Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

Co vás na kuřačkách zvlášť dostává?

Příspěvekod antaric » sobota 21. 3. 2009 18:03

Dlouho tu nebyla nová anketa, tuto nosím nějaký čas v hlavě. Je jasné, že se nám zde registrovaným zpravidla kuřačky líbí a přitahují. Přesto, je něco, z reálného života, co vás na pozorované kuřačce ještě navíc a zvlášť zaujme a dostane?

Za sebe mám hned tři věci:

- Dostává mě, když si kuřačka ihned po dokouření jedné cigarety sama od sebe zapaluje hned další - potřebuje, musí, chutná ji. Ne příliš často, ale zpravidla vidím na zastávkách, před prací či při čekání.

- Když vidím kuřačku, jak má cigaretu jen mezi rty, bez držení, když ruce potřebuje na něco jiného, kontroluje kabelku apod. Je to zpravidla jen chvilka, ale čím déle protahovaná, tím krásnější pohled.

- Když vidím slečnu s baťůžkem a zapálenou cigaretou, přičemž na baťůžku jsou připevnění plyšoví medvídci a jiné podobné artefakty. Je to neuvěřitelně krásný pohled, na to spojení ženské křehkosti s tvrdostí cigaret. A úžasný pohled byl i na slečnu, která měla krabičku cigaret v průhledné síťované kapsičce baťůžku, hned vedle těch plyšáčků.


Věcí, které mohou zvlášť dostávat, je určitě celá řada. Mohou to být malé detaily, i nepostřehnutelné.

Jak jste na to vy ostatní? Máte také takové postřehy, které vás zvlášť dostanou?

Pokud to bude realizovatelné, může se to pak objevit i na autorských totografiích a videích.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » středa 25. 3. 2009 11:52

Určitě bych spoustu momentů našel - mnohé už tady bylo v minulosti řečeno - třeba si někdy vzpomenu a uvedu.

Z tvých bodů mě nejvíc zaujal bod číslo 2, s tím že nejdráždivější to asi bývá u líčení se nebo úpravě svého zevnějšku - škoda že s těmi krásnými
kuřačkami nemůžeme být u těch zrcadel. Mám hodně rád líčení modelek, hereček, zpěvaček - líbí se mi když je upravují, češou apod. jiní lidé, podstatně ošklivější ženy, anebo muži, a ony u toho kouří. občas, protože
musí dělat spoustu jiných věcí, i v popisované pozici

Bod 3, tak tady se neshodneme. Na plyšové medvídky a podobné artefakty jsem spíše alergický, není to to, co by mě nějak zaujalo, spíš naopak. Spíš mě přitahují femme fatale, nebo lehce kurvičkovská vizáž (takovou vizáž může mít i naprosto mravně dokonalá žena nebo dívka), než lolitkovská polodětská nevinnost. Ale chápu a i takové dívky jsou rozkošné. I když já osobně nechám medvídka bez povšimnutí.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » středa 25. 3. 2009 16:14

Tak mne na kuřačkách dostává to, když jsou to příjemné a hovorné ženy. Ze zkušenosti vím, že někdy kuřačka působé jaksi nepřístupně, ale u popelníku se z ní vyklube příjemná paní. Mám rád, když kuřačka řekne, že nemíní přestat a společně si zanadáváme na boj proti kouření. S kuřačkami, které kouří jednu za druhou se moc často nesetkávám. Výjimkou jsou různé pracovní pauzy či přestávky na školení.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod milovník kuřaček » čtvrtek 26. 3. 2009 17:56

U kuřaček mám rád,když drží cigaretu v úrovni hlavy a palec mají na filtru...a když je pak pěkně vidět v puse ten kouř a samotný šluk...
Co se týče baťůžku,tak se mi taky moc líbí když je vidět krabička cigaret nebo v kabelce a podobně-to vždycky zpozorním...A je-li možnost,tak danou kuřačku pozoruji jestli si náhodou nezapálí...Ta cigareta v ústech bez držení se mi nelíbí-něják si prostě myslím,že se to k ženě nehodí...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod fantomas » pátek 27. 3. 2009 23:06

mě na kuřačkách dostává skoro všechno,ale nejvice asi toto:
1.když jde na ni videt ,že kouří ráda,že ji to chutná,užívá si cigaretu a kouř naplno-prostě je dokonale závislá
2.kouření při nějaké zkrášlovací činnosti nebo při řízení auta
3.ženská elegance při kouření
4.dokuřování až k filtru
5.cigareta hned po probuzeni
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod Money » neděle 29. 3. 2009 17:24

Mně se líbí, přímo fascinuje, když si holka zapálí a kouří třeba dvě cigarety najednou. Takhle běžně na ulici to asi není k vidění, ale někde v soukromí....
Kdyby se podařilo sehnat pěkný fotky, bylo by to určitě prima pokoukání.
Money
nováček
 
Příspěvky: 6
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 17. 2. 2008
Bydliště: Praha

Re: Co vás na kuřačkách zvlášť dostává?

Příspěvekod Ricluc » pátek 25. 8. 2023 10:55

Mě se na kuřačkách nejvíce líbí, zejména:
1. Když si kouření vychutnává, užívá si cigaretu, výpadá uvolněná a klidná.
2. Ženská elegance při kouření spojená s půvabem konkrétní kuřačky.
3. Když vidím mladou slečnu, do které by to člověk na první pohled neřekl, že kouří (vypadá tak nevinně) a pak sáhne do kabelky, vytáhne krabičku a posléze si zapálí cigaretu.
4. Když vidím například na nádraží závislé kuřačky po dlouhé době bez cigarety plné odhodlání vstoupit do trafiky, koupit si cigarety a pak před budovou vášnivě kouřit.
Ricluc
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 13. 8. 2023
Kouření: příležitostně
Počet denně: 5
Značky: Rothmans

Re: Co vás na kuřačkách zvlášť dostává?

Příspěvekod bobo » neděle 27. 8. 2023 8:59

Mě zase dostává:
- Pokud je to kuřačka taková přírozená, bez nějakého nápadného líčení,
- je v nějakém normálním, sportovním volném, nebo naopak přiléhavém oblečení (např legíny, mikina...)
- je spíše příležitostnou nebo začínající kuřačkou, která nekouří stylem že si to ani neuvědomuje, ale naopak kouření je středem její pozornosti.
- přirozeně se usmívá, a používá mimiku v obličeji a nepůsobí "drsně", "nasraně"
Takové ty nafintěné modelky v sukýnkách, silonkách a šatičkách mne spíše odpuzují.
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Re: Co vás na kuřačkách zvlášť dostává?

Příspěvekod petrr » čtvrtek 31. 8. 2023 9:54

Mně se nejvíc líbí, když si žena kuřačka zapálí vedle svého partnera nekuřáka. Vídám to docela často a znám i dost párů, kde jsou partnerky kuřačky (někdy i celkem silné) a mají za partnery nekuřáky, kteří by chtěli, aby partnerky přestaly a ony buď nemůžou, nebo spíše nechtějí.... Jinak u své přítelkyně mám nejradši, když někam jdeme a ona si nese krabičku jen tak v ruce. To je hezký:-)
petrr
VIP uživatel
 
Příspěvky: 68
Obrázky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 11. 4. 2007

Re: Co vás na kuřačkách zvlášť dostává?

Příspěvekod godfather » pondělí 8. 1. 2024 16:26

Taky se připojím s pár body:
1. Miluju pohled na silné kuřačky, které potřebujou silné potahy k uspokojení své závislosti. Zejména takové, kterým se při potahu zřetelně propadnou svaly okolo úst
2. Miluju mladé kuřačky ve spojení se sexy botičkama( to pramení z mého footfetishe), ať už se jedná o elegantní botky s podpatkem nebo populární sneakers jako jsou třeba Nike air force 1. Ideálně, pokud daná dívka cigaretu zahodí a típne jí botičkou.
3. Miluju malé kabelky, do kterých se vejdou opravdu jen základní potřeby. Peněženka, mobil, klíče a cigaretky. Ideálně s cork filtrem, tedy ty tvrdší, ty působí ve spojení s ženským půvabem nejvíc sexy.
godfather
uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 3. 2015
Kouření: příležitostně
Počet denně: 5
Značky: Camel

Re: Co vás na kuřačkách zvlášť dostává?

Příspěvekod darg » čtvrtek 11. 1. 2024 21:05

Google translate is cool! I agree with Ricluc and bobo. My favorites are girls who smile or laugh while smoking (Noemi, Isabella, Eva, to name but a few).
By the way, will 2024 be the year when we see a few new pictures again?
darg
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 114
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 7. 2010

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron