Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Autorské kuřačky od MURYRU (pro Miss Kuřačka)

Příspěvekod muryru » úterý 12. 2. 2008 11:34

Již téměř rok se pro tyto stránky snažím přispívat aktuálními autorskými fotografiemi kuřaček. Mám velkou radost ze všech (převážně kladných) ohlasů a rozhodně míním nadále pokračovat, zvláště v jarně-letním období.
Setkal jsem se ale i s ohlasem, že nápad vynikající, ale výběr kuřaček by volil úplně jiný, prostě naprosto odlišný vkus. Já rozhodně nemíním nijak zvlášť měnit svůj vkus (nejnovější kuřačka Tereza, 5.2.08, je přímo jeho vzorovou ukázkou), ale rozhodně mě zajímá po jakých kuřačkách,
především typově, je zde poptávka.

Takže zajímalo by mě, jaké kuřačky byste rádi v mých autorských galeriích viděli - co se týče věku, postavy, typu a dalších, třeba i maličkostí
(příklad: černovláska, dlouhé hebké vlasy, kruhové náušnice, štíhlá, cca 20 let, dlouhé nalakované nehty, nalíčená).
(Někdo by třeba rád krátkovlasé, brýlaté, těhotné, plnoštíhlé, zralejšího věku....všeechno mě zajímá..pište)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod bubakus » úterý 12. 2. 2008 11:52

Jsem jednoznačně pro štíhlé a co nejmladší kuřačky. Strašně se mi líbí mladý holky když bez cigarety nemohou vydržet a jsou na nich závislé. Čím mladší a silnější kuřačka tím líp.
bubakus
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 5. 2. 2008

Příspěvekod Kasoun » úterý 12. 2. 2008 12:13

Tak ... já se vyjádřím ... :-) Tmavovláska, delší vlasy, 25-35 let, krev a mlíko, dlouhé nalakované nehty, namalovaná ... :-) Tohle je ale opravdu můj vysněný ideál, který asi nebude častým jevem ... :-)
Všeobecně preferuji brunetky, nebo zrzky, spíš menší, než žirafy, ani ne hubené, ani ne tlusté (prostě musí být hezky oblé na těch patřičných místech). Mladé holky se mi s cigaretou samozřejmě líbí taky, ale inklinuji ke kuřačkám, které už vypadají jako ženské ... Ale zas nic se nemá přehánět, takže vyloženě staré kuřačky tedy taky nemusím ....

Jo a když jsou bonusy typu, punčocháče, vysoké podpadky a podobně, rozhodně mi to udělá velkou radost ....

Shrnuto, mám rád, když ženská vypadá jako ženská. Děvče v širokejch khaki kalhotech a nemamalovaná u mě tolik šancí nemá ...
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod muryru » úterý 12. 2. 2008 12:49

Kasoun: máme naprosto shodný ideál co se týče osobních prefencí (nejvíc jsou pro mě ale černovlásky), takže snad nějaké takové přijdou.

Kuřačky ve věku cca 30 let (a starší) získávají se pro projekt hůře než dívky mladší, proto je mladších kuřaček větší procento.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » úterý 12. 2. 2008 14:49

Co se týče mne, tak jsem pro starší kuřačky pokud možno v sukních.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod drevo » úterý 12. 2. 2008 19:49

Každá žena s cigaretou má něco do sebe, na každé se dá najít něco krásného (to samozřejmě platí i pro ženy nekuřačky). Jednomu se líbí ta, jinému ona. Spíše bych byl pro, abys fotil stejně jako dosud, myslím, že každý si tu "přišel na své".
drevo
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2007

Příspěvekod petrr » úterý 12. 2. 2008 20:56

Jelikož jsem mladší ,než vy, tak bych uvítal dívky 16-25 let, spíš mladší, nevinnější než ty starší,ale to neznaměná, že by starší kuřačka nemohla být sexy...
petrr
VIP uživatel
 
Příspěvky: 68
Obrázky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 11. 4. 2007

Příspěvekod Martin » středa 13. 2. 2008 19:03

Můj typ je vysoká, štíhlá, špinavě blond vlasy po ramena, lehce opálená, nosící stříbrné řetízky, náramky, věk tak 20 až 30.
Martin
uživatel
 
Příspěvky: 22
Obrázky: 9
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 30. 3. 2007

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník