, určitě v tom je cítit i srovnání hodnot v nás. Pokud někdo se rozhodne přestat kouřit, je to chvályhodné, podle rozumu. Není dobré jít sobecky, tlačit a přemlouvat - na prvním místě by mělo být vždy dobro druhého, po kterém druhý sám touží. To ale nemění nic na tom, že se nám kuřačky líbí, víc než hodně, a že v nich prostě nacházíme zalíbení - jejich vášeň nás přitahuje, pokud ji samy ony prožívají také - požitek a slast z kouření cigaret...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Předsevzetí

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » středa 18. 2. 2009 9:22

Mám kamárádky kuřačky a jednom silvestru se vsadili že toho nechají,já jsem jim to rozmlouval ale jinak nedaly.Jedna to vydržela asi do čtyř do rána a druhá to vydržela asi do května kdy se sní rozešel přítel. Přišla mi brečet na rameno jsem její vrba, tak jsem jí uvařil kafe od manželky jsem vysomroval krabičku cigaret a ona se rozpovídala, než skončila musel jsem na pumpu ještě pro jednu.Dneska kouří 25-30 denně je mladá kásná ale pokaždé bohužel natrefí na sobeckého nekuřáka který jí kouření nebude tolerovat.Jednou mi řekla že ji přítel nechal že přestala on byl nekuřák.Tím chci říci že předsevzetí jsou k ničemu a že na ně doplátíme my sami.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků