Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Sportovní kuřačky

Příspěvekod zdenda123 » středa 20. 2. 2008 21:33

Kouření za běhu
Jaký máte názor na kuřačku dobíhající autobus, která si ještě za běhu dokáže dát čtyři šluky a jako laň naskočit do autobusu. zrobna včera jstm to viděl jak přebíhala silnicí, já čekal s autem před přechodem a nestačil se divit co ty holky dokážou ....
zdenda123
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 3. 11. 2007

Příspěvekod Kasoun » středa 20. 2. 2008 21:53

No, nezbývá než to obdivovat ... :-) Ale mám spoustu zkušeností s tím, že po fyzické zátěži (nebo i při ní) cigareta holkám chutná (jeden příklad jistě napadne každého ... :-) ). Mám jednu kamarádku, která pravidelně chodí na spinning a hned po něm vykouří za sebou tři cigarety. Říká, že je to prostě božský ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tato » čtvrtek 21. 2. 2008 10:24

Převládá názor, že kouření a sport nejde dohromady. Já však tvrdím a jsem toho příkladem, že opak je pravdou. Jsem silný kuřák , ale jinak žiji zdravě. Chodím do bazénu, hodně jezdím na kole zabývám se pěší turistikou. Tak proč by ženy měly být jiné. Sport ji může minimalizovat škodliviny a oni si pak mohou užívat cigaretového kouře co hrdlo ráčí.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » čtvrtek 21. 2. 2008 23:03

zdenda123: krásné přirovnání "jako laň" :-)

Samozřejmě že to je skvělé.
Já zas můžu připojit zážitek s extraligovýma hokejistkama (i když se většinou nejednalo o krásné dívky, ale některé celkem sympatické),
které se před zápasem nahrnuly v takřka komplet výzbroji před stadionek, a oddávaly se náruživému kouření a pak frr na led...

A taky jsem viděl, a to bylo mnohem více sexy, kouřit ihned po sportovním výkonu, krasobruslařky. Jedna dokonce, někdy koncem 90.let, takhle kouřila i na vrcholné úrovni, na ME nebo MS, když čekala na známky,po dojezdu tehdy o tom psali jako o extravagantním chování, škoda že už jsem zapomněl jméno, protože krasobruslení mě absolutně
nezajímá.

A jednu "sportovkyni" máme i mezi mými kuřačkami - Tereza (focená 16.listopadu) na hokeji dělá sexy upravovačku ledu a hlavně roztleskávačku a v pauzách frr na cigáro
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 22. 2. 2008 11:36

Já myslím, že téma kouření a sport je zrovna jeden z důkazů toho, jak neplatí antikuřáckými kampaněmi vnucované, že to automaticky nejde k sobě. Každý člověk je individualita, na každého tahle kombinace působí jinak. Umím si představit, že nikotin může být i určitým stimulem pro výkony (ať už sportovní nebo i obyčejné pracovní) - tedy to, co nekuřák nikdy nepochopí.
Z příkladů - oštěpař Jan Železný, několikanásobný mistr světa - byl (a ještě možná je) kuřák. Jeho výkony a úspěchy by mu mohl závidět leckterý nekuřák.
Závěr - sport a kouření může jít dohromady. Proč ne. Antikuřácké kampaně by si mohly odpustit paušalizaci.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pátek 22. 2. 2008 12:09

Nejen Železný, ale když už jsme u atletiky, i Tomáš Dvořák, a především Šárka Kašpárková!
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Kasoun » pátek 22. 2. 2008 12:18

No vida ... :-) Máte ještě někdo nějaké informace o sportovkyních, kuřačkách ??? :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » pondělí 3. 3. 2008 22:45

Myslím, že se k tématu hodí i následující dvě videa ;-)

Jak na vás púsobí? Líbí se vám, vzrušuje?

http://www.dailymotion.com/related/x33o ... king_flirt

http://www.dailymotion.com/related/x3tz ... tor_people
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kasoun » úterý 4. 3. 2008 7:37

No, dle mého je to moc hezké ... Dokážu si dotyčnou slečnu představit i při jiné "sportovní" činnosti ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod muryru » úterý 4. 3. 2008 10:38

No jo, hlavně první video a slečna v něm se mi moc líbí....krása!
A souhlasím i s Kasounem :-)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 4. 3. 2008 10:43

Kasoun píše:No, dle mého je to moc hezké ... Dokážu si dotyčnou slečnu představit i při jiné "sportovní" činnosti ... :-)


Při jiné "sportovní" činnosti si dokážeme představit asi každý z nás :-) ale při takovéhle aktivitě, jako je na videu, mi to přijde nečekané, odhodlanější, správně drsnější a asi právě proto o to víc vzrušující ;-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » úterý 4. 3. 2008 10:56

první cvičící kuřačka je hodně vzrušující, a je to tak jak píšeš...škoda že je to tak krátký :-(
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 4. 3. 2008 11:02

muryru píše:první cvičící kuřačka je hodně vzrušující, a je to tak jak píšeš...škoda že je to tak krátký :-(


První video je strašně super, to druhé pak spíš jako do počtu, že se to týká sportovní činnosti.

Souhlas, škoda, že je to krátký :-( Je to pravděpodobně jen trailer, asi to existuje i fulltime, placený, ke stažení. Tohle se mi líbí a je výjimečný až tak, že bych skoro popátral po tom, jak to objednat, zaplatit :-) A pak se samozřejmě podělit.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kasoun » středa 5. 3. 2008 19:09

Když už jsme u toho podělování se ... Samozřejmě mám také nějaká DVD se smoking fetish tematikou. I když poněkud hambatější, než je na těchto stánkách obvyklé. Není toho zas tak moc, ale milerád se o to podělím. Takže kdyby měl někdo zájem, písněte PM a já sdělím, co mám ... :-)
Krom toho mám bohatý archiv věcí postahovaných z netu, ale to má asi každý z nás, takže asi netřeba nabízet ... i když ... Neuděláme nějaké vlákno "Scháním", nebo tak něco ???
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » čtvrtek 6. 3. 2008 10:36

Kasoun: Díky za nápady a tipy, rozhodně touto cestou do budoucna půjdeme. V prvé řadě zvažuji zavedení systému VIP uživatelů, kteří budou mít přistup do uzavřené sekce (kategorie fóra), ve které budou dostupné další věci (videa), mimo jiné i z kategorie, u nichž píšeš. Budou tam dostupná i videa od muryru, dřívější, i co teprve budou natočena. Budou tam i videa, která mohou dát i uživatelé k dispozici, i na výměnu, za sebe mám připravené mj. třeba i plnou verzi výše zmiňovaného videa cvičící kuřačky (délka 6 min, 86 MB). Součástí bych viděl právě i sekci, jak píšeš, "Sháním" (i když mnozí by to rádi vnímali i jako seznamku :-) ).

VIP status (až bude zprovozněn), budeme s muryru přidělovat jednotlivě, na základě žádosti uživatelů, za dosavadní aktivitu a přínos fóru - bude posouzeno individuálně. Má to být především motivační prvek.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kasoun » čtvrtek 6. 3. 2008 14:08

Tak to já se pak určitě přihlásím ... hihi ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » čtvrtek 6. 3. 2008 14:14

Kasoun píše:Tak to já se pak určitě přihlásím ... hihi ... :-)

Jestli někdo má nárok na VIP status z dosavadních uživatelů, pak jsi to jednoznačně Ty ;-)
Splňuješ bez problémů všechna zatím ještě nevyřčená kritéria ;-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod tratler » neděle 9. 3. 2008 19:00

tratler
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 11. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 10. 3. 2008 9:34

tratler píše:http://www.youtube.com/watch?v=maToZET6g9M tohle sem nasel na youtube


Na asii moc nejsem, ale je to zajímavé :-), děkujeme za link k tématu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod tratler » pondělí 10. 3. 2008 18:05

ja taky asiatky nemusim ale tohle se mi libilo (ona moc ne)
tratler
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 11. 2007

Další

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron