Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Intelektuálky

Příspěvekod Tato » sobota 5. 7. 2008 19:19

Z širokého spektra kuřaček jsou mi velmi blízké intelektuálky, protože jsem též intelektuálně založen. Jeem rád pokud mohu s ženami za přítomnosti cigaretoého dýmu dikutovat o politice, náboženství, historii apod. Ví, že intelektuálky nejsou v drtivé převaze žádné krásky a pro většinu uživatelů tudíž jsou nezajímavé, ale já posuzuji ženy dle toho jaké jsou uvnitř a proto bych dal přednost brýlaté intelektuálce před dlouhonohou blondýnou, zvláště nalezli bychom oboustanně zajímavé téma hovoru.
usím vzpomnout, jak jsem minulý týden potkal jednu starší kuřačku a dostali jsme se nakonec k rozhovorům o středoamerických indiánských civilizacích. Bylo to pro mne zajímavé a příjemné odpoledne.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 7. 2008 11:24

Já se přiznám, že je v tomhle směru pro mě těžké se asi nějak jednoznačně vyjádřit. Ono asi opravdu záleží na tom, jak je ta intelektuálnost míněna - do jaké míry zasahuje vnějšek a do jaké míry vnitřek, charakter, inteligenci atd.

U mě je jasné, že klasická intelektuálka, jak jak si ji na poprvé v duchu představíme, by mě asi nepřitahovala. Nebyla by tam jiskra, nebylo by tam to elektrizující, svůdné, hravé. Navíc mám nějaký podvědomý odpor k brýlím, vím, že je to věc, za kterou nikdo nemůže, ale prostě se mi brýle na ženách nelíbí... Nejspíš asi i proto, že určité obtiže s očima doprovázejí i mě - z tohoto to asi pramení.

Na druhou stranu, holka a žena, která se mi líbí a přitahuje, není ještě zárukou ničeho dalšího a příštího. Vše se to vlastně stáčí do toho onoho "mít si co říct"... Ve vztahu, v doprovázení se životem. Je pravda, že ono porozumění se hodně odvíjí od určitého intelektu (což je pro mě úplně jiný termín, než inteligence či vzdělání). Osobně nemám potřebu, aby žena či holka zastala rovnocennou roli diskuzní partnerky na závažná témata. Líbí se mi, když žena zůstává ženou, ve své ženskosti, i "vrtoších", které dělají ženu ženou a bez kterých by ten svět mezi muži a ženami nebyl takový, jaký být může. Bez kterých bychom se netrápili, neradovali se a nesmáli se, v té pestrosti života...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod JerryRose7 » pátek 9. 1. 2009 23:17

Naprosto s Tebou souhlasím, Antaricu. Zmíním tu jednu situaci, kterou jsem zažil pár dní zpátky, a následně i jednu eventualitu.

Jedna moje kolegyně mě do nedávné doby velice přitahovala tím, že má mladistvého ducha a umí se bavit, ačkoliv je jí 42 let. Po pár společných sezeních mě odradila, poněvadž pořád rozebírala atrologii a podobný věci, o kterých já vím velký kulový. To, že kouří je jediná věc, která mě bude přitahovat i nadále, jinak jsme si v dnešních dnech odcizeni.

Pokud půjdu na kafčo, nebo si jentak sednout s krásnou a sexy mladou ženskou, která nebude mít co říct, bude to přinejmenším potupné pro obě strany a nepomůže tomu ani svěcená voda, ani fakt, že budu mít příležitost jí připálit. Zatímco intelektně založená dáma, se kterou budu mít co probírat a budeme při tom spolu kouřit jednu za druhou, tak bych si asi představoval svůj ideálně strávený večer. Čili za sebe - intelektuálky rozhodně ano.
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník