Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

Pro nekuřáky

Příspěvekod Tato » sobota 22. 11. 2008 17:26

Jak plyne z různých anket, mezi uživateli fóra je i nemálo nekuřáků. Dost mne to překvapuje, když neustále slýchám, že je třeba nekuřáky chránit, ale překvapení je to příjemné. Dovolil bych si Vám položit několik otázek.

1.Přitahují Vás kuřačky v reálu nebo jen na fotkách či na ulici?

2. Chtěl by jste s kuřačkou sdílet společnou kancelář, kde by se mohlo kouřit a nechal svou partnerku oddávat se kuřácké vášni v bytě a tím se oddávat pasivnímu kouření?

3. Považujete kouření za tak škodlivé a nezdravé, jak je to prezentováno v médiíích ?

4. Jak pohlížíte na kouření u mužů ( tato otázka je určena pouze heterosexuálním uživatelům)

Přátelé moc se těším na Vaše odpovědi a předem Vám za ně děkuji.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » neděle 23. 11. 2008 17:34

Já sice do kategorie těch, kterých se ptáš (nekuřáci), nepatřím, dnes jsem pravidelný a závislý kuřák, poslední roky. Nicméně větší část života jsem byl nekuřákem a přesto se mi kuřačky líbily a přitahovaly. Z toho období mohu napsat-odpovědět, řekl bych, že se nic nezměnilo:

1. Kuřačky mě přitahovaly a přitahují se vším všudy, tehdy i dnes. I jako nekuřák jsem měl lásku, která byla silná kuřačka, trávil jsem s ní čas a líbilo se mi to.

2. Ano, chtěl bych sdílet s kuřačkou všechno, prostory, byt, život, všechno, i pasivně kouřit. I to jsem jako dřívější nekuřák zažil a byl jsem spokojený.

3. Samozřejmě, že se se škodlivostí kouření přehání (a vnímal jsem to vždy). Více i mé názory na fóru jinde a v podstatě jsem je promítnul i do Otázek a odpovědí (z menu nahoře).

4. Na kouření mužů jako hetero muž pohlížím neutrálně. Ani tak, ani onak. Pokud ovšem podporuji kouření u žen, tak přirozeně ta podpora dopadá i na muže, v rámci rovnoprávnosti. Ale nijak víc to neprožívám a ani jsem neprožíval.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 26. 11. 2008 18:45

Tak mě se kuřačky líbí všude a když ji někde vidím v reálu tak ji pozoruji,s kuřačkou bych klidně a rád měl společnou kancelář a domácnost,kouření u mužů je mi víceméně jedno...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod muryru » středa 26. 11. 2008 22:46

Nepatřím k závislým kuřákům, čili když odpověděl antaric (dnes každopádně silnější kuřák než já), tak můžu taktéž:

1) Kuřačky mě přitahují jak v reálu, tak na fotkách, v reálu určitě více,
je to skutečný život.

2) V práci jednoznačně pro kancelář s krásnou kuřačkou, i jsem zažil,
nostalgicky vzpomínám zejména na jistou paní Hanku (dnes 46), což
byla i jedna z nejlepších kolegyní vůbec.
Pokud žiji s kuřačkou, je dobré mít v bytě kuřáckou místnost, nemusí
být zakouřeno všude. Mám takový názor, že cigareta nepatří do kuchyně.
A když se kouří v ložnici, tak pak vyvětrat :-)
Ale na balkón bych ji s cigaretou nevyháněl...

3) Škodlivost kouření se v médiích zveličuje. Jen to jen jeden z
rizikových faktorů.

4) Naprosto lhostejně. Muži mě s cigaretou opravdu nepřitahují.
Možná já sám jsem si v pubertě a jako teenager připadal s cigaretou
sexy drsně :-))))))) Dnes už ovšem dávno ne :-))
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

odpověď

Příspěvekod Akia » středa 17. 12. 2008 16:10

1) Kuřačky mě přitahují v reálu
2) chtěl bych sdílet s kuřačkou kancelář i byt, nevadí mi kouření ani v ložnici
3) nevím
4) ke kouření mužů mám neutrální vztah
Akia
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 56
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2008
Bydliště: Praha

Nekuřák miluje kuřačky

Příspěvekod Katmar » úterý 27. 1. 2009 11:41

Ahojte. Dobrá otázka.
Sám nekouřím a kuřačky mě přitahují. A to hlavně v reálu. Fotky jsou také fajn, ale realita je realita.
Kouření kolegyně v kanceláři nebo manželky doma (včetně ložnice) mi nevadí a je rozhodně žádoucí.
3. Kouření určitě neprospívá, ale samo o sobě není pro zdraví rozhodující
4. Kouření u mužů mi příjde normální a nijak mne to neoslovuje

Dceři bych toleroval kouření od 15-ti, ale synovi až od 18-ti (to už je stejně dospělej a bude si dělat co chce).
Naposledy upravil Katmar dne úterý 27. 1. 2009 18:25, celkově upraveno 1
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod milovník kuřaček » úterý 27. 1. 2009 17:50

To s těmi dětmi na závěr nemá chybu...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod bobo » čtvrtek 17. 9. 2009 16:55

Kuřačky mě vzrušují víc v reálu (s fotkou si nepopovídám :-)
S kuřačkami jsem chodil, ale společnou domácnost nikdy nesdílel - douření doma by mi asi vadilo - takový ten zatuchlý zápach nemám rád.
Společný život s kuřačkou by mi nevadil, spíše naopak. Třeba by mě nakonec i "rozkouřila"
Muži, ať už s cigaretou nebo bez, mne nechává chladným.
Na kouření u vlastních dětí vlastně nemám názor. Pokud bych sám kouřil, těžko bych jim to měl mít za zlé, zvlášť když jsem čet, že dětem kuřáků cigarety chutnají spíš, než dětem nekuřáků...
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » pátek 18. 9. 2009 14:47

1.Kuřačky jsou v reálu daleko pěknější.to můžeme porovnat na fotu nebo video,fotka nevystihne vše,v reálu vidíš to vychutnání a potěchu z kouření. 2.Společná kancelář mi nevadí,ale v bytě bych to nesnesl.
3.Jistě že úplně zdravé to nebude,ale dělá se kolem toho větší humbuk než doopravdy je.Také záleží jak kdo má odolný organismus atd.
4.Kouření u mužů mi nevadí,dcera která má 21let je zapřísáhlou nekuřačkou mi řekla že v tom nic mimořádného nevidí a že je jí líto holek které nemohou bez cigarety vydržet.Co člověk to názor.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod rray30 » pondělí 21. 9. 2009 23:26

1. Kuřačky se mi líbí jak na fotkách, tak i v reálu - zejména pokud vidím hezkou holku, co na sebe dbá (nehty, rtěnka, atd.). A velmi mě dostává, když pomalu a smyslně kouří slimku. :-)

2. Zakouřené místnosti obecně mi docela vadí - nechci mít taky načichlé oblečení atd. Takže v zaměstnání i jinde preferuju nekuřácké prostředí - i když se tak člověk může ochudit o pohled na kouřící dámy.
U přítelkyně - kuřačky - oceňuju, že si cigarety vychutnává venku a ani ona sama kouřit v bytě nechce. I když v ložnici bych to asi občas i bral. ;-)

3. Nezdravé je to určitě, zejména když už se musí kouřit krabička nebo víc denně. Mě ale přitahují kuřačky příležitostné, a tam bych řekl, že riziko je minimální. Ono stačí chvilku čekat na přechod křižovatky v Praze... v tom se semtam cigareta hravě ztratí. ;-)

4. U mužů je mi to úplně jedno. Snad jen aby mi nikdo nekouřil v autě. ;-)
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník