Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Typ kuřačky jaký se mi líbí

Příspěvekod muryru » středa 23. 7. 2008 10:52

V SC galeriích jsem narazil na kuřačku, jakou bych si dovedl představit "doma" :-))
pěkná prsa, stehna, pro mě ideální postava, brunetka, kolem 25 let,
nezbytná cigaretka - no jak říkám, chcu jí ..
Mimochodem takový typ holek bych fotil asi nejradši..akorát bych jí sundal
ty rušivé brýle na některých fotkách

2568256925702571
257225732574
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » středa 23. 7. 2008 11:06

Mmmmm... tak tu bych si taky nechal líbit... ;-) Kromě toho, co píšeš, ještě doplněno o nádherný botičky a další detaily, mmm....
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Přitažlivá

Příspěvekod Demian » středa 23. 7. 2008 19:28

Ahoj, tak to je KOČKA! Naprosto stejný vkus, taky bych ji chtělll...
Demian
VIP uživatel
 
Příspěvky: 150
Pohlaví: Muž
Registrován: 30. 4. 2008

Re: Přitažlivá

Příspěvekod honza » středa 23. 7. 2008 21:22

No tak já budu oponovat he he he . Pro mně je moc tlustá já tak rád 50 kg a 160 cm he he he .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Přitažlivá

Příspěvekod antaric » čtvrtek 24. 7. 2008 10:01

honza píše:No tak já budu oponovat he he he . Pro mně je moc tlustá já tak rád 50 kg a 160 cm he he he .


Samozřejmě 160 cm a 50 kg by se mi taky líbilo, vhodné k mé postavě ;-) Než aby taková holka měla dlouhána s 210cm :-)

Nicméně si myslím, že tahle kuřačka je v pohodě, tlustá rozhodně není, přijde mi, že má přirozeně zdravé tělo (i pro mateřství). Hodně se to pozná na zadečku a nohách. Když holka nemá problém chodit v minisukni - sluší ji to a vypadá dobře, tak tlustá není. S takovou postavou bych neměl problém, líbila by se mi...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » čtvrtek 24. 7. 2008 10:15

Mě rozhodně víc než uvedené parametry. Dokonce si troufám tvrdit že mě moc nepřitahují ženy velmi drobné, pod 50 kilo....
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Akia » pátek 25. 7. 2008 20:14

Špicová a vůbec mi nevadí, že je to tak trochu baculka :-) a vypadá dominantně, hmmmm
Akia
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 56
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2008
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tato » úterý 29. 7. 2008 13:59

moc hezká ženská, ale jelikož jsem ženatý, tak bych si ji spíše přál jako kolegyni v kanceláři. Jinak myslím, že máme s Murryru podobný vkus.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » úterý 29. 7. 2008 14:05

No tak poslední věta mě trošku (samozřejmě mile) překvapila. Měl jsem pocit že jsi velký kritik výběru mých autorských kuřaček - i když je
pravda, že ty až tak úplně o mém vkusu - zejména co se starších kuřaček týče - nevypovdají, i když hodně naznačují.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » středa 30. 7. 2008 14:46

Rozhodně se nepovažuji za Tvého kritika, jen konstatuji, že mladé kuřačky již nepatří do mé generace. Moc a moc si Tvé práce vážím a mimochodem žádné kuřačce jsem nedal hůř než za tři.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » čtvrtek 31. 7. 2008 10:12

Myslím že mám věkem taky blíže k trochu starší generaci kuřaček, je mi 32 let.
Kuřačky mého a staršího věku si však v drtivé většině nepřejí být takto prezentovány....bohužel. Je těžké najít takovou vyhovující, aby byla pěkná, ochotná spolupráce a ještě souhlasila se zveřejněním. A u žen z mého okolí se zase stydím o něčem takovém vůbec zmínit....
Spolupráce s mladšími dívkami je leckdy mnohem snažší, za což jim děkuji, nicméně osmnáctileté dívky také nejsou moje cílová skupina :-))
Navíc bohužel, zvláště letos, nemám až tolik času na tuto "práci", která
mě mimochodem stále velmi baví :-) ale čas si vždy najdu.
Oproti červenci bych se chtěl v srpnu, stejně jako minulý rok, aktivitou ohledně autorských kuřaček, polepšit, tento měsíc nebyl příliš vydařený.

Známky jsou subjektivní záležitost, pokud je v očích kohokoliv kuřačka na 4 nebo 5, je to naprosto v pořádku a pokud vidím nějaké negativnější hodnocení, je to pro mě nápověda, že tudy (podobné typy) ne.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » pátek 1. 8. 2008 14:39

Dát kuřačce horší známku než tři mi připadá nevhodné vůči ní, protože každá si zaslouží obdiv, že souhlasila s focením. Kromě toho, jak jsem již několikát napsal, je přítelkyní v neřesti. Plně chápu, že získat starší kuřačku je obtížné a vedle toho, mladší jsou žádanější. Vždyť mé favoritky z loňského roku Dana a Lenka vůbec nezabodovaly. Uvítal bych více diskuzí o požitcích z kouření, sám se snažím nahodit téma, ale je o to poměrně malý zájem. Přesto tyto stránky mám rád a přeji jim další rozvoj.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » pondělí 4. 8. 2008 10:18

Že lidé málo diskutují, to mě taky mrzí, ale není v mé moci to ovlivnit :-(
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod minimax » středa 20. 8. 2008 8:36

Mně se nejvíc líbí holky, do kterých bych na první pohled neřekl, že jsou kuřačky. Jestliže je dívka přirozeně hezká, používá nenápadný make-up a ani oblečením není nějak zvlášť výrazná, a k tomu si zapálí, je to nirvána.
minimax
VIP uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Muž
Registrován: 11. 1. 2008

Příspěvekod antaric » středa 20. 8. 2008 10:24

minimax: Přiznám se, že u mě je to naprosto stejné - když se z nenápadné a nevinné dívky, do které by to nikdo neřekl, vyklube závislá kuřačka, která se těší a nemůže se dočkat, až si cigaretu náruživě vychutná...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod MBL » středa 20. 8. 2008 21:57

Musim suhlasit aj s antaricom, aj s minimaxom. Casto, pocas bezneho dna, pri postavani na zastavke, alebo pri pobyte niekde na pivku ... rad pozorujem slecny naokolo a vzdy ma potesi, ked si dievca, na ktore by som to nepovedal s radostou zapali ... kazdopadne (to je aj reakcia na vyskum s problemovostou) si nemyslim ze tieto dve veci maju bezprostrednu suvislost. Je pravda ze ak je zena probelova, ma vacsiu pravdepodobnost ze je fajciarka, neplati to vsak opacne, ked je zena fajciarka, nemusi byt problemova. Rovnako poznam velke mnozstvo zien fajciarok, ktore fajcia, ale inak su uplne normalne, ziju usporiadanym zivotom, len podlahli cigaretam ... a nebrania sa:-)
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Příspěvekod minimax » čtvrtek 21. 8. 2008 9:06

A když ještě kuřačce nebylo 18, to je teprv něco! Jo, kde jsou ty doby, co 16 let byl věk legálního kouření... :-)
minimax
VIP uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Muž
Registrován: 11. 1. 2008

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků