Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » čtvrtek 10. 9. 2009 7:11

moc Ti diky potěšil jsi mě,jsem rád že se nám líbí ženy pěkné a upravené,starší ženy ví co chtějí a umí to prodat,takové mladé ročníky jsou plné železa nesmyslných tetování a když se na to podíváš tak to že kouří už to nespraví.Mě osobně takové ženy a dívky neberou.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod rray30 » čtvrtek 10. 9. 2009 18:15

Ahoj! No, tak všechny "mladé ročníky" tak hrozné nejsou ne? :-))) Taky nevím, kam to zařadit, tak napíšu sem svůj včerejší zážitek.
Čekal jsem navečer na kamaráda na Vyšehradě. A protože bylo hezky a měl jsem ještě chvíli čas, posadil jsem se na takové ty kamenné lavičky před kongresovým centrem. A najednou přišla (podotýkám mladá!, tak 22 :-))) ) nádherná slečna, upravená, sladěné oblečení, nalakované nehty (i na nohou v sexy sandálkách, paráda :-) ), prostě "kočka", a posadila se na vedlejší lavičku. Nevím, asi se vám to taky stává, ale tady bylo úplně od pohledu jasné, že ta si prostě jde zakouřit. A taky jo, po minutě ladně sundala kabelku, vytáhla cigarety a zapálila si... no, měl jsem co dělat, aby nebylo tak strašně vidět, jak koukám. A zrovna jsem si vzpomněl na tebe, Muryru, že bys ji určitě oslovil. Jestli se někdy odhodlám sám, to fakt nevím... No, každopádně kouřila pomalu a svůdně, a já doufal, že to bude trvat hodně dlouho. Pak ještě chvíli poseděla, zvedla se, a ladně odešla, ale ten pocit z ní - krásné a téměř "ideální" kuřačky, ve mně zůstal do teď. Takže to nešlo nenapsat. :-)
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod muryru » čtvrtek 10. 9. 2009 19:56

rray30: nó, tak přesně v těch místech jsem já oslovil a nafotil svou úplně první (před focením neznámou) kuřačku. Radši ani nebudu psát, jak je to dlouho...
Tvá kuřačka - Škoda že ji nemůžu vidět - posoudit, jestli bych ji oslovil :-))
Naposledy upravil muryru dne čtvrtek 10. 9. 2009 21:03, celkově upraveno 2
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 9. 2009 20:53

rray30: To jsou přesně ty sladké chvíle, kterých se člověk nemůže nabažit :-) Tu a tam náhodou je toho člověk občas svědkem - a dojem - ten přetrvává rozhodně ještě nějakou chvíli :-)

Jinak ideál kuřačky. Já doufám, že ideál nakonec bude moje budoucí partnerka, až to konečně přijde, ta pravá, v pravý čas :-) Svoje sny asi těžko připodobním nějakou fotkou (ať už z cizích fotek nebo z autorských od muryru), ale pokud chcete, můžete hádat - co se mi líbí nejvíc a přitahuje, pro co mám slabost :-) Muryru ať nereaguje, nepíše, protože to už tak trochu ví :-) Ostatní to zkuste - podle mých nejrůznějších reakcí na kuřačky :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 9. 2009 21:29

Ano, je to v podstatě tak :-) S tím, že ty mladší blondýnky (ale spíš blíž mému věku) mají ještě řadu atributů, pro které mám slabost :-) Samozřejmě, že jsou to typy, které jaksi vystupují z řady, ale neznamená to, že by se mi nelíbily jiné (a předpokládám, že i životní partnerka může být také úplně jiná - jak to ostatně v životě i chodí).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod JerryRose7 » pátek 11. 9. 2009 19:02

Není to náhodou Laura z RandomSnaps?
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Příspěvekod rray30 » sobota 12. 9. 2009 4:19

muryru: :-) Jasně, tohle místo k zastávce na cigaretu vyloženě vybízí. Škoda, že jsem neměl s sebou foťák, zkusil bych aspoň "náhodný" záběr... Zatím fakt nedovedu říct, jestli bych si troufnul neznámou dívku oslovit, aby mi zapózovala. V tomhle máš můj veliký obdiv, fakt jo.

Pavel776: To minivideo je opravdu moc pěkné, díky, žes ho sem dal :-)
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod pezatko » sobota 12. 9. 2009 19:22

Když jste tady zmínili brýle - já nosím dioptrické brýle i když velmi zřídka....vzhledem k tomu,že nemám tolik dioptrií a nejsem na brýle zvyklá,používám je spíše jako modní doplněk,ale troufám si tvrdit,že brýle jsou na ženě velmi sexy a ve spojení s cigaretou je to ještě umocněné...
pezatko
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: Žena
Registrován: 8. 11. 2008

Příspěvekod antaric » neděle 13. 9. 2009 13:28

pezatko: Třeba kuřačka, které brýle velmi slušely (a shodla se na tom většina), byla Veronika z 30.6.2009 - viz:

viewtopic.php?t=1252
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod anaru » pondělí 14. 9. 2009 0:05

Rad se zapojim do diskuze o idealni kuracku.Nasel bych jich spousty,ale abych to trosku zkonkretizoval,tak pro vasi predstavu ze vsech ulovku Antarica a Muryru zde na foru,tak pro me jednoznacne vede Alexandra ktera byla tusim ze "ulovena" 5.11.08. ,clenove foru budou jiste vedet o koho se jedna.Diky obdrzeni V.I.P clenstvi jsem mohl shlednout i jeji video a musim rict,ze bych snad dal vse za to byt vic nez jen divak:-).Dalsi nadhernej priklad pro me je z You tube video "smoking Lucie",verim,ze vetsina toto video videla a musim rict,ze Lucie je pro me asi TOP co jsem zatim videl.Timto si mohou vsichni asi nejspise vytvorit obrazek,koho preferuje Anaru:-))
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod outofthebody » pondělí 14. 9. 2009 0:59

než abych to popisoval, tak koukněte na tohle video:
http://www.youtube.com/watch?v=8aGaA1an ... re=related
outofthebody
uživatel
 
Příspěvky: 28
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 6. 2009

Příspěvekod milovník kuřaček » pondělí 14. 9. 2009 10:18

Antaric:Veronika o které píšeš se mi velmi líbila...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod anaru » pondělí 14. 9. 2009 11:09

outofthebody: koukam,ze mame skoro uplne podobnej vkus,Lucy Zara je taky moooooooooooooc:-))) anaru
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod molik » pondělí 14. 9. 2009 11:30

Anaru tak to je i můj velký šálek kávy - prostě paráda :-)
molik
VIP uživatel
 
Příspěvky: 123
Obrázky: 6
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 4. 2008

Příspěvekod molik » pondělí 14. 9. 2009 11:36

I tahle ta je pro mně ideální typ:

molik
VIP uživatel
 
Příspěvky: 123
Obrázky: 6
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 4. 2008

Příspěvekod antaric » pondělí 14. 9. 2009 15:48

A pak že tu jenom já "jsem na blondýny" :-)))
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod milovník kuřaček » úterý 15. 9. 2009 9:27

I já se musím přiznat,že Lucy Zara se mi velmi líbí a jak krásně kouří...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Ideální kuřačka

Příspěvekod trojkur » pátek 4. 3. 2016 21:05

. .dlouho nikdo nepřiložil polínko. . .tak jedno z mé fantazie .. :dívka s cigaretou v puse , k níž se vzbudila v noci , ani neví proč. . .je hloupá , spoustu věcí nechápe, jen má chuť na cigaretu , jako už od dvanácti let. . .kouří a nan nic nemyslí , jen na ten dým ve svých plících , na ten pocit při vdechnutí , kouká se při tom do zrcadla a vidí jen svá ústa , jak v nich mizí další obláček a na nos , jak z něj vychází dva proužky .. zapomíná na okolí , připaluje si další cigaretu , aby vyzkoušela , jakou má chuť ta nová společně se zbytkem skoro dokouřené. . .kouká se na svoje zažloutlé prsty , očichává je a olizuje. .
. .ráno se vzbudí , s naprostým nedostatkem chuti šmátrá kolem sebe , až přece jen mezi práznými krabičkami najde jednu plnou , dá si do pusy hned dvě cigarety a zapálí je roztřesenýma rukama, ani je nevyndavá z pusy , jen potahuje a vdechuje kouř , nehledí na to, že je potřeba taky dýchat nebo vyfouknout, jen tahá. . .osvěží se natolik, že vyrazí na toaletu , kde si v sedě zapálí další nalezenou cigaretu. . .nikam nemusí , je blázen a doma zalezlá , nikomu nikde nechybí a proto žije jen pro kouření. .
trojkur
uživatel
 
Příspěvky: 14
Pohlaví: Muž
Registrován: 21. 7. 2012

Re: Ideální kuřačka

Příspěvekod Komár » neděle 13. 3. 2016 20:17

↑ to zní jak téma na nějakou povídku ala Dostojevský.
Komár
uživatel
 
Příspěvky: 10
Pohlaví: Žena
Registrován: 23. 12. 2012
Kouření: pravidelně
Počet denně: 5

Re: Ideální kuřačka

Příspěvekod Aandys » pátek 23. 12. 2016 10:21

Jako kuřačka se mi vždycky líbila mamka.. Prostě to k ní sedlo a sedne a bez cigarety si jí nedovedu představit:D
Aandys
uživatel
 
Příspěvky: 22
Pohlaví: Žena
Registrován: 23. 12. 2016
Kouření: pravidelně
Počet denně: 0

PředchozíDalší

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků